Sari la conținut

Situatii din trafic


Postări Recomandate

Nici măcar eu, care-s „mai biciclist” ca el... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si eu ma intorcean odata de la antrenament si ma grabeam acasa, ma deranjau toti de pe strada si am jurat ca o sa bat unul pana ajung. Apoi s-a auzit un zgomot de rostogoleli prin portbagaj si mi-am adus aminte ca ma antrenez la bowling. Am ajuns acasa nebatut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma intorcean odata de la antrenament si ma grabeam acasa, ma deranjau toti de pe strada si am jurat ca o sa bat unul pana ajung. Apoi s-a auzit un zgomot de rostogoleli prin portbagaj si mi-am adus aminte ca ma antrenez la bowling. Am ajuns acasa nebatut.

pai o bila din aia in cap e eficienta rau. doar sa fie foarte lent adversarul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma intorcean odata de la antrenament si ma grabeam acasa, ma deranjau toti de pe strada si am jurat ca o sa bat unul pana ajung. Apoi s-a auzit un zgomot de rostogoleli prin portbagaj si mi-am adus aminte ca ma antrenez la bowling. Am ajuns acasa nebatut.

 

Cu poante din astea n-o sa ajungi departe si te paste o trecere pe lista de ignore mintenas, daca nu esti deja acolo, atunci sa te vad cum te jelesti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt sigur :))

De cand mi-am permis sa ii zic ca e dimineata si ca a visat urat atunci cand a relatat o pățanie cu unul cu masina , el fiind cu moto..cum i-a f..cuvant nedemn de o domnișoară ca mine.. un picior, piciorul lui sonyc, în portiera ...din mers, sa ne intelegem.

Ilarion, te vad un pic tristul, nu poti inventa și tu ceva ? Dacă stai prost cu imaginația...Nu avem cu ce sa te ajutam.

 

Eu chiar mi-aș dori să facă sonyc vlog. :)) are potențial.

Editat de pasagera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, cu atitudinea asta e total gresit. Nu la tine e problema, niciodată. Fii dur în scris,usor arogant si "bătăios"în realitatea virtuala. :) be a man don't be a cat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar eu vad masini care stau o vreme la semaforul rosu apoi brusc pleaca , fara ca semaforul sa-si fi schimbat culoarea sau sa fi claxonat cineva? gen 2-3 pe luna nimeresc facand asta....

De obicei au culoare galbena si culoare maro la volan. Cel puțin alea pe care le vad eu. Dar nu exclusiv, sunt si alte combinatii de culori. Doar mai rar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, intr-un sat in drum spre salina Slanic, un pusti cu un Bmw, fara sa se asigure, fara sa dea semnal, iese brusc din coloana sa efectueze o depasire. Franez si ma apropii de marginea drumului iar el trece razant.

 

In urma cu o ora ii spuneam lui Nelu ca in momentul in care ajungem in zona satelor, o las mai moale, pentru ca imi place sa admir satul, mai o gradina frumos aranjata, mai o casa decorata, mai o gospodina aplecata peste zarzavaturi, din astea. Prin urmare nu aveam mai mult de 60 km/h. Ce s-ar fi intamplat oare daca as fi mers cum merg eu de obicei, ma intreb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știm cum mergi de obicei.

 

Daca merg singur, raspunsul e simplu: sate 100/110 km/h

 

Daca merg cu gasca, depinde si de ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocul tau cu gospodina aplecată peste zarzavaturi ..

» Post actualizat in 25 Jun 2018 05:54

Sa ne spui daca trebuie sa vorbim la rutieră sa scoată gospodinele la zarzavaturi când ieși tu la o tură.. cred ca ar trebui data o lege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Norocul tau cu gospodina aplecată peste zarzavaturi ..

Eu nu am inteles de ce zice ca uneori pleaca la plimbare cu gâsca. Oare asa isi alinta el pasagera, "gâsca mea"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...