Sari la conținut

Motociclistii din Popesti-Leordeni si imprejurimi


Postări Recomandate

Asadar...

De vreun an m-am mutat in Popesti Leordeni si, din pacate, nu prea cunosc pe nimeni pe aici "prin cartier". :rusinica:

 

Deci, ne adunam si noi sa ne cunoastem, sa ne localizam care pe unde sta, ca nah, se intampla sa mai ai nevoie de un stander, de o cheie de bujii, de un spray de lant etc, si macar sa stim unde si la cine sa apelam pentru o mana de ajutor.

 

:bigstar:

 

EDIT: hai ca am facut o gresala de tastare la titlu... rezolvam maine cu un moderator! :rusinica:

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 404
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ba da, ne cunoastem, dar nu face to face. Ulterior am descoperit ca la OST Fest de anul asta am stat unul langa altul fara sa stim :) De abia in topicul cu "pozele motociclistilor" am vazut ca era pe langa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EDIT: hai ca am facut o gresala de tastare la titlu... rezolvam maine cu un moderator! :rusinica:

 

Daca nu ai fi spus tu , nici ca s-ar fi observat . :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevărul e că e mare „urbea” voastră... Io sînt din „împrejurimi”, adicătelea din Berceni, cartierul, nu comuna! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, eu maine termen cu mutarea atelierului de pe centura asa ca nu ma mai incadrez :)) oricum ma duc oarecum aproape, pe pallady deci ne putem antura ca oricum ne amenintam la o intalnire de faSere :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nici aici nu te mai pot incurca, ca am maritat Fazerul... acum am un VTR. Dar daca zici ca ti-ai mutat acareturile pe Pallady, eu am biroul la Trapezului. Cum s-ar zice, tot aproape suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor...si eu tot prin Popesti stau de vreo 6-7 ani...poate ne strangem undeva prin "viile" si "porumbii" de pe aici si ne cunoastem in fata unui gratar de peste si cu ceva berica rece...si,de ce nu?,poate iesim impreuna si la plimbare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor...si eu tot prin Popesti stau de vreo 6-7 ani...poate ne strangem undeva prin "viile" si "porumbii" de pe aici si ne cunoastem in fata unui gratar de peste si cu ceva berica rece...si,de ce nu?,poate iesim impreuna si la plimbare!!!

Da, nu ar fi rau deloc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor... locuiesc si eu in Popesti Leordeni de aproximativ 8 ani dar nu cunosc pe nimeni motorizat pe aici. Am vazut multi motociclisti si chiar la mine pe strada locuieste un tip, cred ca este directorul de la o firma de securitate care are un chopper. As fi bucuros sa ne cunostem, cum spunea colegu inaine(la margine lanului de porumb).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, e suficient sa ne adunam 4-5 odata si dupa aia vedem cum decurg lucrurile mai departe. Eu stau pe Oltenitei colt cu Timocului (blocul de langa Paraul Rece)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la Paraul Rece fac dreapta pe Dumul Fermei si merg pina la fabrica de incaltaminte. eu stau pe str. sf agnes. poate ne vedem pe la parau la o berica si mai stam de vb. ne auzim de duminica incolo ca acum sunt pe la munte la niste rude. numai bine si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau pe Amurgului, langa fabrica de incaltaminte, dar sa-mi bag picioarele daca am vazut vreun motorist vecin cu mine.

Pai ce ai vrea, sa fie pe Amurgului ca pe Magheru? :)

 

Si eu sunt din popesti-leordeni ,dar stau un picmai departe de voi de la statuie vreo 2 statii de ratb catre danumbiana.

Tot in "cartier" esti si tu! :cheers:

 

Eu vad multe motoare iesind de pe strada aia de vizavi de Paraul Rece, si nu sunt doar in trafic, ci le-am vazut de mai multe ori... Deci potential ar fi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...