Sari la conținut

Coltul proprietarilor de Triumph Bonneville


lolescu
 Share

Postări Recomandate

Superba! Sa o plimbi sanatos! Ps:poate ne auzim la inceperea sezonului sa o 'studiez' mai bine, daca esti prin zona..... berea o dau eu :bike-037: !

Editat de s@rpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca in Romania proprietarii de Triumph nu sunt f numerosi, ar fi bine daca am identifica si "racola" proprietarii de Triumph deocamdata, aici sau in unul din topicurile deja create dar de mult ingropate.

Daca accepti in coltul Triumph Bonneville si un Triumph Sprint ST 955 atunci ma alatur cu placere.

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lolescu, ce h ai? ca mi s-a parut prea mica motocicleta pentru mine... asa cand ma uit la voi ansamblu cal calaret pare ok, poate m-am inselat eu cand am urcat pe ea.

merci.

Editat de Sergiu_KB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin Bucuresti am tot vazut cateva Triumph-uri, fie ele Bonneville, Bonneville T100 sau chiar Thruxton..nu am vazut niciun Scrambler din pacate :(

User-ul essadbey are un Bonneville Steve McQueen, l-am vazut si arata exceptional!

 

Sper sa va regasiti toti proprietari intre voi si sa va faceti niste intruniri pentru ca aceste motoare chiar trebuie aratate lumii!

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi fie cu iertare dar eu nu prea inteleg asta cu hai sa ne adunam ca avem moto la fel dar in rest nimic in comun :D

 

o inteleg pe aia cu "sa vad modificari", briz-briz-uri, etc. :grinbandit:

 

stiu, nu-s cel mai sociabil om.



*n-ai zis cat a costat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vaderu ideea este ok din partea mea dar eu doar am deschis topicul. "Problema" cu Bonnie este ca nu poate sa fie inclusa intr-o categorie clara nu e street ,enduro sau alta categorie De exemplu Triumph Sprint ST 955 este un perfect sport touring bike ,Speed Triple la Streetfighter sau doar Street. Diferente apar si la motor 3 pistoane, 2 ......... Asta era motivul acestui topic daca mai exista proprietari de Bonnie pt discutii tehnice schimburi de piese si asa mai departe ...........Dar pentru totii proprietarii de Triumph se poate discuta un drum impreuna pana la Tridays la anul sau in anii viitori.

 

Sergiu_KB 178 si 73kg, pt mine si sotie este ok. O avem de 3 ani si ne-am plimbat destul cu ea ca sa imi fac o parere zic eu reala, e grea, joasa dar curios foarte manevrabila .

 

frigider Vezi ca exista si Grupul propietarilor de Suzuki Burgman si au 150 de pagini de discutii,nu ierta pe nimeni sfatul meu . Din punct de vedere a pretului e nepretuita (pt mine) .............

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nici o problema daca se muta de aici, tenta poate sa fie catre multe categorii, asta este si una dintre "problema " motoretei, dar daca nu apar si alti propietari de bonnie poate sa fie si inchis din partea mea In 10 ani de membru pe acest forum nu am mai mult de 7 postari asa ca .........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Cred ca avem gusturi comune ...............

Ideea era de un colt al propietarilor de Bonneville dar daca suntem doar 2 sau .............. cativa, eu raman pe http://www.triumphrat.net/ si daca citeste vreun moderator poate sa inchida topicul ca e jenant, poate peste cativa ani .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut! N-am fost, dar nu conteaza! E si mai bine! Mai am un prieten in Tm cu Speed Triple. Vine si el. Sper sa ne adunam repede ca se rezerva cam tot...am verificat pe booking.

 

Poti rezerva si pe pagina lor.

 

http://www.tridays.com

 

Cine doreste sa mearga, ar trebui sa bifam pana la 1 apr max.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...