Sari la conținut

MOTO SAPIENS PARTY 2012


Postări Recomandate

Multumim frumos de aprecieri ! :makeout: :friends:

NE CEREM SCUZE PENTRU INSUFICIENTA GRUPURILOR SANITARE ! Stim ca am stat f prost la capitolul asta, dar va rog sa ma credeti ca am facut tot ce era omeneste posibil pt suplimentarea lor ! nu am putut lua nici cu bani ... din diverse motive: campanii electorale ...etc :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Moto Sapiens !!!

 

Ca si anul trecut am petrecut un weekend minunat alaturi de prieteni si multi alti motociclisti din tara si de peste hotare. Ne-am simtit excelent. Anul asta am fost mai multi ca anul trecut si incercam sa revenim si la anul intr-un numar si mai mare. Daca exista critici (din partea noastra nu exista ) inseamna ca acei oameni nu stiu cite greutati sunt la organizarea unui astfel de eveniment.

 

Corvin Riders va saluta !!!

 

Inca odata felicitari organizatorilor si la mai multi ani !!!

 

Poze: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.345584358848610.76846.100001911476858&type=3

 

Ceva mai multe poze ( incluziv alea cu tatze :wink: ) pe blogul meu personal, anul asta am fost mai puturos si nu am facut multe poze .... mai mult am baut :rock:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Moto Sapiens.

Inca o intrunire super ok; organizata in aceeasi locatie minunata, de cativa oameni extraordinari.

Inca o data, Felicitari! Sigur vom fi alaturi de voi si la editiile urmatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect Moto Sapiens :friends: !!!O intrunire reusita.Free Bikers Hunedoara s-au simtit excelent.Am baut tot ce s-a putut bea,am castigat tot ce s-a putut castiga :laugh:..Cu siguranta ne vom revedea la anul :cheers: .

Poze am si eu,dar subtire.M-au lasat acumulatorii si am trecut pe baterii 777 :laugh: ..

 

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.184336331693290.38249.100003507734119&type=3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...