Sari la conținut

FESTIVAL moto cu caracter SOFT ENDURO


ACHIMOTO
 Share

Postări Recomandate

Magazinul online ACHIMOTO.RO organizeaza prima editie a unei intalniri SOFT ENDURO !!!

CARPATHIAN'S SOFT ENDURO MEETING --- editia 1

 

 

In data de 8 - 9 - 10 IUNIE 2012 , in Muntii SUREANU , locatia ,, LA CARARI '' , aproximativ 50 km de Sebes , 30 km de Sasciori ( un sat pe Transalpina ) .

 

 

--- Taxa de participare este de 15 ron / persoana .

 

 

Distante aproximative fata de marile orase din Romania ( depinde si traseul ales pt a ajunge la destinatie ) :

- Arad - 220 km

- Cluj - 190 km

- Sibiu - 66 km

- Targu Mures - 146 km

 

 

 

LOCATIE :

 

Locatia numita ,, LA CARARI '' la o altitudine de aproximativ 1400 metrii .

--- Exista 2 cabane de 70 locuri ( 80 locuri daca sunt solicitari )

--- Locuri de campare cu cortul , ingradite si iluminate .

 

--- La fata locului va exista sonorizare , unde se va auzi dragul nostru mp3 !!!

--- Bautura si mancare din belsug !!!

Se va servii mancare traditionala : balmos la ceaun , branza de la stana , preparate specifice locurilor , tuica traditionala , etc

 

 

 

DESFASURAREA EVENIMENTELOR :

 

--- Vineri 08.06.2012 ---- se vor parcurge 2 trasee mai scurte , unul usor doar pe drumuri de tara , si unul mai dificil !!!

--- Sambata 09.06.2012 ---- se vor parcurge 2 trasee mai lungi ( aproape toata ziua ) , la fel unul mai usor si unu mai dificil !!!

 

--- In fiecare seara , petrecerea se va desfasura in voie , pana aproximativ la ora 1 - 2 cand muzica se va oprii , pentru ca unii participanti sa se poata odihnii , iar ceilalti vor putea ramane la focul de tabara cat doresc !!!

 

 

 

 

detalii la nr de telefon : 004.0728.29.07.01 - Achimoto

VOM REVENII cu mai multe detalii despre eveniment , cat si cu preturie la CAZARE / Bautura / Mancare

 

 

 

 

 

 

..

post-11187-0-67638700-1326577901_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Marius chiar vroiam sa facem anul acest Tansalpina cu inca cativa camarazi de drum din Austria si Germania , si ne-ai dat ocazia speciala sa venim in perioada aceea !

 

 

- vreau sa stiu cati km de drum de tara sunt de la asfalt pana la locatie , deoarece avem printre noi si cu street touring , si vor sa stie daca pot ajunge pana acolo cu ele !

 

- daca poti , fa-ne noua care venim de peste granita , un pachet complet : cazare + mese + taxa participare ( mesele sa fie un fel de all inclusiv ) , deoarece la astia aicia asa le place stiu suma finala o platesc si stiu ce au in ea inclus si ce nu !

 

 

Astept vesti de la tine , sa vb si eu cu baietii , sa ne facem si ceva zile libere in perioada aceea !

Editat de free
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marius chiar vroiam sa facem anul acest Tansalpina cu inca cativa camarazi de drum din Austria si Germania , si ne-ai dat ocazia speciala sa venim in perioada aceea !

 

 

- vreau sa stiu cati km de drum de tara sunt de la asfalt pana la locatie , deoarece avem printre noi si cu street touring , si vor sa stie daca pot ajunge pana acolo cu ele !

 

- daca poti , fa-ne noua care venim de peste granita , un pachet complet : cazare + mese + taxa participare ( mesele sa fie un fel de all inclusiv ) , deoarece la astia aicia asa le place stiu suma finala o platesc si stiu ce au in ea inclus si ce nu !

 

 

Astept vesti de la tine , sa vb si eu cu baietii , sa ne facem si ceva zile libere in perioada aceea !

