Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

Se cauta fete pt vanzare bere la intrunirea Seth On Fire care va avea loc in data de 29-31 MAI 2009, la camping El dorado, GIlau, jud Cluj. Se lucreaza de vineri dupa-masa pana sambata noaptea in schimburi. Plata 150RON+Bacsis. Nr de contact: 0741 0742 48, sau mail: robi@sethrc.ro. http://www.sethrc.ro/seth-on-fire

 

Anunt venit pe mess de la Robi. Il reproduc si aici, sper sa nu-mi ceara initiatorul drepturi de autor altfel decit :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 347
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Oferta de munca in IT. Firma serioasa cu activitatea in extindere (lucreaza o prietena acolo nu-i tzeapa) angajeaza programatori in C/C++ . Se ofera salariu atractiv, etc.

cv-uri se depun pe mail la adresa: ovidiu.barz@navigon.com

puteti sa o stresati si pe initiatoarea anuntului Monica la ID mess - monidia79

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

VREM COLEG IN ATELIER! OFERTA CAT SE POATE DE REALA SI FOARTE URGENTA, ANGAJAM MECANIC, NU CONTEAZA EXPERIENTA (SE FACE O PROBA DE LUCRU DE 2 ORE). POSTUL DISPONIBIL E DE MECANIC MOTO. INFO LA 0752750030 SAU BUTEANU_STEFAN3000@YAHOO.COM VA ASTEPTAM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

ANGAJAM PROGRAMATORI WEB

 

Cunostinte necesare: PHP, JavaScript, putin HTML.

Limbi straine: engleza, franceza, germana.

Alte tehnologii sunt un plus (asp, java, etc).

 

Detalii pe PM, sau la khrysed at yahoo dot com (messenger) sau la jobs at transycons dot com (mail).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci? Care sare iute cu o oferta de job pt mine?

 

Aptitudini .mai exact la ce te pricepi ?

Mesaj completat

Se cauta tehnician (Automate De Cafea) se cere experienta ,componente electronice si electrice, permis de conducere B puteti trimite CV-ul pe adresa de email de la cluj@yoppi.com

Editat de vending_adi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Caut pentru angajare:

 

tehnician HVAC - cu cunostinte temeinice de limba franceza.

Va lucra ca si angajat al unei firme romanesti in strainatate, la unul dintre clienti.

Deocamdata nu cunosc salariul, pe linga care se ofera cazare.

Vor fi 2 teste: unul scris pe HVAC, si un test telefonic de limba franceza.

Contractul este deocamdata pe durata determinata. In cazul in care se acomodeaza angajatul, se face contract pe perioada nedeterminata.

 

muncitor necalificat

Locul de munca: Gherla

program de lucru: 8h/zi, cel mai probabil 3 schimburi

Salariu: 600 ron brut, nu pot calcula netul, depinde de cate schimburi 3 prinde

ce lucrezi: insacuire. Se lucreaza cu greutati mici, de 4 sau 5 kg.

Contractul este pe durata determinata, 1 luna, cu posibilitate de prelungire pina la 3 luni.

Detalii in PM, sau aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu (firma pt care lucrez) am in constructie un sediu de 4 niveluri cu un nivel excedentar in zona centrala. sunt dispus sa discut orice idee buna, sa pun la dispozitie spatiul (etajul 1, baie, bucatarie, in rest compartimentare dupa nevoi aprox 50 mp) si investitia ulterioara si sa angajez persoana respectiva, daca ma convinge ca ideea e viabila si ca e omul potrivit sa se ocupe de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut meserias/firma pt izolarea unei cabane din lemn pe interior cu vata minerala si ghips-carton !!! Cabana se afla la Floresti, este cea de langa terenul de fotbal, unii dintre voi o stiti :D .

 

Atasez aici o poza cu cabana din exterior:post-22049-1256034896_thumb.jpg

 

Mai caut, la pretz rezonabil: balastru, pietris, un buldo-escavator si un cilindru-compactor, pt lucrarea de infrastructura , la parcarea din fatza cabanei.

 

Pt oferte, si/sau discutzii, aici sau la tel: 0741207849, Aron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut meserias/firma pt izolarea unei cabane din lemn pe interior cu vata minerala si ghips-carton !!! Cabana se afla la Floresti, este cea de langa terenul de fotbal, unii dintre voi o stiti :D .

 

Atasez aici o poza cu cabana din exterior:post-22049-1256034896_thumb.jpg

 

Mai caut, la pretz rezonabil: balastru, pietris, un buldo-escavator si un cilindru-compactor, pt lucrarea de infrastructura , la parcarea din fatza cabanei.

 

Pt oferte, si/sau discutzii, aici sau la tel: 0741207849, Aron

 

sa nu iuti de bara de inox si podium de 2x2 m :)

prieteni stiu de ce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut meserias/firma pt izolarea unei cabane din lemn pe interior cu vata minerala si ghips-carton !!! Cabana se afla la Floresti, este cea de langa terenul de fotbal, unii dintre voi o stiti :rolleyes: .

