Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 995
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fuck the weather!

 

1. Felicitari Auto_SOS, ai dat dovada de finete si rafinament! Bravo!

 

2. Multumim, Black Widow, este o definitie clara, foarte bine ilustrata.

 

3. Sigur propunerea de iesire de astazi se muta pentru ziua de maine, daca v-om avea norock.

 

4. Kolegu' chopper-ist Kogaionon propune sa ne umezim diseara pe dinauntru daca n-am putut iesi astazi,

subscriu, astept propuneri de ora si locatie, pe toate caile posibile: forum, mess, telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuck the weather!

 

1. Felicitari Auto_SOS, ai dat dovada de finete si rafinament! Bravo!

 

2. Multumim, Black Widow, este o definitie clara, foarte bine ilustrata.

 

3. Sigur propunerea de iesire de astazi se muta pentru ziua de maine, daca v-om avea norock.

 

4. Kolegu' chopper-ist Kogaionon propune sa ne umezim diseara pe dinauntru daca n-am putut iesi astazi,

subscriu, astept propuneri de ora si locatie, pe toate caile posibile: forum, mess, telefon.

 

Salutare la toti!

 

Multumesc "BlackWidow" pentru filmulet!!!

Super tare! L-am salvat la "Favourites" si il voi trimite la toata lumea!

 

Ma gandeam ca daca tot nu ne putem bucura de o plimbare sa ne inecam amaru intr-un paharel, la o vorba.. Poate compensam cumva ziua, macar pe final!

Eu nu am variante de propus decat Zorki ( unde am mai fost) sau Hard Club in Zorilor.

Ar mai fi : http://www.zilesinopti.ro/index.php?oras=8...lt=true&p=2

 

Andy, te rog anunta-ma si pe mine via tel, ce se hotaraste. Voi fi plecat de acasa. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, s-a hotarat: chopper-istii sunt asteptati astazi seara la ora 20, in Umbra de Noapte, la o poveste, hai norock!

:D Incerc sa ajung pe 8.Daca nu...., mai tarziu... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Incerc sa ajung pe 8.Daca nu...., mai tarziu... :D

:D Da in virtutea carui motor mergi tu asa cu exclusivitate a MZ-ULUI sa transformat in ciopter sau a viagrei 535 motor de scoala :P

Mesaj completat

Sambata la ora 12, daca vremea o permite, intalnire sub podul "N" din Manastur, cu plinul facut, doar chopper-e sau cruiser-e.

Destinatia se va stabili ad-hoc.

Ia uite cata exclusivitate :D

Mesaj completat

 

 

 

Si mai eram si eu pe drum inspre gasca exclusivista cu ciopterul meu touring enduropter honda transalp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Da in virtutea carui motor mergi tu asa cu exclusivitate a MZ-ULUI sa transformat in ciopter sau a viagrei 535 motor de scoala :D

Mesaj completat

 

Ia uite cata exclusivitate :D

Mesaj completat

 

 

 

Si mai eram si eu pe drum inspre gasca exclusivista cu ciopterul meu touring enduropter honda transalp

 

aceea iesire era o iesire mixta in schimb de experienta.

Si va mai fi si alta daca, dar mai sant si ocazii unde ies numai cioperistii.

In vest daca e duci si acolo cam vezi iesirile pe categorii de motoare.

 

Stai flexat fii sigur ca vor mai fi nenumerate iesiri colective in care si scootere vor fi prezente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Da in virtutea carui motor mergi tu asa cu exclusivitate a MZ-ULUI sa transformat in ciopter sau a viagrei 535 motor de scoala :D

Mesaj completat

 

Ia uite cata exclusivitate :D

Mesaj completat

 

 

Mai, omule, vad ca taaaare te mai roade acest topic!

De ce iti bati joc? Daca nu-ti place, nu citi, lasa-ne in pace.

Lauda-ti gentile laterale, du-te pe dealuri, ai destule topicuri despre enduro unde sa postezi.

Cand te-am cunoscut pareai adult serios...

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, omule, vad ca taaaare te mai roade acest topic!

De ce iti bati joc? Daca nu-ti place, nu citi, lasa-ne in pace.

Lauda-ti gentile laterale, du-te pe dealuri, ai destule topicuri despre enduro unde sa postezi.

Cand te-am cunoscut pareai adult serios...

Multumesc.

Tin sa te asigur ca sunt si voi ramane un adult serios , insa ce ma deranjeaza nu este faptul ca voi iesiti este discriminarea asta exclusiv cei cu ciopere , din cate i-mi aduc aminte suntem toti motociclisti sau cei care au spedd sau poate enduro au raie ce faceti daca vine la intalnirea voastra unul cu un speed poate din curiozitate il alungati cu pietre ???????

Mesaj completat

aceea iesire era o iesire mixta in schimb de experienta.

Si va mai fi si alta daca, dar mai sant si ocazii unde ies numai cioperistii.

In vest daca e duci si acolo cam vezi iesirile pe categorii de motoare.

 

Stai flexat fii sigur ca vor mai fi nenumerate iesiri colective in care si scootere vor fi prezente.

Da domnule asa mi se pare corect :D :D

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, mai, frate, discriminarea apare din cauza tipului de motor: unde puteti merge voi pe dealuri si prin ape nu poate veni un speed sau un chopper, cand baietii cu speed-uri baga o tura la Topa de exemplu, restul raman de caruta, etc. Despre asta este vorba, solidaritatea intre motociclistii de orice fel va ramane intotdeauna. Nu inteleg de ce te deranjeaza un topic pentru chopper-e, cand voi aveati deschise pentru enduro cel putin trei? Da, uneori vrem sa iesim doar noi, si ce-i cu asta?

