Sari la conținut

Iesiri Hot Wheels


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 584
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suza lui bubucaty?

Da. A radiat-o strumfuadi vineri si urmeaza sa depun actele luni pentru a avea miercuri numerele noi. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. A radiat-o strumfuadi vineri si urmeaza sa depun actele luni pentru a avea miercuri numerele noi. :goodposting:

salut.

numerele rosii le poti lua in aceeasi zi in aprox 3ore de asteptat pe la cozi la udriste(vb din experienta traita sapt trecuta cu BAMBINA mea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.

numerele rosii le poti lua in aceeasi zi in aprox 3ore de asteptat pe la cozi la udriste(vb din experienta traita sapt trecuta cu BAMBINA mea).

 

Ce vesti minunate :angryfire: URA !!!!!!!!!

Miercuri vin la arc pe suza mea , yessss :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vesti minunate :box: URA !!!!!!!!!

Miercuri vin la arc pe suza mea , yessss :angryfire:

Iar trebuie sa faci cinste ! :goodposting:

 

Stau si ma intreb , daca anvelopa spate e tot de 160? :kiss: :pow:

Nu este de 160...este de 150 ca a lui Larry.... :blbl: :lol: :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem,la 10 la OMV. :goodposting: :angryfire: ALOOO mai lasati-mi naibii cauciucu in pace,nu-l mai schimb,niciodata,daca io-l schimb voi de ce mai va luati???? :lol: :box:

 

 

 

 

 

uitati aici ce frumusete de cauciuc,micut,finut...... :blbl:

post-6616-1144561070_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: ..........vreau si eu la OMV!!!!

te asteptam,esti bine venit :goodposting:

 

Acum verificam aparatu foto de baterie si am gasit niste poze de care uitasem.Poze de duminica(02.04.06) cand faceam noi pe mecanicii.,si binenteles burtosii la un mic :angryfire:

post-6616-1144563587_thumb.jpg

post-6616-1144563614_thumb.jpg

post-6616-1144563641_thumb.jpg

post-6616-1144563702_thumb.jpg

Editat de larry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se putea sa lipsim noi de la plimbarea la Paltinu(cred)09.04.2006

 

 

la 10-10.30 a fost plecasrea de la OMV-Baneasa.Din pacate nu au participat toti membrii clubului,dar au fost reprezentati.post-6616-1144609622_thumb.jpg

Pauza la Petrom Ploiesti,unii dintre noi tare inghetatipost-6616-1144609700_thumb.jpg aici ne uitam lung dupa Raypost-6616-1144610004_thumb.jpg

 

fericiti ca am ajuns la barajpost-6616-1144610141_thumb.jpgpost-6616-1144610212_thumb.jpg si mai tarziu putin pe malul laculuipost-6616-1144610343_thumb.jpg

 

AA si era sa uit terasa de dupa :goodposting: :angryfire:

post-6616-1144609478_thumb.jpg

post-6616-1144610680_thumb.jpg

Editat de larry
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Muaaa altii se distreaza si unii muncesc, bravo lume.

Larry cu mancarea cum ai stat :angryfire: ?Pentru data viitoare poate termin si eu cu reparatiile si vin pe Gsxr sa am roata cea mai groasa :goodposting: .Bafta si drum bun.

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor....

Nu va mai luati de roata lu' larry.. oficial, in acest moment, EU am roata cea mai subtire...130, na! :goodposting: :angryfire:

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=67

 

Dar, dupa cum puteti auzi aici, am un sunet de 2 cilindri..beeton! Si trage foarte bine la turatii mici, imi place foarte mult cum s-a comportat pe serpentine. Iar consumul.... :blbl: 11 litri (o alimentare) au ajuns pt 270km!!

 

Asa ca s-ar putea sa pastrez jucaria :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii au muncit sambata noaptea pana la 4 dim :blbl: De asta nu am mers ! :angryfire: Dar mesterul Dark Evil mi-a rezolvat ceva la tobe ...si suna mai bine acum ! Ca pana vin ale mele..... :goodposting: Stefule vezi ca vrea si Robert tobe sport ! :box:

Ray ,mai bine asa decat cu rasnita aia dinainte ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb??Oare Mihaicbr mai are motor,mai are carnet,mai e si el motociclist??Sau Josephine nu stie ca a inceput sezonu?Ea era super-fotografa clubului.Ce o fii cu oamenii astia? Io nu mai aveam rabdare sa se faca vremea buna si eii???? :goodposting: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Josephine stie ca a inceput sezonul. Momentan sunt in refacere dupa o perioada destul de proasta, cu niste vesti groaznice :angryfire: Noroc ca cineva ma sprijina. :goodposting:

Nu va suparati pe mine ca mai trag chiulul... nu-i asa?

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem,la 10 la OMV. :goodposting: :angryfire: ALOOO mai lasati-mi naibii cauciucu in pace,nu-l mai schimb,niciodata,daca io-l schimb voi de ce mai va luati???? :box: :hug:

 

uitati aici ce frumusete de cauciuc,micut,finut...... :pow:

E finut ca o verigheta subtire ! :blbl: :lol: :box:

 

Ma intreb??Oare Mihaicbr mai are motor,mai are carnet,mai e si el motociclist??Sau Josephine nu stie ca a inceput sezonu?Ea era super-fotografa clubului.Ce o fii cu oamenii astia? Io nu mai aveam rabdare sa se faca vremea buna si eii???? :pow: :D

Larry,or fi indragostiti ! Ca mai stim noi si pe altii :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

organizati ceva de 1 mai ? merge o plimbare la mare ? are cineva vreo prognoza pentru vreme pe mai mult de 15 zile ?

sunt mai nou pe aici ... dar sper sa recuperez :goodposting: .... sper ca o sa incapa si un Vstrom pe langa voi cand mai faceti o iesire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Josephine stie ca a inceput sezonul. Momentan sunt in refacere dupa o perioada destul de proasta, cu niste vesti groaznice :blbl: Noroc ca cineva ma sprijina. :goodposting:

Nu va suparati pe mine ca mai trag chiulul... nu-i asa?

BA DA ! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

organizati ceva de 1 mai ? merge o plimbare la mare ? are cineva vreo prognoza pentru vreme pe mai mult de 15 zile ?

sunt mai nou pe aici ... dar sper sa recuperez :angryfire: .... sper ca o sa incapa si un Vstrom pe langa voi cand mai faceti o iesire.

 

Inca nu ne-am hotarat ce vom face de 1 mai . Poate la mare, poate prin Moldova, in functie de vreme. Vom mai discuta despre aceasta tema la intalnirile viitoare.

Street-urile noastre nu sunt deloc suparacioase pe alte surate de-ale lor din alte categorii . Mai ales ca unor membrii ,,mai noi,, le bate inima cam tare cand vad o astfel de motoreta. :hurt:

Te asteptam cu drag in plimbarile noastre , doar sa-si revina vremea, ca nu mi-a placut azi deloc ca n-am putut ajunge la arc din cauza ploii :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...