Sari la conținut

Accident Otopeni


Antistress
 Share

Postări Recomandate

In aceasta seara la Otopeni, un CBR 600 RR alb-negru, cu nr. de inmatriculare B717 DMR se pare ca a lovit un pieton care traversa neregulamentar. Accidentul s-a soldat cu decesul atat al pilotului cat si al pasagerei sale. Un echipaj smurd incearca in acest moment sa stabilizeze la fata locului pietonul implicat in accident.

RIP pentru BIKER si Iubita lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 431
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost sunat si eu acum cateva minute de catre un coleg de servici, si el motociclist, era ingrozit de ce a vazut. Dumnezeu sa-i odihneasca si putere familiilor. Fac drumul asta zilnic, viteza cu dn-ul nu se impaca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Dumnezeu sa-i ierte!

De-abia s-a facut frumos, toti suntem dornici de iesire, reflexele, obisnuinta si atentia sunt ca la inceput de sezon..

.

Pe de alta parte vad ca sunt unii care se mira ca de ceva nemaivazut..ce aveti fratilor, accidente sunt peste tot in lume, chiar trebuie sa ne facem cruci cu ambele maini?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-i ierte!

De-abia s-a facut frumos, toti suntem dornici de iesire, reflexele, obisnuinta si atentia sunt ca la inceput de sezon..

.

Pe de alta parte vad ca sunt unii care se mira ca de ceva nemaivazut..ce aveti fratilor, accidente sunt peste tot in lume, chiar trebuie sa ne facem cruci cu ambele maini?

 

Nici nu a inceput bine sezonul si deja foarte multe accidente..parca prea multi ;) e normal sa ne miram si sa ne facem cruci cu ambele maini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E plin de vite in romania, vite care, merg pe mijlocul strazii precum s-ar intoarce de la dus.

Foarte artagosi si scandalagii.

 

Prostia asta de presa, in loc de cacaturile cu 2 litri de apa pe zi, mai bine ar da clipuri prin care sa educe neamul asta de cercopiteci in traversarea regulamentara a strazilor.

Dar, apoi, scopul presei nu este sa educe, ci sa indobitoceasca...

 

Bine c-am scos educatia rutiera din scoli si-am bagat religia :baldy:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...