Sari la conținut

Motociclistul pescar


-DINU
 Share

Postări Recomandate

pai hai sa ne strangem.... eu sunt din Constanta si voi veni tot cu "conserva" ca motorul e la "terapie". Astept un semn de la voi...... Tot pe la guirgeni pe langa pod stiu un loc foarte bun de stiuca, unde am avut rezultate bunicele.....

Haideti sa o stabilim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 872
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai hai sa ne strangem.... eu sunt din Constanta si voi veni tot cu "conserva" ca motorul e la "terapie". Astept un semn de la voi...... Tot pe la guirgeni pe langa pod stiu un loc foarte bun de stiuca, unde am avut rezultate bunicele.....

Haideti sa o stabilim!

 

pai hai sambata si duminica. daca suntetzi de acord sa ramanem peste noapte la cort.

 

daca este vorba de balta din dreapta podului cum mergi la bucuresti, a secat mult de tot si apa e mica tare si au intrat baietzi cu hodorobu si au zapacit-o.

 

da mere avatul bine la dunare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie cam "extrem" la cort.....

Nu ma gandeam la nici o balta, ci la malul drept al dunarii, in sensul spre slobozia.

Hai sa o fixam Duminica si sa strangem o gasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa fie cam "extrem" la cort.....

Nu ma gandeam la nici o balta, ci la malul drept al dunarii, in sensul spre slobozia.

Hai sa o fixam Duminica si sa strangem o gasca

 

 

eu merg!

 

am fost acolo acum 2 saptamani da nu am luat stiuca. nici nu cred ca e. tu cand ai fost?

oricum frumoase peisaje!

 

pai pana in delta nu e chiar atat de mult mai ales ca plecam din constantza.

 

am prins stiuca aici la Lunca dupa Ceamurlia de jos.

 

merg oriunde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu merg

Nu ar fi rau daca am face o delta. Am un amic motociclist la murighiol. S-a oferit sa ne ajute cu o barca si sfaturi daca mergem pe la el. La mine problema este de sambata ca muncesc....

Editat de Buster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu merg

Nu ar fi rau daca am face o delta. Am un amic motociclist la murighiol. S-a oferit sa ne ajute cu o barca si sfaturi daca mergem pe la el. La mine problema este de sambata ca muncesc....

 

 

io mai bine zic in delta daca nu mai gasim pe alt cineva care sa nu poata sa vina din cauza distantei, si poate sa vina la giurgieni sau fetesti.

 

plecam duminica dimineatza de tot, sau sambata dupa servici, si dac ti-e extrem la cort potzi sa dormi in conserva : P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU PLEC LA MURIGHEOL SIMBATA PE LA 9 DIMINEATA DACA SE STABILESTE CEVA SPUNETIMI SI MIE, POATE NE VEDEM ACOLO (SA STIU SI EU SA-MI IAU SCULELE) :cheers:

 

Lasa un numar de tel, si in cazul in care se face ceva... ne auzim! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :) cea mai "nobila" ramura , cu un pas doar sub marea arta care este FLY-ul :cheers:

 

Si vremea devine numai buna de tarat table prin apa :)

Korrrekt frate,eu practic de aproape 15 ani fly fishing-ul,si nu cred ca as putea sa ma las pt o alta ramura a pescuitului sportiv(poate spinning la stiuca din cand in cand).

Intre 9-19noi.ma aflu in Delta la Crisan la cautat stiuci,poate iese ceva... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit azi cu el... deci s-a intors.

Din considerente financiare a trebuit sa abandonez gasca pentru we ce a trecut, in schimb propun sa relansam o partida de spinning pentru sfarsitul acestei saptamani. HAideti sa facem un plan de "atac" sa vedem pana la urma cine merge si pe unde mergem. De maine promit ca imi fac lectiile si o sa revin cu informatii: unde trage si ce mai trage, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0726697975

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

VA DAU CLASA LA RAPITOR... :drink:

SI CU CE NE DEPLASAM..?? DACA ESTE URAT TIMPU !!!

AS MERGE SI EU ...SA NE DISTRAM :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

poveste de pescar :finger:

 

io odata am dat cu lanseta, si eram la 10 metrii de apa, intre mine si ea, fiind mult noroi...saracu peste...unu am prins si l-am inecat in mocirla...am scos un ghem de noroi din apa :ok:

 

de atunci, m-am lasat de sportu asta....bunica-miu prima data si ultima data, a scos pestele cu atata suparaciune incat l-a aruncat la dracu-n praznic :drink:

 

noroc cu taicamiu si fratimiu care salveaza onoarea de pescari a familiei...astia-s obsedati...pleaca in delta, la mare, la dunare, etc, numai ca sa dea la peste... :bounce:

 

mie imi place sa dau la undita si sa ascult in casti rock in timp ce fumez cate-o tigara :finger: binenteles, si pestele sa traga :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...