Sari la conținut

1 DECEMBRIE ........sa mi flutur steagul


ianachim
 Share

Postări Recomandate

cu ocazia zilei NATIONALE vreau sa mi flutur steagul

 

cine stie imnul si are tricolorul agatat IN BERNA pe catarg" ...pentru situatia tarii.... e bine venit

 

inca nu am o zona anume de "explorat insa undeva la 400 - 600 km as baga o tura de.o zi

 

in fct de meteo si cum "bate vantul si NU aduce ploaia plec la 8 si vin pe la 6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 125
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai bine imi atarn steagul Somanliei decat pe cel al romaniei!!!! daca as avea bugetul necesar,as face o surpriza minunata acestei minunate tari..hiroshima ar fi o nimica toata pe langa ce as face eu aici!!bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Patriotismul asta sau nationalismul... ar trebui sa vina cumva din tine, ca semn de recunostinta fata tara, pentru bucuriile, implinirile, multumirile ce ti le aduce viata, traiul, din tara sau macar sa fi indoctrinat bine de mic.

 

Ai nostrii au esuat in ambele cazuri!

 

Bine ca o flendura romanii din alte tari... Ati uitat de ce ati plecat? WTF?

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie unul mi se face sila de filfiirea steagului mai ales, de asa zisele "campanii" cu steagul trîmbitate pe la televiziuni, acum dupa ce sentimentul national a fost complet diluat si mai ales într-o lume în care patriotismele astea ieftine sînt desuete. Abia ma abtin sa nu scuip pe aceasta "promotie" care numai nationala si patriotica nu este, ci tot politica si economica trebuie sa fie.

Editat de lionofjudah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am nici un motiv sa-l flutur... mie mi se falfaie..

 

Tu esti falfait.

 

Eu ma gandeam sa sarbatoresc plimbandu-ma prin.... Bulgaria.

 

E mai ieftin acolo ... du-te.

 

mai bine imi atarn steagul Somanliei decat pe cel al romaniei!!!! daca as avea bugetul necesar,as face o surpriza minunata acestei minunate tari..hiroshima ar fi o nimica toata pe langa ce as face eu aici!!bafta

 

Mai bine ti-ai omora neamurile ... te sinucizi si tu ... si ai efectul mult asteptat.

 

Mie unul mi se face silă de fîlfîirea steagului mai ales, de aşa zisele "campanii" cu steagul trîmbiţate pe la televiziuni, acum după ce sentimentul naţional a fost complet diluat şi mai ales într-o lume în care patriotismele astea ieftine sînt desuete. Abia mă abţin să nu scuip pe această "promoţie" care numai naţională şi patriotică nu este, ci tot politică şi economică trebuie să fie.

Sentimentul a fost diluat de fortele din afara tarii.

 

Au gasit oameni slabi, cei de la guvernare, au papat bani ptr ei ... sa bage tara in rahat.

 

Nu o sa mai tina mult oricum.

 

Tara o sa straluceasca in curand.

 

Depinde ce e in sufletul tau ... uitandu-te in urma in istorie si gandindu-te la stramosii tai.

 

Esti manipulat, nu ma refer numai la tine, daca te uiti la tv ... si creierul e spalat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Depinde ce e in sufletul tau ... uitandu-te in urma in istorie si gandindu-te la stramosii tai.

 

Esti manipulat, nu ma refer numai la tine, daca te uiti la tv ... si creierul e spalat.

 

Cred ca cel mai spalat pe creier esti tu... Vezi sa fi cuminte sa treaca Mosul pe la tine si anul asta...

 

 

Ma gandesc ca crezi si in el... tu nu te lasi manipulat...

 

s'amar...

 

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai spalat pe creier esti tu... Vezi sa fi cuminte sa treaca Mosul pe la tine si anul asta...

 

 

Ma gandesc ca crezi si in el... tu nu te lasi manipulat...

 

s'amar...

 

De te-as avea in in fata ti-as baga Hornetu in cwr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De te-as avea in in fata ti-as baga Hornetu in cwr.

 

Na-i cum, nu mai intra, e plin de R6 pe acolo... pregatite de iesire..

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Celor care nu le place tara ...

 

De ce nu pleaca ?

 

Chiar sunt curios ...

 

Celor care nu le-a placut au plecat ...

 

Voi ce asteptati ??

 

Valea ...

Corect, dar nu poti cere nimic de la niste indivizi pe ca nu-i poti numi compatrioti si nici macar oameni.

Macar aveti respect pentru topicul colegului si respectati-l, sa aveti ginduri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, dar nu poti cere nimic de la niste indivizi pe ca nu-i poti numi compatrioti si nici macar oameni.

Macar aveti respect pentru topicul colegului si respectati-l, sa aveti ginduri bune!

..adica daca nu imi place cum isi bate joc tara asta de mine nu sunt om?? cumetre,inseamna ca tie iti place sclavia!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Celor care nu le place tara ...

 

De ce nu pleaca ?

 

Nationalist!!!Da un motiv bun pentru a avea acoliti...Nici in alte parti nu e Rai..dar in momentul in care lumea a ajuns sa i-si piarda respectul de sine, foarte usor i-si pierde si respectul fata de anumite conceptii(valori nationale).., asa ca eu sunt de acord cu lumea de aic de pe forum...Mergi si plimba-te singur, Zboara cu tricolorul precum Aladin pe covor!!!!!

Valea ...!!!??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intelegeti nici macar sa aveti bunul simt sa respectati topicul sau dorinta unor colegi sa-si manifeste sentimentele pentru ZIUA NATIONALA A ROMANIEI, 1 DECEMBRIE, cea pentru care chiar si bunicii vostri si-au dat viata. Mai bine incetati cu denigrarea si faceti ceva care sa va reprezinte, daca puteti intelege, cu toate ca ma indoiesc,

Nu va urez decit sa aveti parte decit de ce uriti si huliti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...