Jump to content

Photo

Formula 1

• Please log in to reply
2622 replies to this topic

#2621 adiy32

adiy32

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 1,195 posts
  • Moto: Aprilia Spotcity 200,Kymco MXU 50,NF 250
  • Numar: B-50-TTU

Posted 19 June 2017 - 11:50 PM

Daca nu ma insel nici o masina nu are voie sa mearga inapoi la boxe daca a trecut de breteaua de intrare!

Nu sunt de acord cu ceea ce spui, dar voi apara pana la moarte dreptul tau de a o spune” – Voltaire

(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credințelor și libertatea creațiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace            de comunicare în public, sunt inviolabile.

(2) Cenzura de orice fel este interzisă

#2622 PzKpfW

PzKpfW

Jupīn

• Super Membru
  • PipPipPipPip
  • 5,762 posts
  • Moto: FS 570, RSV4, K1200S

Posted 20 June 2017 - 05:32 PM

Eee,hai sa fim seriosi

Toyota au găsit țap ispășitor: un pilot de LMP2 pe care Kobayashi l-a confundat cu un comisar de cursă :)

Carevasăzică cursa nu au pierdut-o pentru că ambreiajul minunii lor tehnologice s-a stricat de la o simplă plecare de pe loc (pentru că nu era gândit pentru așa ceva), ci pentru că un biet competitor i-a încurajat într-un mod inadecvat ^_^

#2623 Method

Method

Senna fan

• Super Membru
  • PipPipPip
  • 3,357 posts
  • Interests:motogp fan
    MVAgusta fan
    BIG Yamaha fan
    F1 fan
  • Moto: '04 R1

Posted Yesterday, 12:24 AM

Da,am citit si eu faza aia.Ok,foarte probabil desi mi se pare cam ciudat,mai ales pentru o masina de anduranta.Asta ar fi ceva mai probabil la F1,nu la un lmp1.In sfarist,fie cum vor ei,dupa cum am spus mai inainte - mare parte,pot spune chiar vina majora au avut-o pilotii.Pe de alta parte,nu eu am contractat pilotii aia,ci Toyota,deci vina tot la ei se cuantifica :P

Am revazut din nou ultimele tururi,deci cum a fost finalul la GTpro....pfoai - link

"Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family.
Choose a fucking big television.
Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers...
Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning.
Choose your future. Choose life... But why do I want to do a thing like that?"

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status