 

Drumul de tara de la asfalt pana la locatie are aproximativ 30 km , si daca nu este vreme foarte rea in perioada respectiva , se poate merge cu orice motor pana la locatie .

 

Detaliile despre pretul pe pachet-ul complet il ai pe PM .

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Initiativa f tare, daca am timp vin cu siguranta. :)

 

 

Te asteptam cu mare drag !!!

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

CAZAREA

 

-- Exista 2 Cabane , insumand 70 locuri de cazare in paturi = pretul de 25 ron / persoana

 

 

-- Daca sunt solicitari , se poate marii nr locurilor de cazare cu inca 10 patruri .

 

 

 

Cabanele , nu au baile in camere, acestea sunt situate pe hol . Baile sunt dotate si cu dusuri cu apa calda .

 

 

La parter exista sala de mese , unde se poate servi mic dejun , pranz si cina ,la preturi foarte accesibile

 

 

-- Cazare se poate face de asemenea si la cort , in curte ingradita , fara extra cost .

 

 

 

 

 

 

TRASEELE :

 

---- Vineri 08.06.2012 , incepand aproximativ cu orele 16 – 17 , vor exista in principiu 2 tipuri de trasee : 1 unul cu grad de dificultate mic – enduro peisagistic si al 2-le cu grad mai ridicat de dificultate to pt motociclete enduro touring . ..

 

Se vor parcurge trasee de aproximativ 30 – 40 km , aceste trasee pot fi lungite sau scurtate , depinzand de starea vremii si de ce doresc majoritatea participantilor .

 

 

 

---- SAMBATA 09.06.2012 , incepand aproximativ cu orele 11 , vor exista in principiu tot 2 trasee , unu mai usor si unu mai dificil .....

 

Se vor parcurge trasee de aproximativ 60 – 90 km , si aceste trasee se pot lungii sau scurta dupa starea vremii si dupa dorinta participantilor ! ......... EX : cel mai usor traseu se poate lungii pena la aproximativ 150 – 160 km , daca introducem si parte din Transalpina cu asfalt pana in apropiere de Ranca .

 

 

 

---- La cele 2 tipuri de trasee , mai putem adauga TRASEE PT CROSS , si TRASEE pt ATV , asta in cazul in care exista peste 5 – 10 participanti la fiecare categorie , si daca suntem anuntati cu cel putin 10 zile inainte de intalnire !!!

 

 

 

 

 

DATA / VREMEA .

 

Intalnirea moto este stabilita pentru data de 8 – 10 iunie , dar daca in perioada respectiva VREMEA este extrem de rea , cu furtuni , grindina , etc . , EXISTA SI POSIBILITATEA AMANARII FESTIVALULUI cu 1 saptamana !!! pe data de 15 – 16 – 17 iunie 2012 .

 

 

 

 

 

LOCATIA : cum se ajungem la locatie :

 

 

 

---- Din satul SASCIORI de la Transalpina vor exista indicatoare catre locatie !

 

Directia 1 = Cum urci dinspre Sebes pe Transalpina , la intrare in satul SASCIORI , se face un drum la dreapta spre satul TAU aproximativ 7 km ,

 

Directia 2 = Cum vi pe Transalpina dinspre Obarsia Lotrului spre Sebes , la iesirea din satul SASCIORI , se face stanga pe un drum spre satul TAU de aproximativ 7 km .

 

 

 

Din satul TAU se merge tot inainte !!! exista doar un drum principal de aproximativ 20 km drum de tara pana se ajunge la locatia numita : ,, LA CARARI ‘’ unde drumul se si bifurca !!!

 

Acolo este locatia , undeva langa bifurcatia respectiva , oricum VOR EXISTA SEMNE / INDICATOARE !!!

 

 

 

 

 

Pentru orice detalii legate de aceasta intalnire cat si

PENTRU REZERVARI LA CABANE : 0040.728.29.07.01 - ACHIMOTO

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O MICA CORECTARE TEHNICA !!!

