Sari la conținut

Haideti la o tura


Kyfla
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 266
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scurt la obiect, next week adica 8-10 oct. 2010 intalnire bikeri la Ticleni (langa Tg.Jiu), cazare hotel Sara sau daca ai cojones la cort,

eu unul voi merge, daca mai sunt doritori de un spritz cu motoveteranii ar fi minunat.

Mesaj completat

/index.php?...t&p=2609598

 

te duci de vineri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e cam frigutz de motor ? :-s

pt. moto nu e chiar frig, seamana poate cu o tura in septembrie la Balea, echipament bun pe tine si e marfa, problema e ca nu mai poti sa mergi cu cortul, periculos pt. partenera, stii tu mai bine :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut!

Maine se anunta vreme uscata. Care ai "sange in instalatie" ca sa facem o iesire? Nu mergem departe, prin zona la un cico.

Mesaj completat

Maine se anunta 13 grade. Deschidem sezonul, ce ziceti? (ca eu l-am deschis de azi)

Mesaj completat

Sambata 12.03. se anunta 14-15 grade. Care este dornic de o plimbarica, sa se anunte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Imi pare rau, la ora 15 deja ma intorceam. Am fost pe la Poienari, la cetate. Super drumu, liber, nici cald nici frig, o placere!

Sambata viitoare se anunta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru sambata, 19.03. propun un traseu: C.de Arges-Rm. Valcea-Pitesti. Plecare la ora 11.00 din Pitesti.

Doritorii sa se anunte din timp. Daca nu, iar plec singur, ce sa fac!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e scump gazu' domne shepard. ce am acum trebuie sa imi ajunga toata saptamana sa merg la scoala, daca mai ramane ceva cred ca ajung si pana in pitesti:))

asta e , lumea numa vopseste, numai cumpara nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sambata mergem ''iar'' la plimbare? traseu: Pitesti, C. de Arges, Rm. Valcea, Pitesti. Ca trebuie sa testez si eu Fazerul :laugh:

 

Plecarea de la Muntenia, ora 11.15-11.30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, la ora 15 deja ma intorceam. Am fost pe la Poienari, la cetate. Super drumu, liber, nici cald nici frig, o placere!

Sambata viitoare se anunta cineva?

 

Salut

Cand mai treceti spre Curtea de Arges contactati-ma si pe mine .Oricum eu locuiesc la intrarein oras dinspre Pitesti , iar serviciul il am linga hotelul Posada .

 

Deja ma gandesc sa organizez niste excursii pe Transfagarasan cu cazare. Ieri am fost langa Cetatea Poienari la o locatie pentru negocieri .

Din discutiile avute cu prietenii de la 'drumuri" zona Valea cu Pesti - coada lacului este "bombardata ".

 

Astazi am in Pitesti Marea Debarasare si numai maine sunt liber de plimbari .

 

Pentru a ma contacta , ma gasiti pe Probike - motoveteranii

 

Nicon- 0722552725

post-48189-1301115920_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata mergem ''iar'' la plimbare? traseu: Pitesti, C. de Arges, Rm. Valcea, Pitesti. Ca trebuie sa testez si eu Fazerul :laugh:

 

Plecarea de la Muntenia, ora 11.15-11.30.

ai vrut sa zici : pitesti > curtea de arges > baraj vidraru > curtea de arges > pitesti ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era gasca mare si nu am putut vira spre Valcea, asa ca ne-am oprit la Vidraru, am tras o gura de aer si ne-am intors (adica eu si Traian ca inca nu sunt 20 de grade la umbra)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era gasca mare si nu am putut vira spre Valcea, asa ca ne-am oprit la Vidraru, am tras o gura de aer si ne-am intors (adica eu si Traian ca inca nu sunt 20 de grade la umbra)

domnu rugam poze

nu de alta da vreau sa vad jinling-ul cum sta mandru :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...