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, mai, frate, discriminarea apare din cauza tipului de motor: unde puteti merge voi pe dealuri si prin ape nu poate veni un speed sau un chopper, cand baietii cu speed-uri baga o tura la Topa de exemplu, restul raman de caruta, etc. Despre asta este vorba, solidaritatea intre motociclistii de orice fel va ramane intotdeauna. Nu inteleg de ce te deranjeaza un topic pentru chopper-e, cand voi aveati deschise pentru enduro cel putin trei? Da, uneori vrem sa iesim doar noi, si ce-i cu asta?

Hai norock!

:D :D :D :D

 

norok si tie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Da in virtutea carui motor mergi tu asa cu exclusivitate a MZ-ULUI sa transformat in ciopter sau a viagrei 535 motor de scoala :D

:D De data asta te iert...., consider ca nu ti-ai gasit cuvintele..., desi nu meritam fraza asta.Nu uita ce mi-ai zis pe Meses cand ne-am intalnit { faza cu chopperele...., ca ai motoru asta , numa de aia ca ti se potriveste la statura }.Sper sa nu ma mai ataci.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta te iert...., consider ca nu ti-ai gasit cuvintele..., desi nu meritam fraza asta.Nu uita ce mi-ai zis pe Meses cand ne-am intalnit { faza cu chopperele...., ca ai motoru asta , numa de aia ca ti se potriveste la statura }.Sper sa nu ma mai ataci.... :D

:D :D si apropoo vreau unul mai mare ca am mai crescut :D :P

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De data asta te iert...., consider ca nu ti-ai gasit cuvintele..., desi nu meritam fraza asta.Nu uita ce mi-ai zis pe Meses cand ne-am intalnit { faza cu chopperele...., ca ai motoru asta , numa de aia ca ti se potriveste la statura }.Sper sa nu ma mai ataci.... :D

:D :D si apropoo vreau unul mai mare ca am mai crescut :D :P

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D apropoo vreau si mai mare ca am mai crescut :P

:D Lasa ca i-ti vei rascumpara ETZ-ul cel "drag" si vei fi intr-un final fericit .Ramanem cum am stabilit.... :D

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:

Fratilor, astazi ne vom plange, unii pe umerii celorlalti, vremea de afara in Shadow, orele 20, hai norock!

:P I'M in.., pe la 8.30..., fara cal.... :laugh:

 

Mesaj completat

:

:P I'M in.., pe la 8.30..., fara cal.... :D

:P Maine se organizeaza ceva tura?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic

vladdy .... las ca cresti tu mare si-ti iei un cioapar si le areti tu dupa aia la aia care au ras de tine :P .

i-mi aduc aminte parca ca si ieri , cand eram intr-o zi la hoia 3 motoare ( eu , tu si bucur ) , 3 clase diferite de motoare ( cioapar, enduro si spid ) si te-am lasat sa te urci pe cioapar cum ai inceput sa lacrimezi , sa plangi , sa te dai cu capu de borduri , sa suspini , sa te vaitzi si sa te jelejti ca vrei si tu unu ... ca o sa cresti mare si o sa-ti cumperi unu ... , si etc , etc

:P

pacat ca n-am filmat

acuma faci exact ca in fabula aia a lui fontaine cu vulpea si strugurii cei acri. tu esti vulpea deci

:D

participam in continuare si la iesirile colective alaturi de restul motoareler cu placere , dar uite ca asa vre mujchii nostri sa ne dam si separat .

 

on topic

in alta ordine de idei ..... daca tine vremea cu noi ce ziceti de o iesire exclusivista cu cioaperele pana la turda la salina ?

ora 12 e ok ?

sub podul din manastur ?

merem la turda , mancam o prajitura la dana , facem o coborare in salina sa ne umplem plamanii de sanatate , iesim la taora ( sau talora parca ) la o ciorba sau niste mici si venim acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, atunci la salina sa fie!

Iar Talora este o alegere minunata pentru ciorba dinaintea intoarcerii...

Ne vedem la 12 sub pod, hai norock!

:D Daca vrem sa fie si Mariana cu noi la drum, trebuie modificata ora la cel putin 13.30-14.How you whish....

Alta chestie : mie si la Mariana ne-ar surade mai mult drumul national, adica cel traditional.Ramane de hotarat pana maine la amiaza ora si traseul ales...

Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah, nici o problema! Dovedind o reala slabiciune vis-a-vis de "sexul slab", modificam ora intalnirii sub pod de la ora 12 la ora 13, urmand ca la 13,30 s-o "culegem" pe prietena noastra Black Widow din Zorilor, din parcarea lui Golden Tullip.

Sigur ca drumul pana la Turda va fi cel clasic... mult mai frumos.

Hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Mers la Turda catre salina, rupt borna de baterie, lasat motor la firma la portar, mers sa mancam ciorba si placinta si altele, baut apa, suc , platit, restu mers acasa, Autosos intors cu platforma, pus motorul sus, legat, plecat catre casa, ajuns la 7.30. :P :P Merci fain Autosos de ajutor, si celorlalti pt. sustinere si consimtire.Tot fain o fost , cu toate ca am avut ghinion...Cred ca mo bosconit cineva de pe aici... :D Editat de judas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...