 

 

Drumul cel mai bun , si cel mai practicabil este SASCIORI -- LOMAN -- ,, La Carari '' ---- vom revenii si cu o HARTA !!!

 

 

 

--- LOCATIA : cum se ajungem la locatie :

 

 

---- Din satul SASCIORI de la Transalpina vor exista indicatoare catre locatie !

Directia 1 = Cum urci dinspre Sebes pe Transalpina , la intrare in satul SASCIORI , se face un drum la dreapta spre satul LOMAN aproximativ 7 km ,

Directia 2 = Cum vi pe Transalpina dinspre Obarsia Lotrului spre Sebes , la iesirea din satul SASCIORI , se face stanga pe un drum spre satul LOMAN de aproximativ 7 km .

 

 

 

Din satul LOMAN se merge tot inainte !!! exista doar un drum principal de aproximativ 20 km drum de tara pana se ajunge la locatia numita : ,, LA CARARI ‘’ unde drumul se si bifurca !!!

 

Acolo este locatia , undeva langa bifurcatia respectiva , oricum VOR EXISTA SEMNE / INDICATOARE !!!

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HARTA , cu zonele LOCATIEI si TRASEELOR !!!

 

Noi avem stabilite niste trasee in prealabil , dar cei care umbla cu motocicletele prin munti stiu ca stare drumurilor forestiere , se poate schimba de la o zi la alta , depinzand foarte mult de vremea de pana atunci !!!

 

--- Traseele noi le vom reface inainte cu cateva zile , dar la fata locului vom bate in cuie traseul !!!

 

post-11187-0-86253700-1327163950_thumb.jpg

 

 

** PS : vom incerca sa revenim cu harta mai detaliata ! :banana:

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu doar daca intervine ceva neprevazut nu vin . . . in rest nu am cum sa ratez traditionalul carnat prajit pe bat in inima muntilor impreuna cu prietenul nostru comun Mihai de la Sebes (initiatorul prajitului de carnat ). Ideea este super si sper sa pot veni an de an daca se va putea. Bafta si ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O poza cu mult mai multe detalii , drumuri si carari !!!

 

 

Dupa ce o dati jos dati zoom , si vedeti bine detaliile .

 

Locatia ,, LA CARARI '' este incercuita !!!

 

post-11187-0-25431100-1328723725_thumb.jpg

 

-- daca doriti mai multe detalii intrebati !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O poza cu mult mai multe detalii , drumuri si carari !!!

 

 

Dupa ce o dati jos dati zoom , si vedeti bine detaliile .

 

Locatia ,, LA CARARI '' este incercuita !!!

 

post-11187-0-25431100-1328723725_thumb.jpg

 

-- daca doriti mai multe detalii intrebati !!!

 

Cand incepem sa face comunicarile pt rezervari ??? locuri participare etc ??:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cand incepem sa face comunicarile pt rezervari ??? locuri participare etc ??:banana:

 

 

Vlady_80 , aseara am vazut si eu ca Achimoto a dat drumu la site-ul nou despre festival si despre turism moto , dupa ce in ianuarie am vb cu el , si cineva ii hack-uise vechiul site de turism , si nu la mai putu salva .

CHARPATHIANS MOTO ADVENTURES

 

 

Ii dau un mail sa imi spuna mai multe detalii ! Sa ne vedem cu bine ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din terte motive , intalnirea va avea loc pe data de 15 - 16 - 17 IUNIE 2012

 

 

 

Deja se pot face inscrieri , atat pentru statul la cort , cat si pentru cazatul la cabane !

- Tel : 0728290701 - MAIL : achimoto_ro[@]yaho.com sau comenzi[@]achimoto.ro

 

-Listele cu participantii vor aparea de saptamana urmatoare pe site-ul de turism ! Acolo gasiti si toate detaliile legate de intalnire !

 

 

 

 

Dorim sa facem aceste liste cu cei care doresc sa participe , deoarece , nu vrem sa avem neplaceri de genul : sa ramana cei de la cabane fara mancare bautura , cafea etc , si sa fie si gazdele si noi organizatorii bine pregatiti , pentru ca voi participantii sa va simtiti minunat !!!

