Sari la conținut

Loc De Intalnire Pentru Scuteristi...


alias
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va strangeti mai multi si veniti pe aci pe la craiova sa ne distram pe aeroport.Ce ziceti? :wave:

 

si de la aeroport la craiova , da-ti o tura rapida pan' la Timisoara si facem race in jurul stadionului de aici :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bow: :lol: Nush ce sa mai zic ...deci p nici unu din bucuresti nu il intereseaza de intalnire...vad k numai din afara bucurestiului sunt oameni interesati de intalniri ...Pt mine topic Close !! :bow: :bow:

 

As fi venit si eu la intalnire la Arc... dar deja am inceput sa-l desfac si sa-l bag in casa pt iernat!

 

P.S. Cam pe unde stai in Bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand o sa mai fie cursa de scutere organizate pe amkart la primavara vara eu vreau sa ajung pana la bucuresti sa particip doar de drag.Se mai baga careva?O sa stau la varumeo vreo saptamana in cazul asta si o sa am nevoie de un ghid ceva :bow: .Costyca,Reverse si altii o sa-mi faceti si mie turu' bucurestiului? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul viitor vom organiza 3 etape separate de curse pt scutere .... asta deoarece cursa de anul asta a iesit nesperat de bine ... shi au fost multe solicitari ulterioare pt cursa.

 

prima etapa va fi in aprilie in preajma salonului moto

 

va vom anunta din timp referitor da conditiile de inscriere si participare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Pe vremea asta geroasa....vrea cineva sa se intalneasca cu mine...am scuter nu de altceva...de ieri..am doar 40km la bord..sunt dispus sa ascult sfaturi..ma deplasez in orice zona a bucurestiului..ca doar nu e mare...azi am fost din berceni pana la romana...si chiar imi place aglomeratia...pls..astept raspuns....hai maine sau duminica ..o plimbarica pe frig...merge?

cel mai bine da-ti un bip la 0722628897 ca merge netu greu si ma cam chinui sa citesc mesajele...hai curaj...cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe vremea asta geroasa....vrea cineva sa se intalneasca cu mine...am scuter nu de altceva...de ieri..am doar 40km la bord..sunt dispus sa ascult sfaturi..ma deplasez in orice zona a bucurestiului..ca doar nu e mare...azi am fost din berceni pana la romana...si chiar imi place aglomeratia...pls..astept raspuns....hai maine sau duminica ..o plimbarica pe frig...merge?

cel mai bine da-ti un bip la 0722628897 ca merge netu greu si ma cam chinui sa citesc mesajele...hai curaj...cineva?

 

Salut, daca am cum poate ne intalmin azi (04 februarie 2007) ori la Titan la gura de metrou de langa parc, ori in parcarea de la circ. Daca am cum te sun. Bafta

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :grinbandit:

 

PS - Eu merg zilnic cu scuterul la serviciu asa ca sunt obisnuit cu frigul

 

PPS - Sper ca nu te-a speriat fulguiala de aseara, nu???

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca am cum poate ne intalmin azi (04 februarie 2007) ori la Titan la gura de metrou de langa parc, ori in parcarea de la circ. Daca am cum te sun. Bafta

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :grinbandit:

 

PS - Eu merg zilnic cu scuterul la serviciu asa ca sunt obisnuit cu frigul

 

PPS - Sper ca nu te-a speriat fulguiala de aseara, nu???

 

 

 

Fulguiala nu m-a speriat...dar mi-a udat telefonul si nu a mai mers azi deloc...e la loc caldut..la uscat pe calorifer..asa ca intalnirea noastra se amana pe saptamana viitoare...mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fulguiala nu m-a speriat...dar mi-a udat telefonul si nu a mai mers azi deloc...e la loc caldut..la uscat pe calorifer..asa ca intalnirea noastra se amana pe saptamana viitoare...mersi!

 

Am constatat si eu cand ti-am dat beep. Oricum eu m-am dat putin. L-am reglat azi putin si s-a dus in 55km/h. Are rolele nepotrivite si am si CDI-ul limitat la 8000RPM :baldy: Il mai gadil poate sare de 60 :haha: , da daca-l zobesc :|

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :bigstar: :grinbandit:

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pozele de la intalnirea de ieri 04.MAR.2007 din parcarea de la Circ. Am fost doar eu si Reverse, am dat o tura pe Stefan cel Mare si Mihai Bravu, de la Circ pana la Dristor, dupa care ne-am intors si am mers pana la Piata Muncii, de acolo fiecare a mers in treaba lui. Poate data viitoare mergem mai multi.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :bounce:

