Sari la conținut

Beta 300 RR 2014 Testat la Arad


guiutzu
 Share

Postări Recomandate

Saptamana trecuta, ZonaEnduro.ro cu ajutorul Hard Enduro Club Arad si Entouroshop.at a pus mana pe 3 x Beta 300 RR, model 2014. Cum s-au descurcat jucariile? Dupa rodajul facut fara mila Sambata si Duminica, 2 bucati au ramas la noi. Cuplu extraordinar, o ciclistica foarte buna si un centru de greutate bine gandit, si electromotorul montat sub motor te fac sa te crezi Jarvis si sa o iei de nebun pe trasee de trial...

 

http://zonaenduro.ro/video-beta-300-rr-2014-test-la-arad-pe-traseele-king-of-the-hill-2014/

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Betusia 300 RR e cea mai buna ! Pentru mine cel putin, e motorul de enduro perfect. Cine va incerca modelul asta , si-o va dori cu siguranta! Asa am patit si eu inca din vara trecuta si mi-am luat o Beta 300 RR (model 2013), pe care cand am dus-o pt. Carte la RAR, s-a constatat ca va fi prima inmatriculata in Romania ! Si sper ca vor fi tot mai multe, pt. ca merita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Week-end-ul trecut am avut nu mai mult nu mai putin de 8 modele pe care am avut placerea de a le urmari evolutia in padurile de la Ghioroc! Eu raman inca old school... la Gas Gas... dar stiti cum e: strugurii sunt acri! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...