 

Atasez aici o poza cu cabana din exterior:post-22049-1256034896_thumb.jpg

 

Mai caut, la pretz rezonabil: balastru, pietris, un buldo-escavator si un cilindru-compactor, pt lucrarea de infrastructura , la parcarea din fatza cabanei.

 

Pt oferte, si/sau discutzii, aici sau la tel: 0741207849, Aron

salut daca ai nevoie de marfa rigips vara si alte materiale te pot ajuta cu mare placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

daca cineva are nevoie de traduceri texte....romana-maghiara-engleza, in orice directie.......gen articole sau capitole de carti....mai ales studentii......pret in jur de 8-10 lei pagina, depinde de dificultatea textului si de cantitate. Info la e-mail mitzimacska@gmail.com...

Mesaj completat

si inca ceva.......tatal meu a ramas somer, lacatus-mecanic si sudor cu argon, diplome de tot felu....dar se pricepe la orice....stiti vreo oferta? multzam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SC(beneficiar) doresc incheiere de contract prestari servicii(mecanica auto-moto) cu PFA(prestator)

 

Pentru CV,termeni contractuali sau proba de lucru:

SC RUNNING GEAR SRL

Bogdan Pascu

pas_bogdan@yahoo.com

0752.19.15.16

 

SC caut contract de prestari servicii(transport marfa/distributie/logistica)

Ofer autoutilitara(vw lt 35,1.5t util,12mc).

In pretul contractului includ si sofer/distribuitor/reprezentant vanzari(angajat al firmei prestatoare)

Editat de pasbogdan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...tanar ,recalcitrant,neadaptabil,tinuta antisociala,sfidez sefii,respect colegii intelijenti,caut si eu un serv cu program flexibil,adica sa fac ce vreau cand vreau,sa merg la serv cand pot,sa plec cand vreau! faculta de intelijenta superioara nu am ,doar niste meserii mizerabile de operator in industria alimentara,electrician auto,mecanic,morar,instalator centrale si gaze.

 

 

astept oferte mai mizerabile decat am,adica stiu sa curat papucii la superiorul meu dar doar dupa ce i-am taiat gatul!

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu...tanar ,recalcitrant,neadaptabil,tinuta antisociala,sfidez sefii,respect colegii intelijenti,caut si eu un serv cu program flexibil,adica sa fac ce vreau cand vreau,sa merg la serv cand pot,sa plec cand vreau! faculta de intelijenta superioara nu am ,doar niste meserii mizerabile de operator in industria alimentara,electrician auto,mecanic,morar,instalator centrale si gaze.

 

 

astept oferte mai mizerabile decat am,adica stiu sa curat papucii la superiorul meu dar doar dupa ce i-am taiat gatul!

 

:laugh:

 

un cv impresionant (practic inatacabil) care te califica direct pt o pozitii upper management in industrii de frontiera cum ar fi impachetarea fumului sau indoitul sirmei.

totusi parca lipsesc ceva detalii legate de relatia ta intima cu fluidele fundamentale: berea, vodca, vinu etc. nu stiu unde ar trebui mentionate detaliile astea, la rubrica hobby sau limbi straine?

Editat de albastru.vertical
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de lucru ajutor de bucatar, spalator de vase, pe bani putini, dar nu in bataie de joc, indiferent de program, daca este posibil la negru, fara acte, carte de munca, contract de prestari servicii, etc. Astept P.M.

Toate bune,

Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un cv impresionant (practic inatacabil) care te califica direct pt o pozitii upper management in industrii de frontiera cum ar fi impachetarea fumului sau indoitul sirmei.

totusi parca lipsesc ceva detalii legate de relatia ta intima cu fluidele fundamentale: berea, vodca, vinu etc. nu stiu unde ar trebui mentionate detaliile astea, la rubrica hobby sau limbi straine?

 

multumesc pt ca mi -ai atras atentia! era sa uit de fluide ! adica de ce curje...tat ce curje e fluid adica curje....daca nu curge picura ,picura gazul ,curge giveta,cura teja,etc....astea la limbi strain!

nu pot trece in cv ca sant perfect pt firma voastra,am si eu ceva calitati indoielnice!

hobby : imi plac timbrele colorate cu multe culori frumoase,da sa fie frumos colorate! :laugh:

si fara halat!

 

Mesaj completat

si imi plac foarte mult mustele cand se zbat in vopseaua de ulei...adica cand s-au lipit si nu pot zbura ,imi face o placere deosebita sa ai privesc cum se zbat si mor,se zbat degeaba ca eu ai imping cu degetul de sus in gios! eu privesc si rad ! ;)

 

 

:clap:

 

inca un punct forte pt cv -ul meu! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt ca mi -ai atras atentia! era sa uit de fluide ! adica de ce curje...tat ce curje e fluid adica curje....daca nu curge picura ,picura gazul ,curge giveta,cura teja,etc....astea la limbi strain!

da Lakopeter, mierea ce ii? lichid sau solid? curge sau nu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...