Editat de scorpion_girl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

- 8 persoane , sa ne treceti pe lista !

- 5 corturi , si 1 loc in pat in una din camere !

 

 

 

Ne vedem in 15 iunie , in Muntii sureanu

 

Sa ne spuneti daca organizati si trasee pt atv ,ca avem 2 atvuri , daca nu stam la finalul trupei moto sa nu prafuim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

 

Avem cereri de la doritori , ca urmare , vom avea pregatite , si trasee pt ATV cat si trasee mai dificile pt CROSS !

 

 

 

 

Toata lumea care s-a inscris pana acum este pe lista .

 

Vom incepe sa va sunam pentru confirmari , cu 3 saptamani inainte de eveniment !!!

 

 

 

 

Sa ne vedem cu bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Chiar azi vorbeam cu un bun amic , din Ungaria si zicea ca vine cu van-ul si cu ceva crossuri pe remorca .

 

Super ca faceti si trasee de cross , isi pot fac si ei de cap , si se pot da la nivelul lor , ca daca ar iesii cu tura de soft enduro ar fi ca la o plimbare relaxanta pentru ei :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

 

Avem cereri de la doritori , ca urmare , vom avea pregatite , si trasee pt ATV cat si trasee mai dificile pt CROSS !

 

 

 

 

Toata lumea care s-a inscris pana acum este pe lista .

 

Vom incepe sa va sunam pentru confirmari , cu 3 saptamani inainte de eveniment !!!

 

 

 

 

Sa ne vedem cu bine !

 

Salut Marius,

 

Pentru cei cu motoare de strada (in concluzie care depind de stare vremii/drumului) ce optiuni ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

 

Eu doar daca intervine ceva neprevazut nu vin . . . in rest nu am cum sa ratez traditionalul carnat prajit pe bat in inima muntilor impreuna cu prietenul nostru comun Mihai de la Sebes (initiatorul prajitului de carnat ). Ideea este super si sper sa pot veni an de an daca se va putea. Bafta si ne vedem acolo.

Absolut in asentiment! Sper sa ne vedem cu totii! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Absolut in asentiment! Sper sa ne vedem cu totii! :cheers:

 

Galen te asteptam cu drag , la intalnirea motociclistilor cu natura .......... sa petrecem cum stim noi mai bine ricky.gif , si in acelasi timp sa PROTEJAM NATURA 67.gif

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Am fost si am facut poze recente la locatie , si la drumurile din zona .

 

Am prins si drum blocat inca de zapada , dar asa e la munte ............ plimbarea prin natura conteaza banana.gif

post-11187-0-07709500-1335557237_thumb.jpg

post-11187-0-88316600-1335557248_thumb.jpg

post-11187-0-09859700-1335557273_thumb.jpg

post-11187-0-06192300-1335557285_thumb.jpg

post-11187-0-27496400-1335557294_thumb.jpg

post-11187-0-02391400-1335557303_thumb.jpg

post-11187-0-48600900-1335557312_thumb.jpg

post-11187-0-00518500-1335557321_thumb.jpg

post-11187-0-68306400-1335557328_thumb.jpg

post-11187-0-87509300-1335557335_thumb.jpg

post-11187-0-94904300-1335557950_thumb.jpg

post-11187-0-75102700-1335557963_thumb.jpg

post-11187-0-49738300-1335557977_thumb.jpg

post-11187-0-43024600-1335557989_thumb.jpg

post-11187-0-76579400-1335558000_thumb.jpg

post-11187-0-65000500-1335558009_thumb.jpg

post-11187-0-70038600-1335558020_thumb.jpg

post-11187-0-44355000-1335558033_thumb.jpg

post-11187-0-68286400-1335558060_thumb.jpg

post-11187-0-90498900-1335558100_thumb.jpg

post-11187-0-06575900-1335558132_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Galen te asteptam cu drag , la intalnirea motociclistilor cu natura .......... sa petrecem cum stim noi mai bine ricky.gif , si in acelasi timp sa PROTEJAM NATURA 67.gif

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------

 

 

 

Am fost si am facut poze recente la locatie , si la drumurile din zona .

