Sari la conținut

Sambata, 21 Oct.


Postări Recomandate

Ideea se prezinta asa: plecare din Bucuresti sambata pe la 10.00, mers doar pe coclauri pana la Ploiesti (stiu drumul), continuat de la Ploiesti, tot pe coclauri, pana la Campina (in principiu, cam pe langa autostrada). La Campina ne putem balacari pe pista de motocros (la caterinca) sau ne putem invarti prin padurile din zona. Traseul nu este greu dar ar trebui sa aveti potcovite caprele cu cauciucuri enduro sau cros. Daca vrei sa mergi, da un semn :angry: Bafta :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lc4 adventure. din pacate tot din cauza cauciucurilor nu m-as baga pe acolo.

 

Pentru drumul pe care l-am propus eu sunt ok cauciucurile. Eu am zis de crampoane pentru confortul vostru, sa nu va chinuiti. Tu esti decis sa vii pe traseul propus de mine? Esti sigur ca nu vrei sa mergem cu ei? TonyTa merge cu moto chinezeasca, 200 cm., cu cauciucuri aproape de strada. Ne hotaram in seara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru drumul pe care l-am propus eu sunt ok cauciucurile. Eu am zis de crampoane pentru confortul vostru, sa nu va chinuiti. Tu esti decis sa vii pe traseul propus de mine? Esti sigur ca nu vrei sa mergem cu ei? TonyTa merge cu moto chinezeasca, 200 cm., cu cauciucuri aproape de strada. Ne hotaram in seara asta.

 

 

baieti...noi am cam stabilit deja .. plecam maine dimineatza la 7.30 ...7.45 de la arc .... daca va intereseaza ..va asteptam ... noi sintem cam 3-4 momentan ..daca veniti si voi o sa fim 5 6 ....... bafta! :angry:

Editat de al_padrino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lc4 adventure. din pacate tot din cauza cauciucurilor nu m-as baga pe acolo.

 

OK. Am zis o vorba, aia e. Maine, la 10.00, la benzinaria Agip situata la intersectia dintre calea grivitei si ion mihalache (1 mai). OK?

 

ps- Daca poti ia la tine un spray sau kit pt pana, spray lant, haleala si apa, costum ploaie.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...