Sari la conținut

Anunturi GARAJE !


smakalan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 492
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna seara.

 

Tocmai ce am dat de o problema. :D Am schimbat chiria si raman cu motorul in ploaie.

 

Nu are nimeni vreun garaj inchiriat in spatele blocului de 8 etaje dintre bisericuta si kauflandul din marasti, si sa aiba loc de inca un Shadow?

 

Mai exact, in spatele blocului 5 de pe Fabricii de Zahar.

 

Multam anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca de la 1 iulie .... raman singur in garaj.

 

Locatie: Zorilor, str. Gh. Dima (in spatele blocurilor.....deasupra la cimitirul din Manastur).

Deci .... am loc liber in garaj. Pret 100 lei/luna care se imparte la cati suntem.

Pana acum eram 3 oameni deci venea....33 lei/motor.

 

Din pacate nu avem nici curent nici apa ....dar in rest e OK garajul.

 

Detalii pe PM sau mess: ID: braindamages2002

 

Bafta!

 

UP! Inca un loc liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

 

Tocmai ce am dat de o problema. :) Am schimbat chiria si raman cu motorul in ploaie.

 

Nu are nimeni vreun garaj inchiriat in spatele blocului de 8 etaje dintre bisericuta si kauflandul din marasti, si sa aiba loc de inca un Shadow?

 

Mai exact, in spatele blocului 5 de pe Fabricii de Zahar.

 

Multam anticipat.

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este cineva interesat de garaj pe str. Tulcea? garajul este la inceputul strazii pe malul lacului, facut din tabla dar destul de rezistent. chiria ar fi 50 lei pe luna impartit la cati suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Loc liber in garaj!

 

Locatie: Zorilor, str. Gh. Dima (in spatele blocurilor.....deasupra la cimitirul din Manastur).

Deci .... am loc liber in garaj. Pret 100 lei/luna care se imparte la cati suntem.

Pana acum eram 3 oameni deci venea....33 lei/motor. Acum suntem 2 motoare.....deci mai este un loc liber.

 

Din pacate nu avem nici curent nici apa ....dar in rest e OK garajul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat de sigura e locatia? Se poate fura este lume/lumina in zona?

 

Asta pt. mine e intrebarea? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am un garaj, str. Plopilor nr. 10, curte interioara. Zona e destul de linistita...de-aici si plusuri si minusuri. Cred ca mai sant unul sau doua locuri libere. Daca e cineva interesat, pm ori yahoo pls.

 

Str. Plopilor nr. 10 e langa fabrica de bere, in plopilor vechi.

Editat de V_for_Whatever
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

 

Tocmai ce am dat de o problema. :angryfire: Am schimbat chiria si raman cu motorul in ploaie.

 

Nu are nimeni vreun garaj inchiriat in spatele blocului de 8 etaje dintre bisericuta si kauflandul din marasti, si sa aiba loc de inca un Shadow?

 

Mai exact, in spatele blocului 5 de pe Fabricii de Zahar.

 

Multam anticipat.

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

Mai avem un loc intr-un garaj pe Gorunului. Pretul e 120 lei/luna si pana acuma suntem 2 oameni. Mai este oc de un motor deci vine 40lei de persoana.

Dati un telefon daca sunteti interesat 0745002994 sau taipan_yh id de mess

Mesaj completat

Ok, se pare am ramas singur in garaj, deci mai sunt doua locuri pentru cine e interesat. Pe Gorunului, in marasti, zona din spatele BRD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza un garaj de inchiriat in zona dorobantilor, nasaud, pata, godeanu, stiu eu...prin zona oricum

Imi trebuie cat se poate de mare pentru ca am plafonul la masina indoit rau de tot...si trebuie sa depozitez interiorul + motorul + ca trebuie sa tin si masina.

daca are careva vre-o idee, vreo informatie rog sa lase un mesaj.

imi trebuie dupa 12 august...sa zic...maxim 2-3 saptamani pana duc masina la tinichigiu sa repare plafonu, si imi inlocuiasca un prag indoit si sa o revopsesc integral.

hai sa fie maximum o luna.

ps: daca se poate la pret de criza, pret de student (am si carnet si studcard :unsure: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 locuri libere in garaj!

 

Locatie: Zorilor, str. Gh. Dima (in spatele blocurilor.....deasupra la cimitirul din Manastur).

Deci .... am loc liber in garaj. Pret 100 lei/luna care se imparte la cati suntem.

Pana acum eram 3 oameni deci venea....33 lei/motor.

 

 

Din pacate nu avem nici curent nici apa ....dar in rest e OK garajul.

 

PM sau 0748-767503 - Lucian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
2 locuri libere in garaj!

 

Locatie: Zorilor, str. Gh. Dima (in spatele blocurilor.....deasupra la cimitirul din Manastur).

Deci .... am loc liber in garaj. Pret 100 lei/luna care se imparte la cati suntem.

Pana acum eram 3 oameni deci venea....33 lei/motor.

 

 

Din pacate nu avem nici curent nici apa ....dar in rest e OK garajul.

 

PM sau 0748-767503 - Lucian

 

 

Valabil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut si eu garaj in manastur de preferinta pe mehedinti. daca stiti ceva garaj sau mai aveti nevoie de o persoana in garaj va rog sa ma anuntati.

inca mai caut 0743315436

Mesaj completat

am loc in garaj de beton pe mehedinti pentru 1-2 motoare, chirie 100 ron impartit la cati suntem.tel 0743315436 sau ym:b3atm0rt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Daca nu gasesc nimic de lucru urjent, atunci caut garaj pt locuit, preferabil cu curent si langa o benzinarie cu buda civilizata...

 

Cam greu se gaseste in ziua de azi, eu caut de 6 luni. Am cont pe 3 site-uri de locuri de munca, am depus peste 100 de CV-uri si m-au chemat la un singur interviu, unde erau 255 de candidati pe un loc.

Am destul de multa scoala si tot degeaba, nu m-au primit nici de vanzatoare la un magazin de haine pt ca nu aveam experienta in vanzari min 1 an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...