Sari la conținut

BIKE FEST 31 MAI 2 IUNIE TRANSILVANIA BIKERS MC 1990


MOD
 Share

Postări Recomandate

Va invitam la a 16-a editie a intrunirii organizate de Transilvania Bikers! Am pregătit un program deosebit cu tombola (premii de peste 2000 euro), concursuri, parada, concerte, spectacole cu flacari, animatoare, gulas si altele!

 

Va asteptam! Dan Morar Transilvania Bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pt. cei care nu au mai fost ( presupunand ca locul este acelasi !) , nu ai vrea sa faci precizari : unde, cand, cum, program ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pt. cei care nu au mai fost ( presupunand ca locul este acelasi !) , nu ai vrea sa faci precizari : unde, cand, cum, program ?

 

Salut, pt. cei care nu au mai fost ( presupunand ca locul este acelasi !) , nu ai vrea sa faci precizari : unde, cand, cum, program ?

 

post-68543-0-76797400-1368621636_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


 

cine este interesat de CAZARE , CAMPING ELDORADO tel: 0264371688 , la 200 m spre Gilau la pompa de benzina tel: 0744636513, la 700 m spre Gilau Vila Cionca tel:0744643389 - 0264371288, la 1,5 kmm spre Oradea , Terasa CAPUS tel : 0744854301 ,



afisul final

post-30635-0-76106100-1368624549_thumb.jpg

Editat de irol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut a tras-o cu ploaia bine de tot, si nu am fost. Sper ca acum sa nu fie din nou asa vreme, sa putem avea parte de un Bike fest superb :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea stiu cum stau lucrurile la nivel local in Cluj. Nu vreau sa se simta nimeni jignit de ignoranta mea, dar pun si eu niste intrebari:

 

Pana acum intalnirea de la Cluj s-a numit Seth on Fire. Locatia aceeasi - campingul de la Gilau, perioada cam tot asta.

Mie personal mi s-a parut o intalnire foarte faina.

In anii trecuti parca a vrut sa organizeze si Transilvania Bikers ceva, nu stiu daca s-a facut ceva in paralel sau in colaborare cu Seth. Eu la intalnire organizata de TB n-am ajuns niciodata, nu stiu cum e.

 

Deci, anul asta cum va fi? O singura intalnire la Cluj sau vor fi doua?

Editat de DStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este a 16-a intrunire organizata de Transilvania Bikers. Am avut trei ani in care am organizat mai multe concursuri enduro dintre care doua etape de campionat national. In ultimii trei ani am organizat intrunirile la Eldorado. Si anul acesta va asteptam pe toti la Eldorado! Va fi o intrunire faina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea stiu cum stau lucrurile la nivel local in Cluj. Nu vreau sa se simta nimeni jignit de ignoranta mea, dar pun si eu niste intrebari:

 

Pana acum intalnirea de la Cluj s-a numit Seth on Fire. Locatia aceeasi - campingul de la Gilau, perioada cam tot asta.

Mie personal mi s-a parut o intalnire foarte faina.

In anii trecuti parca a vrut sa organizeze si Transilvania Bikers ceva, nu stiu daca s-a facut ceva in paralel sau in colaborare cu Seth. Eu la intalnire organizata de TB n-am ajuns niciodata, nu stiu cum e.

 

Deci, anul asta cum va fi? O singura intalnire la Cluj sau vor fi doua?

Salut bre..!! Ti-am zis ca Transilvania Bikers e "Tata lor " acolo..!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invitam la a 16-a editie a intrunirii organizate de Transilvania Bikers! Am pregătit un program deosebit cu tombola (premii de peste 2000 euro), concursuri, parada, concerte, spectacole cu flacari, animatoare, gulas si altele!

 

Va asteptam! Dan Morar Transilvania Bikers

 

Va invitam la a 16-a editie a intrunirii organizate de Transilvania Bikers! Am pregătit un program deosebit cu tombola (premii de peste 2000 euro), concursuri, parada, concerte, spectacole cu flacari, animatoare, gulas si altele!

 

Va asteptam! Dan Morar Transilvania Bikers

cine este interesat de CAZARE , CAMPING ELDORADO tel: 0264371688 situat la intratrea in camping, la 200 m spre Gilau la pompa de benzina tel: 0744636513, la 700 m spre Gilau , Vila Cionca tel:0744643389 - 0264371288, la 1,5 kmm spre Oradea , Terasa CAPUS tel : 0744854301 ,

post-30635-0-11134800-1369326080_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine este interesat de CAZARE , CAMPING ELDORADO tel: 0264371688 situat la intratrea in camping, la 200 m spre Gilau la pompa de benzina tel: 0744636513, la 700 m spre Gilau , Vila Cionca tel:0744643389 - 0264371288, la 1,5 kmm spre Oradea , Terasa CAPUS tel : 0744854301 ,

post-30635-0-80433000-1369838307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...