Sari la conținut

Prezentarea motociclistilor din Botosani


JAR
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari motociclistilor din Botosani. Numele meu e Slim, unii ma cunosc ca doar de aici sunt si eu. Asfalt uscat si un sezon cu cati mai multi kilometri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE si de la mine ,sunt alin membru fondator aem design racing team botosani,echipa participanta in campionatul romanian superbike.

moto:yamaha r1 2000 si 2003 :)

Editat de aemtuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Cezar, prietenii ma stiu de "cretzu" "led master" sau "bumblebee" ;)) Sunt din Botosani actualmente mutat la Iasi. Cand am timp merg cu "lediutza", un F4 de care sunt foarte multumit. Salut baietii langa care am inceput sa motoresc! Asfalt uscat (pe deal, stiti voi unde)

Editat de cezarc7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma numesc Cezar, prietenii ma stiu de "cretzu" "led master" sau "bumblebee" :agree:) Sunt din Botosani actualmente mutat la Iasi. Cand am timp merg cu "lediutza", un F4 de care sunt foarte multumit. Salut baietii langa care am inceput sa motoresc! Asfalt uscat (pe deal, stiti voi unde)

welcome mf ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi trag una :agree: , in sfarsit a aparut si un colt pt. noi.

Eu sunt George, calaresc o Yamaha Thundercat, nascut nemtean dar de trei ani botosanean. Ma bucur ca dupa lupte seculare a aparut si Botosaniul pe harta forumului. E un mijloc prin care mai pot cunoaste si eu motociclisti din oras, ca vad ca suntem destui.

Asfalt uscat si rezervoare pline la toti. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

destui.. adica vreo 10-15 de toti.. :D

nu cred ca sunt mai multe motoare in Botsani

 

Sa-mi trag una :agree: , in sfarsit a aparut si un colt pt. noi.

Eu sunt George, calaresc o Yamaha Thundercat, nascut nemtean dar de trei ani botosanean. Ma bucur ca dupa lupte seculare a aparut si Botosaniul pe harta forumului. E un mijloc prin care mai pot cunoaste si eu motociclisti din oras, ca vad ca suntem destui.

Asfalt uscat si rezervoare pline la toti. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

destui.. adica vreo 10-15 de toti.. ;)

nu cred ca sunt mai multe motoare in Botsani

 

SUNT PESTE 50 DE MOTOCICLETE.STAI LINISTIT

si astia 50 de proprietari ii stim noi,probabil sunt mult mai multi

Editat de aemtuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine suna. Sunt insa unele persoane care au cate 2,3 motoare. (stiu eu un exemplu)

 

Tin minte ca acum 4 ani erau foarte putine. Ma gandesc ce o sa fie peste cativa ani ...

 

Asa e bine si frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, si eu am doua dar in realitate am una singura pentru ca nu mai dau de ala care mi-a cumparat xt-ul.

 

Ce bine suna. Sunt insa unele persoane care au cate 2,3 motoare. (stiu eu un exemplu)

 

Tin minte ca acum 4 ani erau foarte putine. Ma gandesc ce o sa fie peste cativa ani ...

 

Asa e bine si frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea :laugh:... sunt si eu din Botosani, ce'i drept conduc ceva cam mic spre deosebire de voi. Aprilia RS 125 2008.

 

 

 

Asfalt uscat la toata lumea.. si ne vedem prin oras :laugh: :D

welcome!!!! nu conteaza ce conduci.e bine ca o faci!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut.alex bt momentan doar in week-end in rest in bc.conduc un srad 600. daca ma vedeti depasiti-ma ca merg incet de la ultima amenda.va doresc un sezon cat mai lung si plin de amintiri frumoase la sfarsit si toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut.alex bt momentan doar in week-end in rest in bc.conduc un srad 600. daca ma vedeti depasiti-ma ca merg incet de la ultima amenda.va doresc un sezon cat mai lung si plin de amintiri frumoase la sfarsit si toate cele bune.

te asteptam oricand alaturi de noi in weekend sau nu.intalnirea zilnica e in fata tribunalului.bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! Ma numesc Sergiu, detin un Kawasaki VN800 clasic din 2005 si sper sa gasim un loc pe forumul asta unde sa ne fixam si intalnirile noastre locale. Aud de peste 100 de motoare inmatriculate in botosani - sincer eu nu le vad. Poate asta o fi locul care sa ne stranga laolalta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...