 

Am prins si drum blocat inca de zapada , dar asa e la munte ............ plimbarea prin natura conteaza banana.gif

 

superlocurile, eu sigur vin si cred ca vor mai fi doritori din cj :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Informatiile despre festival ... defasurare .... distractie .....

Magazinul ONLINE de motociclete WWW.ACHIMOTO.RO organizeaza : CARPATHIAN'S SOFT ENDURO MEETING --- editia 1

 

FESTIVAL moto cu caracter SOFT ENDURO

 

In data de 15 – 16 - 17 IUNIE 2012 , in Muntii SUREANU , locatia ,, LA CARARI '' , aproximativ 50 km de Sebes , 30 km de Sasciori ( un sat pe Transalpina ) .

 

 

 

Distante aproximative fata de marile orase din Romania ( depinde si traseul ales pt a ajunge la destinatie ) :

- Arad - 220 km

- Cluj - 190 km

- Sibiu - 66 km

- Targu Mures - 146 km

- Bucuresti - 360 km

 

 

 

LOCATIE :

 

Locatia numita ,, LA CARARI '' la o altitudine de aproximativ 1400 metrii .

--- Exista 2 cabane de 70 locuri ( 80 locuri daca sunt solicitari )

--- Locuri de campare cu cortul , ingradite si iluminate .

 

--- La fata locului va exista sonorizare , unde se va auzi dragul nostru mp3 !!!

--- Foc de tabara , pentru incalzirea si intretinerea atmosferei .

--- Bautura si mancare din belsug !!!

Se va servii mancare traditionala : balmos la ceaun , branza de la stana , preparate specifice locurilor , tuica traditionala , etc

 

--- In fiecare seara , petrecerea se va desfasura in voie , pana aproximativ la ora 1 - 2 cand muzica se va oprii , pentru ca unii participanti sa se poata odihnii , iar ceilalti vor putea ramane la focul de tabara cat doresc !!!

 

 

 

 

 

Cum se ajungem la locatie :

 

---- Din satul SASCIORI de la Transalpina vor exista indicatoare catre locatie !

 

Directia 1 = Cum urci dinspre Sebes pe Transalpina , la intrare in satul SASCIORI , se face un drum la dreapta spre satul LOMAN aproximativ 7 km ,

Directia 2 = Cum vi pe Transalpina dinspre Obarsia Lotrului spre Sebes , la iesirea din satul SASCIORI , se face stanga pe un drum spre satul LOMAN de aproximativ 7 km .

 

Din satul LOMAN se merge tot inainte !!! exista doar un drum principal de aproximativ 20 km drum de tara pana se ajunge la locatia numita : ,, LA CARARI ‘’ unde drumul se si bifurca !!!

Acolo este locatia , undeva langa bifurcatia respectiva , oricum VOR EXISTA SEMNE / INDICATOARE !!!

 

 

 

 

 

DESFASURAREA EVENIMENTELOR / PROGRAMUL :

 

TRASEELE :

---- Vineri 15.06.2012 , incepand aproximativ cu orele 15 , va incepe primul traseu :

 

  • Cu grad de dificultate : pe unele portiuni usor , pe majoritatea mediu iar pe unele mai dificil . Trasee peisagistice , gandite pentru motociclete enduro touring .

Se vor parcurge trasee de aproximativ 30 – 40 km , acest traseu poate fi lungit sau scurtat , depinzand de starea vremii si de ce doresc majoritatea participantilor .

 

 

 

---- SAMBATA 16.06.2012 , incepand aproximativ cu orele 9 - 10 am , vom pleca in traseul mare :

 

  • Cu grad de dificultate , pe unele portiuni usor , pe majoritatea mediu iar pe unele mai dificile . Trasee peisagistice , gandite pentru motociclete enduro touring .

