Sari la conținut

ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 202
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

m-am dus chiar azi pe acolo,dar nu mai vad scuterul parcat

am gasit un anunt de ieri cu unul insa ala portocaliu de care zic era in stare perfecta (totusi daca dau de propietar te anunt)

http://www.olx.ro/oferta/suzuki-burgman-an400-ID6Txz4.html#183f13d9ab

 

si am mai gasit unul mai ok , poate mai e valabil

http://www.bestbike.ro/suzuki/burgman/scutere/motociclete/3247990.htm?pgsource=searchresult&year=2001&countyname=brasov,%20zarnesti&price=750&tabid=1&pictureid=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare! Doresc sa scap de desenele astea ramase. Stiu ca sunt cu conserve si nu cu mobre,dar no :crack: . Daca e careva doritor poate sa faca linistit oferte :alcy:. De asemenea ma gandesc ca un desen a4 as putea sa-l dau la schimb pt o tura ca pasager pe moto (nu am mai fost pe o motocicleta adevarata de 2 ani de cand am dat de A2). :tomato: banii castigati vor ajunge in pusculita pt motocicleta

 

desene.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare ,

 

Transport moto sau ATV cu remorca specializata de 3 locuri cu rampa de incarcare .

Se pot transporta concomitent 2 motociclete de viteza /touring sau 3 motociclete de enduro/cross.

 

Pentru Brasov pretul este de 80 lei iar in restul tarii pretul este de 0.9 lei/km . Pentru distante mai mari de 150km , pretul este discutabil.

Asigur transportul in Brasov si in tara pentru verificari/inspectii/inmatriculari RAR/ accident/recuperare de pe traseu ....si orice fel de problema care necesita remorca.

 

Pentru orice fel de intrebari si detalii ma gasiti la telefon :

 

0744.483.410 - Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Salut!

 

Caut sa-mi cumpar ciocate negre din Brasov ideal, dar nu numai. Ideea e ca vreau sa le si probez inainte. Intrebarea e in Brasov unde as putea gasi, sau ce magazine care vand echipamente moto imi recomandati? (Sunt nou in Brasov)

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Caut sa cumpar apartament cu 3 camere in Brasov , de preferabil zona Noua , dar nu numai .

Plata o sa fie prin "prima casa"

Bugetul ~ 60k euro .

Nu doresc prin agentie , prefer sa beau o bere cu proprietarii decat sa platesc comisioane aberante agentiilor .

 

Daca stiti pe cineva care doreste sa scape de apartament , astept un semn .

 

Pot fi contactat la tel : 0744.483.410 - Mihai

 

Mersi mult !

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare,

 

Caut sa cumpar apartament cu 3 camere in Brasov , de preferabil zona Noua , dar nu numai .

Plata o sa fie prin "prima casa"

Bugetul ~ 60k euro .

Nu doresc prin agentie , prefer sa beau o bere cu proprietarii decat sa platesc comisioane aberante agentiilor .

 

In sfarsit o persoana care tine la banii din buzunar!!! Agentia inafara de intermediere, nu te ajuta cu nimic mai departe: mii de euro oameni buni!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ribo , pentru mine personal , Brasovul e cel mai frumos oras din Romania , momentan ....deci nu vreau sa ma despart de el !

 

Am si curbe pt vitezana si padure pt enduro ....ce iti poti dorii mai mult ? :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...