 

post-9269-1173084046_thumb.jpgpost-9269-1173084213_thumb.jpgpost-9269-1173084260_thumb.jpgpost-9269-1173084303_thumb.jpg

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele de la intalnirea de ieri 04.MAR.2007 din parcarea de la Circ. Am fost doar eu si Reverse, am dat o tura pe Stefan cel Mare si Mihai Bravu, de la Circ pana la Dristor, dupa care ne-am intors si am mers pana la Piata Muncii, de acolo fiecare a mers in treaba lui. Poate data viitoare mergem mai multi.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :bounce:

 

post-9269-1173084046_thumb.jpgpost-9269-1173084213_thumb.jpgpost-9269-1173084260_thumb.jpgpost-9269-1173084303_thumb.jpg

 

 

frumos frumos..reverse tare murdar tii scuterul :drink:

alias,ai reusit sa il repari de tot???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele de la intalnirea de ieri 04.MAR.2007 din parcarea de la Circ. Am fost doar eu si Reverse, am dat o tura pe Stefan cel Mare si Mihai Bravu, de la Circ pana la Dristor, dupa care ne-am intors si am mers pana la Piata Muncii, de acolo fiecare a mers in treaba lui. Poate data viitoare mergem mai multi.

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :) :bounce:

 

post-9269-1173084046_thumb.jpgpost-9269-1173084213_thumb.jpgpost-9269-1173084260_thumb.jpgpost-9269-1173084303_thumb.jpg

In poza a 3-a Reverse isi suna seful...adica pe mine...

 

 

Sufletzel asa se poata la el..mai rar scuter curat la el....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In poza a 3-a Reverse isi suna seful...adica pe mine...

Sufletzel asa se poata la el..mai rar scuter curat la el....

hai dai drumu` d`aici calicea :bounce:

 

la mine e murdar scooteru ca merg cu el mult,nu ca altii (nu zic cine :drink: ) care il tin ca pe bibelou..merg zilnic,fie ploaie fie ninsoare,pe lumina sau noaptea ,pe -15 grade..eu merg :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos frumos..reverse tare murdar tii scuterul :wink:

alias,ai reusit sa il repari de tot???

 

Salut Sufletzel. De ce nu vi si tu in weekend-ul asta sa-l vedem pe al tau cat de curat este???

Scuterul inca nu am reusit sa-l repar dar am lipit cu superglue bucatile pe care le aveam si arata cat de cat mai intreg :finger: tre sa stau dupa astia de la Unita pana se da o rezolutie la dosarul penal, adica cel putin 30 de zile :hug:

 

Poate daca ne mai intalnim si in weekendul asta o sa fim ceva mai multi :finger:

 

 

hai dai drumu` d`aici calicea :bounce:

 

la mine e murdar scooteru ca merg cu el mult,nu ca altii (nu zic cine :what: ) care il tin ca pe bibelou..merg zilnic,fie ploaie fie ninsoare,pe lumina sau noaptea ,pe -15 grade..eu merg :ok:

 

Mitu mituu, adica ... me too! :kick:

 

 

In poza a 3-a Reverse isi suna seful...adica pe mine...

Sufletzel asa se poata la el..mai rar scuter curat la el....

 

Sal Costi. Ce zici te bagi si tu cu fapta nu doar cu vorba in weekend?

 

Ma baieti! Daca ne strangem mai multi dam o tura pe la padure, daca-i soare si frumos (si nu numai)???

 

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :drink: :)

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Sufletzel. De ce nu vi si tu in weekend-ul asta sa-l vedem pe al tau cat de curat este???

Scuterul inca nu am reusit sa-l repar dar am lipit cu superglue bucatile pe care le aveam si arata cat de cat mai intreg :ok: tre sa stau dupa astia de la Unita pana se da o rezolutie la dosarul penal, adica cel putin 30 de zile :kick:

 

Poate daca ne mai intalnim si in weekendul asta o sa fim ceva mai multi :finger:

Mitu mituu, adica ... me too! :finger:

Sal Costi. Ce zici te bagi si tu cu fapta nu doar cu vorba in weekend?

 

Ma baieti! Daca ne strangem mai multi dam o tura pe la padure, daca-i soare si frumos (si nu numai)???

Asfalt uscat si salutari cu farul! :drink: :)

 

 

 

mah eu vin sigur la buc dupa ce fac si eu rodajul si sa il delimitez... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah eu vin sigur la buc dupa ce fac si eu rodajul si sa il delimitez... :bounce:

 

Te asteptam cu drag :finger:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :drink: :)

 

PS - Vorbeste si cu alti scuteristi din Ploiesti :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...