Jump to content

Photo

unde sa tin motoru?

• Please log in to reply
61 replies to this topic

#61 rookie22

rookie22

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 735 posts
  • Moto: HONDA HORNET
  • Numar: VL 11 PA!

Posted 16 September 2012 - 01:16 PM

SALUTARE am o mică mare problema, am rămas la ieșire dinspre sebeș spre Alba Iulia la rompetrolul înainte de intrarea în Lancram cu rulmentu față spart, ddaca știe cineva un service non stop sau deschis la ora asta sau orice alt loc unde pot încerca să rezolv problema vă rog dați-mi un semn la 0745509629 ...Mulțumesc anticipat.
Ca sa-ti dai seama cat valoreaza un an, intreaba un student care a picat examenul.
Ca sa iti dai seama cat valoreaza o luna, intreaba o mama care a nascut prematur
un copilCa sa iti dai seama cat valoreaza o zi, intreaba pe cineva nascut in 29 februarie.
Ca sa iti dai seama cat valoreaza o ora, intreaba doi indragostiti care abia asteapta sa se
intalneasca. Ca sa iti dai seama cat valoreaza un minut, intreaba un om care a pierdut trenul.
Ca sa iti dai seama cat valoreaza o secunda, intreaba un motociclist care tocmai a evitat un accident.
Ca sa iti dai seama cat valoreaza o viata, intreaba-te ce simti cand pierzi pe cineva drag. Pretuieste fiecare moment!
Posted Image

#62 ciprian22m

ciprian22m

Nou venit pe forum!

• Membru
  • 6 posts
  • Moto: Hornet 600

Posted 16 September 2012 - 02:14 PM

SALUTARE am o mică mare problema, am rămas la ieșire dinspre sebeș spre Alba Iulia la rompetrolul înainte de intrarea în Lancram cu rulmentu față spart, ddaca știe cineva un service non stop sau deschis la ora asta sau orice alt loc unde pot încerca să rezolv problema vă rog dați-mi un semn la 0745509629 ...Mulțumesc anticipat.

La un search rapid asta am gasit:
SC MOTO PROFI SRLSebes,Str. DORIN PAVEL 95
Tel: 0744-534624
E-mail: motoprofi@autocheckcenter.ro
Web: http://www.autocheckcenter.ro/
Service-uri: Auto Check Center
suna si tu poate te poate ajuta!!!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

DMCA.com Protection Status