Sari la conținut

Noua mea prietena :)


Ravenitza
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari, chica! Arata foarte fain. ;) Sa te bucuri de ea sanatoasa si km multi. Desi nu stiu cum poti tu (si altii/altele) sa te desparti asa usor de fosta motocicleta. Eu nu pot. De fiecare data cand ma gandesc ca la un moment dat va trebui sa-l vand p-asta micu' pt un upgrade... am un gol in stomac si o strangere de inima, asa ca de obicei alung repede gandul ca sa nu ma imbolnavesc de cine stie ce. :(

 

In fine, congrats inca o data! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, chica! Arata foarte fain. :( Sa te bucuri de ea sanatoasa si km multi. Desi nu stiu cum poti tu (si altii/altele) sa te desparti asa usor de fosta motocicleta. Eu nu pot. De fiecare data cand ma gandesc ca la un moment dat va trebui sa-l vand p-asta micu' pt un upgrade... am un gol in stomac si o strangere de inima, asa ca de obicei alung repede gandul ca sa nu ma imbolnavesc de cine stie ce. :)

 

In fine, congrats inca o data! ;)

Multam Bubule! Sa stii ca prima motocicleta mi-a fost foarte greu sa o dau. Si acum ma gandesc la toate motoarele mele, pe unde sunt si cum or mai arata. Insa ca sa scap de gand, imi concentrez atentia catre noua jucarie si trece. In plus, pentru mine a fost destul de relaxant si gandul ca 2 din 3 motoare pe care le-am detinut, au ajuns tot pe mana unor fete...ceea ce m-a facut sa ma simt mai bine.

 

Ce urasc motociclistii astia....P iar pe tine te invidiez MAXIM

 

Felicitari! E tare frumusica Steluta ta

Multumesc Iollele! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am vazut azi fosta motoreta rosie RVN la mine la munca. A pastrat numarul sa inteleg.

Nu nu nu, RVN-ul ramane la mine. Dar pana la inmatriculare sunt nevoita sa il las lor. Numarul asta B-xx-RVN a fost pe 4 motoare pana acum, e cu traditie ;) Nu-l dau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu nu nu, RVN-ul ramane la mine. Dar pana la inmatriculare sunt nevoita sa il las lor. Numarul asta B-xx-RVN a fost pe 4 motoare pana acum, e cu traditie ;) Nu-l dau!

asa asa, ma si miram.

bvo fato! s-o stapanesti sanatoasa pe Steluta si sa aveti parte de multe plimbari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi km cu ea ;) ,foarte faina ( ca seamana cu a mea :) )

E chiar ca a ta?

Merci, km multi si tie!

 

Arata superb. Sa o stapanesti sanatoasa ;)

Multumesc domn Zircon :duel:

 

Are ea cateva zgarieturi pe carene, sper sa le refac iarna asta si sa mai schimb cate ceva la ea (cum ar fi toba :( )

 

PA310012.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii urati isi iau motoare frumoase ca sa compenseze ( cica ! ) . Tu de ce nu ti-ai luat o mobra urata ca sa compensezi ?! ;)

E frumoasa , sa o stapanesti sanatoasa si sa ai grija de ea ca intr-un final sa aiba si ea grija de tine ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii urati isi iau motoare frumoase ca sa compenseze ( cica ! ) . Tu de ce nu ti-ai luat o mobra urata ca sa compensezi ?! ;)

E frumoasa , sa o stapanesti sanatoasa si sa ai grija de ea ca intr-un final sa aiba si ea grija de tine ! ;)

Multumeesc, apreciez mesajul :(

Am grija de ea asa cum am avut de toate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumeesc, apreciez mesajul ;)

Am grija de ea asa cum am avut de toate ;)

 

That's new ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatoasa! ;)

Multumesc Niko!

 

Iti cam ia ochii. De inima nu mai zic :). Enjoy it! (e un he sau o she?)

Inima mi-a furat-o inca de vreo 2 ani de cand stiu motocicleta :duel: Este o ea! Am cedat Amantul (Hornetul) pentru Stelutza ;)

 

cat de frumoasa este !

sa te bucuri de ea !

 

 

PS - ca sa completez textul din semnatura: vand cbf pt ca plec din tara SI PENTRU CA VREAU SA IMI IAU UNA LA FEL CA STELUTA !!

Wow nu credeam ca place asa tare, ma bucur :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E chiar ca a ta?

Merci, km multi si tie!

 

 

Multumesc domn Zircon ;)

 

Are ea cateva zgarieturi pe carene, sper sa le refac iarna asta si sa mai schimb cate ceva la ea (cum ar fi toba ;) )

 

PA310012.jpg

 

Colantul de pe carenele laterale difera (nu are stelute :() ...in mare parte arata la fel.

post-60224-1289693906_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...