Sari la conținut

Oferta garaje


bobbyadr
 Share

Postări Recomandate

Pentru că, din păcate, iarna se apropie și poponeataând va trebui să renunți la mersul cu motocicleta sau atv, ne-am gândit să îți oferim un loc în care să o poți lăsa in siguranta.

In timpul sezonului rece conditiile atmosferice pot degrada considerabil motocicleta,atv,etc

Oferta este valabilă din octombrie 2010 – martie 2011 pentru orice tip de motocicletă sau ATV .

Găzduirea motocicletei se face in conditii de siguranta deplina si costă 120 RON/lună

 

Ultimile 10 locuri libere

 

 

Pentru mai multe detalii :

 

Str.George Enescu Nr.32 A,Craiova

 

0745300044

0351467383

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Salut,

 

In scurt timp imi voi cumpara prima motocicleta si incerc sa gasesc un loc unde sa o pot tine in siguranta tot timpul anului.

Sunt sigur ca nu sunt singurul care viseaza la acest lucru, asa ca va intreb: aveti un loc liber in garajul in care va tineti motocicleta sau sunteti dispusi sa gasim impreuna un astfel de garaj care sa ne scape de aceasta grija?

 

O zi buna,

victor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In scurt timp imi voi cumpara prima motocicleta si incerc sa gasesc un loc unde sa o pot tine in siguranta tot timpul anului.

Sunt sigur ca nu sunt singurul care viseaza la acest lucru, asa ca va intreb: aveti un loc liber in garajul in care va tineti motocicleta sau sunteti dispusi sa gasim impreuna un astfel de garaj care sa ne scape de aceasta grija?

 

O zi buna,

victor

din pacate pe tema asta o sa mai gasesti topicuri in care lumea stia ca e motoru bine mersi in garaj, si garaju era gol de mult. hotul e hot. daca o vrea ti-o ia cu tot cu gps. intai citeste pataniile si apoi vezi ce concluzii tragi.

eu o tin in fata blocului de vreo 2 ani si nu a patzit nimic.

conteaza mult sa ai vecini care stau pe la bloc si asta goneste destul de repede hotii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit insa nu m-au convins :D

din pacate eu nu am unde sa o parchez in fata blocului pentru ca nu ai unde sa arunci nici macar un ac iar sub fereastra am alee

in plus nu mi-e frica numai de furt ci si de vandalism sau mai stiu eu ce alte obiceiuri bastinase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca gasesti un loc mai ferit, iti poti face tu un garaj micut din rectangulara si tabla zincata exact pe dimensiunile motocicletei. Eu asa am facut si m-a ajuns la 4-5 milioane. Din cauza dimensiunilor reduse nu o sa deranjezi pe nimeni si nici nu iti trebuie autorizatie de constructie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmaresc 2-3 modele diferite si sper ca saptamana viitoare sa am timp de achizitie. Fiind prima motocicleta o voi alege dupa doua criterii: sa fie ieftina si de putere mica deci un touring sau un naked.

N-as spune ca sunt ingrozit s-o tin afara insa din experientele avute cu masina personala si nu in ultimul rand din ce am auzit in stanga si-n dreapta legat de motociclete prefer garajul.

In plus, langa bloc nu am unde sa o tin. Parcarile sunt pline ochi cu masini iar varianta cu 'locul mai ferit' pica din start pentru ca a doua zi vecinii mei fara ocupatie (si sunt muuulti) ar depune cu siguranta o plangere la politie sau primarie, sunt patit. Si asta din spirit civic si nu doar asa ca sa mai treaca timpul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmaresc 2-3 modele diferite si sper ca saptamana viitoare sa am timp de achizitie. Fiind prima motocicleta o voi alege dupa doua criterii: sa fie ieftina si de putere mica deci un touring sau un naked.

N-as spune ca sunt ingrozit s-o tin afara insa din experientele avute cu masina personala si nu in ultimul rand din ce am auzit in stanga si-n dreapta legat de motociclete prefer garajul.

In plus, langa bloc nu am unde sa o tin. Parcarile sunt pline ochi cu masini iar varianta cu 'locul mai ferit' pica din start pentru ca a doua zi vecinii mei fara ocupatie (si sunt muuulti) ar depune cu siguranta o plangere la politie sau primarie, sunt patit. Si asta din spirit civic si nu doar asa ca sa mai treaca timpul...

 

Eu stau la Rotonda.Imi tin motocicleta in parcare si nu am absolut nici o treaba,nici o frica,nimic.In plus mai sunt inca 2 baieti care le tin tot in parcare(unul o parcheaza acum in spatele meu,celalalt la cazino in parcare).

Vecinii merg pe principiul "nu ii deranjezi,nu te deranjeaza",de sunt multi oameni batrani in zona.Acum conteaza si ce gen de persoana esti tu.

Politia nu are ce sa iti zica.Iti garantez eu ;)

 

Ia-ti tu moto mai intai si dupaia gasesti tu unde sa o arunci.

Editat de hysaf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Este disponibil un loc pentru o motocicleta intr-un garaj in care mai sunt 2 motoare in zona Craiovita - Orizont

Cost garaj pentru toate 250 ron pe luna, aprox 80 ron pt fiecare moto.

Cosmin - 0724 205 722

 

De actualitate

Mai putem face un loc, oricum nu le miscam iarna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 years later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...