Sari la conținut

nu face-ti ca mine


zune
 Share

Postări Recomandate

La bani nu tin, ca am luat tepe de 100de euro, de la prieteni (imi stransesm bani de scuter), am facut cruce pe ei si sa zica Bogdaproste (frate mi-e rusine de tine da nu am sa tii dau acum ;) ) asa ca nu-i baiu prea mare

*daca vreti bani va imprumut, fara dobanda si din cate se vede nerambursabili :D

 

Pai am si eu un client din asta..imprumuta-l te rog pe el ca sa aiba sa-mi dea mie datoria :huh:)

Ma si daca te duci si-i rupi picioarele zice ca esti al dracu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sti ce ma deranjaza, nu faptul ca am pierdut banii, eu am dat mesaju pana la urama :) :D ... in revista scria prea bine ORANGE Si VODAFONE, un minus in plus pentru mine :D am fortat nota sa vad daca imi ia banii, si uite ca a mers.. dar am primit mesajul in care imi zicea ca o sa fiu contactat de un cineva, si cinevau asta nu a mai sunat, e ca atunci cand iti dai intalnire cu o tipa si ea nu mai vine :)

poi frate de ce imi ia cosmote banii daca nu e compatibil?? de ce cum bine zici nu au inchis sms-abonamentul? :lol:

 

 

Fortzeaza nota cu 1 milion de parai sa vedem daca ti i iau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa... a venit factura si la cei 12 euro imi zice "servicii suplimentare" , buuun zic!!

multam de sfat, si cand mai scrie-ti un topic nu face-ti ca mine, n-oua nu ne plac-e

****** :lol:

Editat de zune
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...