Sari la conținut

Rock Wheel Moto Festival - 27-29 Septembrie - Aerodrom Comana


hard_rock
 Share

Postări Recomandate

da, dupa ce au anuntat ca taxa e 10 lei, la intrare cereau 15. m-am simtit jignit..asa ca am platit 10 si am intrat. atitudine romaneasca...ati inceput prost!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mare porcarie cu intrarea - am platit 15 lei desi meritau sa fac cale intoarsa - pt ce le-am dat nu stiu si nici daca era 10 lei nu stiu pt ce ii cereau - organizare zero...am platit 15 lei ca sa ma plimb pe camp si sa stau pe o bancuta la masa. evident pe la 16:00 am plecat scarbit...

 

ati merita o reclamatie la fisc pt evaziune fiscala vizavi de gestul de cacao (a se citi excrement) cu majorarea pretului la intrare functie de cat de fraier parea motociclistul si lipsa unei case de marcat sau macar bilete inseriate... dar nu meritati sa imi irosesc timpul.

 

daca nu stiti ce si cum nu va mai apucati sau macar cereti ajutor - sunt pe aici destui cu experienta in domeniu care ar fi putut sa va ajute sa faceti un eveniment decent si mai ales sigur - nu a existat nici cea mai mica delimitare intre motociclisti si activitatea care se desfasura nestingherita pe aeroport...a ratat un parapantist cu motorul in spate aterizarea si a cazut destul de violent la nici 30 m de terasa plina de oameni - evident pierduse controlul si a avariat si motorul....daca pica peste o masa se lasa sigur cu raniti...

 

 

pacat de locatie care ar avea potential si de oamenii foarte ok care au venit.



2 poze :

post-71441-0-26641000-1380389820_thumb.jpg

post-71441-0-35935000-1380389829_thumb.jpg

Editat de belogerer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi, intrarea a fost 10 RON (as advertised).

 

Concursurile (slalomul si cursa "inceata") au lasat putin de dorit ca si organizare - traseul nu era delimitat. Atitudinea unei dintre organizatoare (cred ca era organizatoare) lasa de dorit.. latra cam la toata lumea si avea o atitudine destul de agresiva. Pana una alta nu suntem "bai nene" mai ales cand tu esti un "oficial".

 

Politetea ar trebui sa fie o calitate mai apreciata cred eu.

 

Per total nu regret ca am participat, lume buna a venit azi si nu am vazut bastinasi care sa sara in ochi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ar merita un raspuns ..aici..de la cei care au organizat... 15 lei sau 10 ?? ...care e diferenta??

 

Si da, s-au dat si 15 lei pt intrare. Heh..altii au dat 10...:)) ..bine asa..(sa fie marlanie.. sau cum s-o numi?) Cum se zicea mai sus..pacat de suportul multor oameni faini care au fost prezenti...

 

Pacat..foame de bani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de 5 lei. E vorba de principii. Nu as intra in detalii despre organizare, concursuri, atractii,etc. Eu am plecat repede si am profitat de soare sa fac o plimbarica de cateva sute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nesimtire legat de pretul intrarii. Dupa ce au cerut 15 lei in loc de 10 mi s-au mai cerut inca 5 lei pt campatul cu cortul. Traiasca Rromania !!!



Pe la 13.00, 7 mexicani si o duzina de conservari.

 

attachicon.gifcomana.jpg

 

Facut retur si diseara bag o pastrama cu conserva la Valea.

Vezi ca mexicanii aia erau de fapt din Bucuresti si nu era nici macar unul "mexican".

Editat de Schwarz Muller
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ce sa zic.................organizare oha,bautura foarte scumpa (6 lei o doza de cola??? ) cum a mai zis cineva mai sus, oha casa de marcat....Am participat la concursul de scandeberg,unde dupa ce mi-am lasat cauciucul,am primit un tricou care nici macar nu avea o sigla cu emblema macar la Rock Weel. Au luat bani la intrare (10 lei la mine ) fara sa dea macar un stiker. Au multe de invatat mai ales ca la concursuri nu a fost nimic delimitat si nici ei nu stiau cum sa procedeze. De muzica nu mai zic....

Pacat de locatie ca nu este departe de Bucuresti si are ceva potential.

Atat am avut de spus astept sa vad macar daca au bunul simt sa raspunda la intrebarea mea. De ce s-au aruncat la asa preturi mari? Sa cumperi mici 5 mici si sa platesti in plus painea si mustarul... peste tot unde se servesc mici paine si mustarul intra in pret.Macar atata lucru sa invete si ei.Este clar ca au fost pusi pe JAPCA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mi-a placut:

 

Organizare destul de ok.

Multe activitati faine printre care si zborul cu moto-deltaplanul si diagnoza moto. Am vazut in poze si TIR insa noi acolo n-am vazut poligonul :P

Concursuri faine

Surprinzator de multa lume

 

Ce nu mi-a placut:

 

Pretul variabil la intrare...o magarie

Nu exista bilete pe zile (am stat cateva ore si am platit biletul full) O marlanie dupa parerea mea dar asta am vazut si la alte intruniri...Nah, intrunirile moto pot fi business-uri profitabile pentru unii.

Preturi maricele...

Nepotrivita data pentru o intrunire...seara s-a lasat un cancer crunt iar 90% din oameni erau dusi la paturica.

Probabil trupele au cantat in fata a 10 oameni si 7 gaste...mai mare deranjul pentru ele.

 

Overall nota 6/10.

 

La anul organizatorii sper sa dea dovada de mai multa omenie si mai putina avarie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca mexicanii aia erau de fapt din Bucuresti si nu era nici macar unul "mexican".

Nu ma refeream la etnia lor, erau albi, ci la "umeraşele de maimuţe" de care s-au agăţat până acolo. Din ce stiam stilul ala cu ventilatie continua la subsuoare e specific mexicanilor.

 

 

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...