Sari la conținut

caut transport UK- Romania


Sergiu_Q
 Share

Postări Recomandate

Nu m-a sunat si am avut masini toata luna inclusive ieri , poimaine incarc din Bucuresti pentru Dublin si saptamana viitoare sunt in Anglia . Nu are rost sa spun ca suntem profesionisti se vede dupa masini sunt noi una 2018 si una 2019 si a treia urmeaza sa o ridic saptamana viitoare , Marfa este asigurata si transportul este din usa in usa .

B 71UNU.jpg

b 911 unu 2.jpg

B 911UNU.jpg

Adrian 0722.331.330 sau Whatt App , rompadur@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 177
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Buna seara,

 

As dori va rog sa va impartasesc si eu multumirea mea fatza de domnul Adrian, care prin el am reusit sa transport motocicleta, de la o reprezentanta moto din UK (zona rurala) pana acasa la Oradea, la poarta.

Aseara mi-a ajuns motocicleta, a fost o experienta foarte reusita, tinuta la cuvant asa cum ne-am inteles, pe timpul perfect estimativ, si ma bucur foarte mult ca am dat de firma lui.

 

Mi-a fost greu la inceput sa gasesc o companie care sa mi-l transporte in timp, si mai ales din acea locatie, odata cumparata.

Doua companii mari avand doar posibilitea de a o face in decurs de 2-3 sapt dar nu promiteau ca vor putea, depinde ce marfa mai au, iar alta avea conditia doar prin Arad pot trece, si de acolo sa o preiau eu, ceea ce eu nu puteam.

Insa prin dansul, a fost o chestiune de o saptamana, si motocicleta mult dorita pe care am cumparat-o, a ajuns in conditie perfecta acasa si cu hartiile de Log-Book desigur. Chiar is foarte foarte multumit si voi apela clar inca odata pe viitor la serviciile dvs va rog.

 

Numai bine tuturor, si multumesc forumului de asemenea,

Sebastian

20201029_003601.jpg

20201029_003550.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...