Sari la conținut

HONDA SHADOW ZONE


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

Acum 4 ore, Andrei Co a spus:

Multumesc mult pentru raspuns. Ai pe cineva care face asa ceva? La asta nu m-am gandit si nici nu am auzit pe cineva sa faca asta. Daca imi poti da un contact as fi recunoscator.

Acum mulți ani am făcut așa ceva la un atelier pe Dorobanți, pe colț lângă fostul magazin al tineretului, nu știu dacă mai există atelierul. 

Nu e așa greu, poți face și singur dacă ai puțină îndemânare, mai ales așa cum a spus un coleg, adică nu perfect pe cheie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am ales sa le schimp pe toate si pentru ca nu am 2 exemplare de chei. Imi e mai usor, daca gasesc, sa schimb toate contactele/butucii si acela sa vina si cu un alt buson. Avand in vedere ca fac un proiect cu acest moto, sunt dispus sa astept ceva de la dezmbembrari de aici sau din afara. Deci tot mai bine imi este daca cunoasteti sau stiti pe cineva care sa aiba aceste piese. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 4 months later...
La 28.03.2009 la 23:45, dexlink a spus:

Ca sa nu ramana doar o vorba-n vant, am creeat deja "Shadow's club" group pe google groups...

 

Asadar, cei care sunt deacord cu initiativea mea pot accesa http://groups.google.com/group/shadow-club (home page-ul grupului) si pentru inceput apasa "Sign in and apply for membership " (trebuie sa aveti o adresa de e-mai pe gmail...sau sa va creeati una in 2 minute) ....That's all....ENJOY

Salutare.am revenit!😀dupa ceva timp.mai exista grupul?putem relua discutiile despre "umbrele"noastre?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Va salut!

Vad ca e cam mare liniste pe aici.... 

Mi-am luat de curand (dupa 19 ani de pauza), un Shadow VT600. 

Am zis ca ajunge asa, la varsta asta, cand mi-au trecut deja hormonii de viteza, dar chiar si asa, la 15 km/h, 20 cu indulgenta, am fost lovit de o masina, care nu mi-a acordat prioritate si asta asa, dupa 300 km, ca sa nu uit, sau sa imi aduc aminte ca e altceva pe doua roti!

Norocul meu este ca motocicleta a scapat ieftin, la cum arata masina si piciorul meu. Noroc cu crash bar-ul.

 

Daca are cineva carcasa filtrului de aer si vrea sa o vanda, ma intereseaza. E singura piesa care nu a scapat dupa accident si a crapat.

Atasez aici o poza ca sa explice mai bine decat mine, problema.

 

WhatsApp Image 2023-11-10 at 11.26.20.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
La 10.11.2023 la 11:38, Dimul a spus:

Va salut!

Vad ca e cam mare liniste pe aici.... 

Mi-am luat de curand (dupa 19 ani de pauza), un Shadow VT600. 

Am zis ca ajunge asa, la varsta asta, cand mi-au trecut deja hormonii de viteza, dar chiar si asa, la 15 km/h, 20 cu indulgenta, am fost lovit de o masina, care nu mi-a acordat prioritate si asta asa, dupa 300 km, ca sa nu uit, sau sa imi aduc aminte ca e altceva pe doua roti!

Norocul meu este ca motocicleta a scapat ieftin, la cum arata masina si piciorul meu. Noroc cu crash bar-ul.

 

Daca are cineva carcasa filtrului de aer si vrea sa o vanda, ma intereseaza. E singura piesa care nu a scapat dupa accident si a crapat.

Atasez aici o poza ca sa explice mai bine decat mine, problema.

 

WhatsApp Image 2023-11-10 at 11.26.20.jpg

Am eu, lasa mi un mesaj 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.11.2020 la 16:20, papa32 a spus:

Ma interesez pe unde în Banat se face asa ceva. Vopsit electroststic

nu stiu daca mai e valabil dar vorbeste cu Semaca

 

Ceau la voi. intrebare. un CDI pt Shadow de 600 sau Steef de 400 unde pot gasi?

Va rog daca stiti, sa ma sunati direct pe telefon 0721734243. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...