Sari la conținut

Intalniri locale,iesiri sau eventuri


aemtuning
 Share

Postări Recomandate

Clubul Moto SOIMII NEMTENI din Tg Neamt va invita in perioada 3-5 august la "Petrecere Aniversara SOIMII NEMTENI" editia a IV-a, ce va avea loc la pensiunea LA STRUTI. anul aceste avem o colaborare cu HONDA Iasi - HACHI MOTORS cu ajutorul carora va vom oferi o petrecere de neuitat. mai multe detalii si confirmarea participarii pe:

/index.php?/topic/675850-petrecere-soimii-nemteni-editia-a-iv-a/

va asteptam!

 

post-43816-0-94556000-1343135615_thumb.png

Cu elementele negative care rup picioarele oamenilor pe la intruniri ati rezolvat? :))))Am auzit ca e greu de convins omul sa stea in banca lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

salut.

 

pentru cei interesati,vineri dupamasa sau sambata dimineata in jurul orei 8 plec cu un tovaras pe unul din urmatoarele trasee:

 

http://goo.gl/maps/3JXsK

http://goo.gl/maps/7GVKI

 

zic unul din ele fiindca nu suntem foarte hotarati. e la urma urmei, o chestiune de chef.plecam doua motoare- un hornet si un suzuki sv650s. luam corturi,saci de dormi etc..tot ce trebuie pentru 2 zile.

daca e cineva interesat invitatia e deschisa si eventual daca mai are vreo idee pentru traseu e binevenita.. doar sa ne intoarcem pana duminica seara oricat de tarziu :)

puteti sa ma gasiti pe mess - andrei.hirtie.

 

pana atunci,asfalt uscat.

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...