Se va parcurge traseul de aproximativ 60 – 90 km , si acest traseu se pot lungii sau scurta dupa starea vremii si dupa dorinta participantilor ! ......... EX : traseul se poate lungii pana la aproximativ 150 – 160 km , daca introducem si parte din Transalpina cu asfalt .

 

---- In ambele zile va exista si un traseu pentru motociclete CROSS / HARD ENDURO :

 

---- Daca se vor anunta cu minim 10 zile inainte , minim 10 participanti , avem pregatite si :

* TRASEE pt ATV ,

 

 

 

 

 

 

 

CAZAREA

-- Exista 2 Cabane , insumand 70 locuri de cazare in paturi .

-- Daca sunt solicitari , se poate marii nr locurilor de cazare cu inca 10 paturi .

 

Cabanele , nu au baile in camere, acestea sunt situate pe hol .

Baile sunt dotate si cu dusuri cu apa calda .

 

La parter exista sala de mese , unde se poate servi mic dejun , pranz si cina ,la preturi foarte accesibile

 

-- Cazare se poate face de asemenea si la cort , in curte ingradita , fara extra cost .

 

 

 

TARIFE :

 

  • Taxa de participare - intrare este de 15 ron / persoana .
  • Tariful pentru cazare la cabane = 25 ron / persoana / noapte .
  • Tarif cazare la cort = Gratuit .

  • Tarif ALL INCLUSIV / persoana = 180 ron

Include : taxa participare + cazare la cabana 2 nopti / 3 zile + 4 mese ( 2 mic dejun + 2 cine + bautura )

 

Pentru orice detalii legate de aceasta intalnire cat si PENTRU REZERVARI si CAZARI :

 

post-11187-0-64808700-1335866305_thumb.jpg

post-11187-0-07143100-1335866324_thumb.jpg

post-11187-0-37359700-1335866338_thumb.jpg

post-11187-0-20698000-1335866352_thumb.jpg

post-11187-0-13627800-1335866365_thumb.jpg

post-11187-0-02447100-1335866388_thumb.jpg

post-11187-0-06285800-1335866398_thumb.jpg

post-11187-0-46760900-1335866409_thumb.jpg

post-11187-0-74686300-1335866420_thumb.jpg

post-11187-0-22635700-1335866433_thumb.jpg

post-11187-0-37406000-1335866447_thumb.jpg

post-11187-0-00220300-1335866459_thumb.jpg

post-11187-0-72664900-1335866473_thumb.jpg

post-11187-0-38433000-1335866485_thumb.jpg

post-11187-0-60788300-1335866495_thumb.jpg

post-11187-0-98852100-1335866507_thumb.jpg

post-11187-0-18598100-1335866522_thumb.jpg

post-11187-0-05728000-1335866534_thumb.jpg

post-11187-0-52756400-1335866545_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Eu sunt aproape sigur ca o sa fiu acolo. O intrebare (pentru ca sunt mai la inceput) : Cum rezolvam cu realimentarea mobrelor? Banuiesc ca dupa plimbari nu o sa ramanem cu prea multa benzina. Exista solutii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Eu sunt aproape sigur ca o sa fiu acolo. O intrebare (pentru ca sunt mai la inceput) : Cum rezolvam cu realimentarea mobrelor? Banuiesc ca dupa plimbari nu o sa ramanem cu prea multa benzina. Exista solutii?

 

 

Salutare Achi

 

Asteptam cand esti sigur ca participi sa iti faci si rezervarea .

 

Intradevar , ai punctat foarte bine cu alimentarea cu benzina . Ai nevoie pentru toate zilele de o autonomie de 240 - 260 km .

Noi oricum vom avea benzina in canistre , pentru realimentare , dar oricine isi face rezervare noi discutam cu el aceasta problema .

 

 

 

COORDONATELE GPS , ale taberei - camp-ului : N 45*43'18'' - E 23*30'28''

 

VA ASTEPTAM , IN 15 - 17 IUNIE 2012 , sa ne vedem in natura , la un pahar de distractie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...