Jump to content

Photo

Cartela Cosmote cu numar usor

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 moru

moru

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 150 posts

Posted 08 September 2013 - 03:47 PM

Vand cartela Cosmote New Vibe, noua, sigilata in ambalajul original.
Nu are credit initial. Pentru activare trebuie incarcata cu 5 euro.
Se pot activa ofertele curente Cosmote.

Numar: 07__.869.869

LIVRARE PRIN POSTA ROMANA - INCLUSA IN PRET!
Pret: 100 lei

Foloseste voucherul PV8P8LS7  in comenzile PC Garage si primesti o reducere de 1% din totalul comenzii!

#2 Endurache

Endurache

I see dead mice

• Super Membru
  • PipPip
  • 723 posts

Posted 08 September 2013 - 03:58 PM

Vand cartela Cosmote New Vibe, noua, sigilata in ambalajul original.
Nu are credit initial. Pentru activare trebuie incarcata cu 5 euro.
Se pot activa ofertele curente Cosmote.

Numar: 07__.869.869

LIVRARE PRIN POSTA ROMANA - INCLUSA IN PRET!
Pret: 100 lei

Eu nu vreau sa fiu taran si sa iti stric anuntul dar cel care va cumpara cartela trebuie sa tina cont de faptul ca o sa fie sunat la intamplare pana i se apleaca. La orice ora din zi sau din noapte. Am avut si eu o cartela Cosmote cu un nr similar(eu asa l-am nimerit) si ma bucuram ca e usor de tinut minte. A trebuit sa renunt la ea din motivul asta. Cu cat e numarul mai usor, cu atat mai usor le este si ciudatilor bauti sau plictisit sa il apeleze. Daca nu raspunzi, suna intr-una. Daca raspunzi ba te injura, ba iti pun manele sa asculti, ba te intreaba ce mai faci. Chestii d-astea.

Bafta la vanzare!

If loud pipes save lives just imagine what learning to ride that thing could do!

#3 moru

moru

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 150 posts

Posted 08 September 2013 - 04:04 PM

Am un numar similar si din fericire n-am patit prostia asta niciodata :).

Poti sa ai orice numar si sa fii sunat la intamplare, acesta nu e un motiv pentru care sa cumperi sau sa nu cumperi un numar.

Asa ca, din contra, cumparatorul trebuie sa tina cont ca daca ai un numar mai usor de retinut nu-i musai sa si fie sunat "random" de cineva.

"Multumesc" pentru utilul post.

Edited by moru, 08 September 2013 - 04:08 PM.

Foloseste voucherul PV8P8LS7  in comenzile PC Garage si primesti o reducere de 1% din totalul comenzii!

#4 clitz2003

clitz2003

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 317 posts

Posted 08 September 2013 - 05:32 PM

acum mai nou lumea nu se mai inghesuie la nr usoare pt ca oricum nu stai sa formezi numarul tasta cu tasta ci apesi direct din agenda . nimeni nu se mai oboseste sa retina numere . memorare in agenda si gata !

#5 moru

moru

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 150 posts

Posted 08 September 2013 - 07:23 PM

Nu stiu cate telefoane fara agenda au existat pana in prezent.

#6 Kali

Kali

... spirit maidanez ...

• Moderatori
  • PipPipPip
  • 3,060 posts

Posted 08 September 2013 - 08:27 PM

Endurache, si eu am patit la fel. Poante santieriste, la 2 noaptea, nu nr. ascuns. Eu nu raspund la nr. ascunse, insa trebuia sa pun telefonul pe silentios ca sa pot dormi.

On topic: cam scump :)))
Nicio fapta buna nu ramane nepedepsita...

#7 moru

moru

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 150 posts

Posted 08 September 2013 - 09:20 PM

In sfarsit primul comentariu on topic :)). Deocamdata e rezervat pana maine la 100ron, in afara motociclism.ro. 

Edited by moru, 08 September 2013 - 09:22 PM.

#8 Garcya

Garcya

Comenzi eBay UK

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 1,786 posts

Posted 09 September 2013 - 10:41 AM

De asta exista aplicatii care blocheaza numere necunoscute, aplicatii de blacklist daca chiar prost si te suna cu numarul la vedere, etc.

Si cu asta basta :)

#9 moru

moru

Incepator

• Membru
  • Pip
  • 150 posts

Posted 30 September 2013 - 09:46 PM

vanduta

DMCA.com Protection Status
Site administrat de catre: EVENIMENTE MOTO SRL / CIF: J40/3869/2011 /forum@motociclism.ro