Sari la conținut

cutii de aluminiu


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte foarte foarte faine!

Felicitari pentru produsele de calitate pe care le produci!

 

Usor off-topic:

Stiu ca nu l-ai luat de mult timp si poate nu ai apucat sa te dai mult cu el, dar, m-am gandit ca poate te conving sa profiti de serile lungi si sa ne scrii si noua o recenzie la Tiger.

Hm, ce zici :)?

De cand tot ma uit, poate, poate ai postat in topicul recenziilor, fiindca tare jonglez intre el si ceva 2 in V de 1000.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zic eu ca e ok ca bikerul a scapat restu vb aia fiare....

 

:)

 

:rolleyes:

cit au costat coburile pt dakarul de ct,ceva poze suplimentare se poate .ast rasp si la tel 0722318215.ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul meu, ti-am vazut cutiile pe ADVRider la Tiger-istii cu XCuri. Baietii par incantati de oferta si de produs! Sa ai noroc de multi clienti de pe acolo! :cheers:

 

 

Iti multumesc Switch...nu de clienti ma plang.Afacerea merge chiar binisor.Dar m-au lasat puterile si posibil sa vand afacerea asta.Oricum planul urmator e ceva mai ...bizar sa zic asa.Ma gandesc la un automobil de oras cu o forma foarte atragatoare cu un motor diesel de 500cmc intru-un singur piston.Am furnizorul de motoare,de suspensie si alte citeva.Trebuie doar curaj....sa ma apuc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ai zice sa pui motorul ala pe un cadru de mobra? Am eu unul de domi :rolleyes:

 

 

M-am gandit si la asta dar sunt mult mai in tema cu normele pt omologare la o masina decit la o motocicleta...eventual se poate omologare artizanala.daca te mananca cum imi ajunge primul lot (am o comanda de 10 motoare)

iti dau unu sa te joci

Consumul e de tot rasul..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit si la asta dar sunt mult mai in tema cu normele pt omologare la o masina decit la o motocicleta...eventual se poate omologare artizanala.daca te mananca cum imi ajunge primul lot (am o comanda de 10 motoare)

iti dau unu sa te joci

Consumul e de tot rasul..........

Sunt mai mult curios si avand o gramada de piese de domi in plus, ma si intereseaza cumva. Tinem legatura :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta diesel ...e un subiect la care multi dintre cei pasionati de enduro-touring viseaza.

 

Diesel = cuplu mare la turatie joasa [de aia toti cei care fac offroad adevarat pe 4 roti prefera diesel]

Diesel = consum mic adica autonomie mare fara sa ai un rezervor supradimensionat

Diesel = greutate mare a motorului :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma deranjaza cele 250kg ale BMWului meu. Ma deranjaza ca e cat o vaca de lat, rotile sunt departate, cercul de virare e larg, greutatea e prost distribuita la viteza mica si, drept urmare, motocicleta e un cosmar in oras.

 

Mi-as face ceva cafe-racer cu cadru e domi si motor din asta. Probabil e Diesel 2T... ar conta foarte mult dimensiunile.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa pui te rog o poza de detaliu cu barele de pe perechea aia de cutii.

Poate dai si o explicatie.

Multumesc.

 

Poi treaba e simpla.In loc de 4 agatatori ai cite una pe toata lungimea gentii.Era o proba asa de test sa vad ce zice omu in general

Ma gandeam ca poate de multe ori ceea ce vrei sa legi pe cob nu e chiar asa de mare si cele 4 agatatori fiind pe capete ...ma rog asa poti lega unde vrei ce vrei pe el.

post-57784-0-41543700-1321128193_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...