Sari la conținut

CITY RUN & BIKERS PARTY by DRACULAS MC


ICE3ERG
 Share

Postări Recomandate

Pe 13 octombrie DRACULAS MC va invita la un City Run prin Bucuresti, care se va incepe la Arc la ora 3, se va rula legal prin diferite zone ale orasului (ruta stabilita de Road Captain) si se va termina la Tamilia - langa Stadionul Steaua Ghencea - unde la ora 5 va incepe o petrecere MARE de motociclisti (dar si de entuziasti sau prietenii acestora).

Toti motociclistii sunt invitati la City Run.

Toata lumea este invitata la PARTY !!

 

CHxF9.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tareee ... :rock:

Sa mai polisham "domnisoarele" pentru un City Run,si sa ne cinstim, cu o petrecere MARE, dedicata sezonului moto 2012! :bigstar:

see you at the City Run, and after @ PARTY!!!

Editat de harley_miro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem voie cu insemnele cluburilor pe noi ?

 

* scuza-ma ca iti raspund eu, duomnu Lil. da' asa, de principiu, tu ai merge intr-un loc unde nu ai voie cu insemnele tale pe tine? adica ...ce intrebare e asta, nenea? doar vii sa petreci cu o gasca de motociclisti, nu de sectanti.

 

a la votre! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* scuza-ma ca iti raspund eu, duomnu Lil. da' asa, de principiu, tu ai merge intr-un loc unde nu ai voie cu insemnele tale pe tine? adica ...ce intrebare e asta, nenea? doar vii sa petreci cu o gasca de motociclisti, nu de sectanti.

 

a la votre! :cheers:

 

Bine spus.

Sper sa pot ajunge :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* scuza-ma ca iti raspund eu, duomnu Lil. da' asa, de principiu, tu ai merge intr-un loc unde nu ai voie cu insemnele tale pe tine? adica ...ce intrebare e asta, nenea? doar vii sa petreci cu o gasca de motociclisti, nu de sectanti.

 

a la votre!

 

Viata mea , de cind nu te-am mai citit.beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

petrecerea ca petrecerea, e clar ca o sa fie ca lumea (drafturi de bere, mobilier de terasa - umbrele, banci si mese - gratare, muzica etc), DAR NU UITATI DE CITY RUN - care incepe la ora 3 de la Arcul de Triumf si se tine indiferent de vreme. indiferent de vreme (!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca motoreta care straluceste ( Kawa ltd 440 '82) e stricata ( electromotorul s-a dus si greu de gasit) se poate cu un CBR ? Intreb ptr ca am obs ca mai toti vin cu chopper!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca motoreta care straluceste ( Kawa ltd 440 '82) e stricata ( electromotorul s-a dus si greu de gasit) se poate cu un CBR ? Intreb ptr ca am obs ca mai toti vin cu chopper!

 

Sigur ca se poate sa vii cu CBR-ul, toti motociclistii sunt bine veniti, cu orice fel de motocicleta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beau ca un porc , afara e jale , in casa e caldut , coana mare sta cu ochii pe mine (doamna Lil , care va sa zica), sint batrin , sint deprimat (ca sa mearga vinu' mai bine) , cine a fost timpitu' care a inventat motocicletele , traiasca conservarii , nu mai tine ,ba' fratilor.

Letca Noua e cam departe de Arc sau orice alta zona geografica , 45 de km. devin milioane pe vremea asta iar alcoolul iese din singe deabia peste 24 de ore. Succesuri va doresc , ospatar , mai baga un vin la rece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...