Sari la conținut

ROAD PATROL BIKERS FESTIVAL 2012


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

In chestia aia umeda este peste? Se poate pescui?Scuze dar nu am cautat sa vad ce apa este.

 

Ok. acum vad la localizare se pare ca este Timisul?

O sa iti rupem batele hahahahahahahha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rechini sunt peste tot:))))) distractie sa fie retsu nu conteaza:)))) :friends:

 

Distractia va fi din plin ! Nici nu cred ca se pune in discutie sa nu ne distram , mai ales ca locatia a deschis poarta si ptr alte jocuri mai " palpitante " :diggin: . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare:se permit gratare si alea alea?

in ideea in care am pune-o de un picnic (un mic foc,mititei,gratare) e ok?

 

 

foc in camp doar de la butelie in schimb o sa amenajam un loc unde daca vrei poti sa-ti prajesti mititeii :cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

up date

- vremea - caldura mare , nu bate vantul , vreme buna de rece

http://www.weather.c...a+ROXX0040:1:RO

- lista cu jocurile si concursurile a fost stabilita :

1. sliding pe linoleu ( o suprafata de plastic pe care o sa punem apa si sapun . va imagianti voi ce si cum )

2. volei pe motoare ( este implicat un balon plin cu apa )

3. tricouri ude

.

.

.

restul de concursuri sunt surpriza

 

- parcarea motoarelor se va face intr-o zona special amenajata . nu se va putea stationa cu motorul in incinta festivalului (vrem sa evitam in felul acesta orice situatie in care alcolul sau altceva (cuvant urat)ne indeamna la turat motoare la 4 dimineata printre corturi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da dar acolo sunt mai multe posibilitati-cu intrare sau fara intrare prin Timisoara

Din ce stiu eu,daca intri in Tm,la prima intersectie semaforizata faci in stanga si trebuie gasit drumul spre Resita...sper sa zic bine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vi pe severin, ajungi in caransebes si ai doua optiuni: fie mergi direct spre tm 100 km prin lugoj iar la intreare in tm trebuie sa traversezi orasul ca sa iesi din el spre resita, ajungi in Sag si acolo la locatie.

Sau in caransebes o iei spre resita (40 km) si de acolo inca 100 pana in Sag (ultimul sat inainte de tm).

Acum depinde de tine, drumul este perfect peste tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , locatia noastra va fi foarte usor de gasit din drumul principal de Timisoara - Resita . In primul rand , vom avea panouri :welcome: care sa va indrume spre " dezmat " . In al doilea rand , vom avea pe cate cineva in intersectia in care se iese din drumul principal . :wave:

Ptr cei care nu cunosc zona : la intrare in Timisoara , din orice directie ( cu exceptia Resita ) se vor urma indicatoarele de Resita sau Beograd . Odata ajunsi in localitatea Sag , la 300 m dupa statia Petrom sau la 50 m dupa motel se face stanga ( aici va fi si panou de indrumare ) .

Asfalt uscat si sa ne vedem cu bine la o bere !

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...