Sari la conținut

Unde Ne Intalnim Vara?


QUAD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 594
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate prin septembrie,incolo..

deocamdata sa ramana asa, uni-s prin concedii si nu sunt la curent cu modificarile.

oricum am vazut ca se aduna lume incepand de pe la 18,asa ca nu e bai..fiecare vine cand poate.eu miercuri voi ajunge un pic dupa 19...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare intalnirea asta, si foarte faina plimbarea.

 

Dupa ce am lasat amica acasa m-am hotarat sa mai dau o tura pe centura... numa bine ce m-a prins furtuna si mi-a sarit si-un caine in fata :crack: Am ajuns acasa ud pana la piele, si un pic speriat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare intalnirea asta, si foarte faina plimbarea.

 

Dupa ce am lasat amica acasa m-am hotarat sa mai dau o tura pe centura... numa bine ce m-a prins furtuna si mi-a sarit si-un caine in fata :crack: Am ajuns acasa ud pana la piele, si un pic speriat :crack:

 

nasoala treaba daca ai prins ploaie, dar si mai nasol k ti ai lasat amik acasa, in loc sa o iei cu tine la plimbare :crack:

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ceva idei pt maine?

apropo: am vazut ieri f multe moto prin zona, pe care nu le stiam...se pare ca s-au inmultit mult nr motoretelor din oras....Sigur erau din oras ca o parte din ei sarisera etapa cu folosirea castii...

 

apropo- azi dupa amiaza as face o incalzire pt maine, o Poiana,ceva....se baga careva sa ne vedem si azi in Livada?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Foarte tare plimbarea de ieri, aparoape ca am mers in grup la intoarcere :)

 

P.S. Pentru aia care vor plimbari miercurea, inercatati sa veniti la 6 in livada, ca sa putem pleca cat mai repede. :D

 

P.P.S. Ieri respectivii care nu sunt in stare sa mearga in grup... stati acasa sau plimbati-va singuri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Inca nu ne cunoastem si asta pt ca abia am luat si eu permisu'. Problema mare: nu prea am cum sa ajung la ora 18 in Livada (ajung zilnic acasa dupa ora 18,30) si as vrea tare mult sa va vad. Mai aveti vreo zi in care va intalniti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...