Sari la conținut

ID-uri de messenger


Andyalba
 Share

Postări Recomandate

daca nu esti la zi cu ultimele sitiri mi-am luat CBR 600 RR :-> comentati cum vreti v-am dat subiect de barfa =)) permisu o s ail am din martie-april cam asa deci numai atunci ma vedetzi pe sosele cu fetitza mea :D

 

Felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca nu esti la zi cu ultimele sitiri mi-am luat CBR 600 RR :-> comentati cum vreti v-am dat subiect de barfa =)) permisu o s ail am din martie-april cam asa deci numai atunci ma vedetzi pe sosele cu fetitza mea :P

 

bravo!!multi km fara incidente

Mesaj completat

ultima stire:

mi-am luat husqwarna wr 125 2010 .. revin cu poze

 

stim cum arata :D

post-42663-1288140503_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistii is ca serpi ma, nu mor numa' la asfintit ;)

sa lasam bahula si glumele seci de-o parte!!!!

asteptam poze cu rr-

chiar o tura o invit pe dn-soara!!! :laugh: asa in a 2-a pt inceput dc nu chiar un "uali":D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut cateva rapid in ziua cand l-am luat, nu mai aveam nici baterie la camera mai fac eu am timp ;) si cand o sa ies, dupa ce iau permisu :D)

bestiala motoreta ta!

sa ai noroc de ia!

PS: dumineca vin la aiud

ce zici? :laugh:

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe care din ele? :laugh:

 

 

pe amandoua deodata :D) daca nu stie pe cine sa sara prima data pe stapana sau pe motor opresc motoru si sre in spate pasager si in felu asta e cu amandoua.(adika stapana eu si motocicleta BAD GIRL)

Mesaj completat

bestiala motoreta ta!

sa ai noroc de ia!

PS: dumineca vin la aiud

ce zici? :D

 

 

hai daca vrei,cbr-u mi in casa :P nu il pot scoate, nu il scot numai la primavara ;)) cand a vauzt mama ca l-am bagat in casa pff =)) lasa-mi mesaj aici ca nu te mai am in lista de mess, de vi in aiud de la cate, ca pe la 3 tre sa merg sa vad de o cabana pt majorat.

Mesaj completat

Felicitari .. sa o stapanesti sanatoasa si fara evenimente.

 

 

ms

 

 

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe amandoua deodata :D) daca nu stie pe cine sa sara prima data pe stapana sau pe motor opresc motoru si sre in spate pasager si in felu asta e cu amandoua.(adika stapana eu si motocicleta BAD GIRL)

Mesaj completat

 

 

 

hai daca vrei,cbr-u mi in casa ;) nu il pot scoate, nu il scot numai la primavara :laugh:) cand a vauzt mama ca l-am bagat in casa pff =)) lasa-mi mesaj aici ca nu te mai am in lista de mess, de vi in aiud de la cate, ca pe la 3 tre sa merg sa vad de o cabana pt majorat.

Mesaj completat

 

 

 

ms

 

 

asfalt uscat!

cat stai sa vezi de cabana!????

oricum pana nu se incalde treaba nu ies:p

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa, felicitari si sa ai bafta da ea.

 

P.S. As calari-o si eu putin :D

 

 

 

ms ;) stiu ca e superba fetitza mea :X am bagat-o in casa :laugh:

Mesaj completat

cat stai sa vezi de cabana!????

oricum pana nu se incalde treaba nu ies:p

 

 

 

adika??pai pe la 3 ma duc sa vad o cabana cat de mare e cu cat o inchiriaza daca incap atatea pers cate asi vrea sa fie la majoratu meu.mai inca ceva timp sa caut cabane pana in 18 dec ca in 18 dec dupamasa il tin pana in 19 dec dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gasesti pana pe la 22 seara la LUCK in piata la nunta.

bag pl am fost pana la fratimio la aiud am stat 5 min de m-am decongelat si am taiato acasa 18:00 :D acasa iar m-am decongelat si m-am dus la o bere!

maine dupamiaza sunt disponibil pt inca o tura la aiud :laugh:

da nr de telefon da damil prin PM ca hotzii si talhari astia se baga peste mine ;) :D

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand mi-o dai sa vedem daca ia curba de la unirea cu 200 :P

 

 

 

mi-a zis un prieten ca cica nu ia bine curbele, adika cu viteza mare ca maxi scuterele iau mai bine curbele decat speed-urile =)) o testez eu numai sa iau permisu, nu cu viteza aia, ca nici pe drum drept nu am ajuns la atat, sa mai imi fac experienta, cand fac ceva fac cu cap,numai cand consider ca pot.

Mesaj completat

bag pl am fost pana la fratimio la aiud am stat 5 min de m-am decongelat si am taiato acasa 18:00 :D acasa iar m-am decongelat si m-am dus la o bere!

maine dupamiaza sunt disponibil pt inca o tura la aiud :laugh:

da nr de telefon da damil prin PM ca hotzii si talhari astia se baga peste mine ;) :D

 

il aveai.Oricum nu folosesc tel, nr ce il aveai era a lui bunicamea il foloseam eu in perioada aia pt moto, si locuiam la ea.Ies pe la 2-3 ma duc sa vad de camabana,dupaia ma mai plimb putin.Oricum numai la primavara poti sa imi cunosti micutza mea fetitza(CBR 600 RR) ca e in casa acum doarme .ca stapanasa n-are permis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...