Sari la conținut

MOTO ROCK FEST


LeL
 Share

Postări Recomandate

Nu stiu daca o sa ajung la 9 la locul de intalnire, e cam devreme pt .mine , nu sunt nici atat de aproape de el si nu am de ce sa ma grabesc. Probabil voi pleca dupa 10 . Asa ca daca va grabiti, luati-o inainte, ne vedem pe la cascada Hotnitsa sau la locul faptei. Acolo trebuie sa fim cat de cat impreuna, adica macar sa ne cunoastem unii dintre noi, ca altii ne stim...Eu o sa vin cu Suzuki DR alb, doar asta mi-a mai ramas pt. strada si un pic de offroad dupa ce m-am reapucat de curse si am vandut Aprilia Caponord sa-mi iau Husabergburnout.gif. Acum era buna....dar cu toate nu poti fi, asa ca o sa o iau incolo batraneste cu Dr-ul. Am luat si stegulete, o sa le port pe motor si la mine, asa ca daca ma vedeti, puteti sa ma abordati, sa ne recunoastem si noi pe acolo...drum bun si sa ne vedem cu bine, oricum presimt ca vor fi multe intalniri / depasiri intre motoare de romani pe ruta Bucuresti-Velikosmile.gif.

Cavalerie romana, regruparea pe campul de lupta de la Veliko!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 90
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu plec pe la 13,00 ( Petrom-ul dupa palatele tiganesti la iesire).

Ma intorc astazi,seara. Cu Fazer 800 pt recunoastere. Nu am suport pt stegulet, desi am steagul.

 

M-am intors pe la 8,00 seara. Am dat de cca 10 romani, la Veliko, unde au intalnirea, in centru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super intalnirea, nu stiu daca la noi.m-am simtit asa bine. foarte bine organizati, foarte multa curatenie(si asta fara a fi cineva sa stranga gunoiul, eu nu i-am vazut). iar formatiile au fost de mare angajament, ca sa nu mai zic de spectacolul oferit de John Lynn Turner care a fost super.(si nu i-a cazut nici vocea si nici sunetul ca la Deep Purple). mai avem de invatat la multe capitole!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cam greu de gasit intrarea moto, cateva ore m-am invartit si n-am gasit-o. Mereu ajungeam la pod pe unde se putea intra doar pe jos. Pana la urma am platit 5 leva unui taximetrist si m-a condus pana acolo. Dar a meritat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cam greu de gasit intrarea moto, cateva ore m-am invartit si n-am gasit-o. Mereu ajungeam la pod pe unde se putea intra doar pe jos. Pana la urma am platit 5 leva unui taximetrist si m-a condus pana acolo. Dar a meritat.

 

A fost ca la balamuc drumul ala, unul din club ne-a explicat ca trebuie sa o luam catre Sofia si sa intoarcem spre Varna dupa care vedem anuntul cu Moto-Sabor, eu nu am inteles bine iar nevestei mele care intelege mai bine bulgara nu i-a venit sa creada, dar inainte de a pleca de la poarta de la pod mi-am bagat coordonatele in GPS asa ca am nimerit. Dupa aia mi-am dus bagajele la hotel si la a doua incercare am zis sa ma duc spre Varna, dar ghinion ca am mers pe sub pod, asa ca am intors de data asta de doua ori...

In rest intrunire OK, fara baraieli si prostii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Lel!Super iesirea :moto:

 

 

Sa traiesti ! Ma bucur ca ti-a placut. Nu accept refuz pentru intrunirea din august. In formula Me, Myself & Irene :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa traiesti ! Ma bucur ca ti-a placut. Nu accept refuz pentru intrunirea din august. In formula Me, Myself & Irene :)

done deal.astept detalii.who is Irene?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost ca la balamuc drumul ala, unul din club ne-a explicat ca trebuie sa o luam catre Sofia si sa intoarcem spre Varna dupa care vedem anuntul cu Moto-Sabor, eu nu am inteles bine iar nevestei mele care intelege mai bine bulgara nu i-a venit sa creada, dar inainte de a pleca de la poarta de la pod mi-am bagat coordonatele in GPS asa ca am nimerit. Dupa aia mi-am dus bagajele la hotel si la a doua incercare am zis sa ma duc spre Varna, dar ghinion ca am mers pe sub pod, asa ca am intors de data asta de doua ori...

In rest intrunire OK, fara baraieli si prostii...

 

hai mai petrule ca e usor de ajuns, iar podul ala va un vechi " turistata an bg " il stim cu ochii inchisi

nu mai speria lumea ca stiu ca vrei sa nu aglomerezi tara vecina cu "pantofari" :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mai petrule ca e usor de ajuns, iar podul ala va un vechi " turistata an bg " il stim cu ochii inchisi

nu mai speria lumea ca stiu ca vrei sa nu aglomerezi tara vecina cu "pantofari" :-)

Desi anul trecut nu am fost decat de 5 ori in Veliko Tarnovo :rolleyes: trebuie sa recunosc ca chestia cu podurle lor ma depaseste...

 

Bine, poate fata de ce stiai tu acum breteaua de urcat pe pod spre Varna e inchisa cu butoaie, asa ca localnicii fac stanga din scurt de pe breteaua de mers spre Sofia.

 

Asta e, m-am ratacit, se mai intampla...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am avut asa mari probleme desi am ajuns vineri pe ploaie... am balaurit dar fff putin... am ajuns ok (iar pe podul impricinat se putea trece dimineata cu motorul fara probleme :grinbandit: ).

Programul a fost prelungit vineri in Rocka Rola concert etc....m-a prins 8 dimineata la o supa de revenire servita cu tov. greci.

Sambata la Spider...am capitulat si plecat pe la vreo 6 dimineata... am ramas impresionat, dupa ce s-a terminat petrecerea din interior (care a fost cu "de toate") toata lumea s-a mutat afara pe terasa unde John Lynn Turner a stat pana la rasarit si a cantat la chitara aproape toata noaptea .. :friends:

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare, deci pana la urma a venit Joe Lynn cum a promis pe scena..noi am stat pana pe la ora doua a.m pe terasa, ne-am plictisit asteptandu-l si ne-am carat, la ce ora a venit ? Super tare concertul, intalnirea si atmosfera mai ales datorita prezentei lui Joe Lynn, e o chestie tare ca un star rock ca el sa iti dea public intalnire la o bauta pe terasa si in clubbeer.gif, mi s-a intamplat foarte rar la atatea concerte rock la care am fost. Organizatorii de la Old Bastards- nota 10 plus, in frunte cu Tsvetan !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...