Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vecin cu Edisone (gard in gard)

Pai... Ia-l si pe el si hai sa ne vedem luni seara.

Parcarea de la Mega Image e suficient de incapatoare pentru noi??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa vin si eu dar nu o sa pot. de 3 zile sunt imobilizat la pat cu medicamente si unguente. am o lombosciatica si nu ma pot deplasa. asa ca eu nu o sa vin de data asta. poate ne intilnim alta data cind o sa pot si eu. numai bine si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Care esti cu 33 MIK? Azi (15.10) pe la aprox.18.00 ti-am dat prioritate pe Drumul Fermei. chiar daca nu aveai...asa ca ramii dator cu o bere! Eram cu o conserva BMW, de Gorj!

 

Si ieri (16.10) pe la amiaza m-am intersectat cu 50 HCB, pe acelasi drum,...normal ca si lui i-am acordat o nesperata prioritate, cu toate ca n-avea! Drumuri frumoase va doresc! :bike-037:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce te invarti mai pe acolo, asa departe de casa :) Daca ai nevoie de ceva, striga, ca seara-s prin zona.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma invirt fiindca aci locuieste fiica, ginerele, nepotica si...uneori fiul (90% dintre ei motociclisti)! Si sa speram ca n-o sa am nevoie vreodata de ceva, iar daca se va intimpla, o sa tip! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Tot din Popesti Leordeni. Strada Maica Tereza (deh, aici la intrare, deci nu stiu despre ce porumbi vorbiti :)) ).

Sunt nou in bransa (permis de o luna, iar cu motorul sper sa o rezolv in maxim doua saptamani, asa ca ma bag si eu la intalnirile voastre).

 

Pana imi iau motor, pot sa vin cu bicla... :)

 

p.s. am gratar.

 

Marius - 0742033835 sau asigurarile@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@ivan_pedala : cum adica nea Ivan, te invarti pe aici si pe la mine nu treci??? :(...eu stau pe Eclipsei, aproape de Dimitrie Leonida (fost IMGB)!! :)) Pana ajung eu in Gorj, mai degraba ajungi tu la mine!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa trec pe la tine cind tu nu mai raspunzi la telefon nici macar de ziua ta, sau de ziua numelui?! Cred ca ti-a fost frica sa nu te inghesui prin vreun bar! :alcy:

Si de unde sa stiu io pe unde umbli si unde poti fi gasit?! Pe la ai tai cind mai ajungi, ca poate ne vedem pe tarim oltenesc?! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pai, cam ce am putea face, ca de dimineata aveam zapada de 10 cm pe masina... :)

 

O bere intr-o seara la Paraul Rece?

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...