Sari la conținut

Motociclisti clujeni cauta de lucru


Galen
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 345
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca stiti cumva pe cineva interesat, as avea nevoie martia viitoare (18 octombrie) de 1-2 oameni pentru 1-2-3 zile, fac un gard simplu, am niste stalpi de bagat in pamant, preparat o tzar de beton, pus plasa, etc. Plata pe zi, pretul pietei, eventual usor peste, la mica intelegere. Daca e nevoie, pot sa iau / duc persoana cu masina. Mai multe info pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Angajam muncitori pe post de Tinichigiu in contructii. Program de 8 ore, cu plata orelor suplimentare. Nu este necesara experienta. se va face formare la locul de munca. Permis cat B ar fi un bonus. Salariu atractiv, plus posibilitatea de formare si integrare intro echipa mica dar experimentata si cu inalt grad de calificare. Tel: 0766546322. Gabi Capusan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cautam niste tineri faini, harnici si cu chef de viata care sa lucreze timp de 7 zile intr-un food truck, la Street Food Festival Cluj-Napoca, in perioada 12-18 decembrie 2016.
Experienta nu este neaparat necesara, insa apreciem oamenii harnici si cu initiativa, dornici sa invete si sa cunoasca lume noua.
Aplicantii ar trebui sa fie:
- sociabili
- harnici
- pasionati de bucatarie

Remuneratia va fi una motivanta, stabilita in urma interviului.
Masa si cafeaua le platim noi, in fiecare zi. Tu trebuie sa vii doar cu chef de lucru in echipa.

Programul va fi urmatorul:
Luni-Vineri: 12:00 - 21:00
Sambata-Duminica: 10:00 - 21:00

Daca esti pasionat de bucatarie si cauti un job flexibil, putem prelungi colaborarea.
In 2017, vom participa la peste 20 de festivaluri, majoritatea desfasurandu-se in weekend.

Daca esti interesat de acest job, lasa un mesaj, eventual un CV la food@why-not.us!
Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan Tapiterul SRL cauta pentru angajare pe termen lung persoana serioasa, pentru atelier tapiterie. Se asigura calificare la locul de munca. Eventualele vocatii in domeniu pot fi un mare argument la angajare, dar nu sunt obligatorii.

Pentru informatii si detalii puteti accesa 0757-453.154 (Munteanu Dumitru).

 

PS> Personal il recomand pe angajator ca fiind un om deosebit !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Caut om pentru colaborare in cadrul Cz Customs.

E nevoie de mana de slefuit, chituit, eventual aplicat spritzchit.

Se cere flexibilitate, pasiune pentru moto, custom painting. Zona Clujana.

Posibilitatea de a invata tehnici de vopsitorie, aerograf, pinstripe.

 

telefon 0755012789


» Post actualizat in 27 Jan 2017 10:22

Gasit

 

Caut om pentru colaborare in cadrul Cz Customs.

E nevoie de mana de slefuit, chituit, eventual aplicat spritzchit.

Se cere flexibilitate, pasiune pentru moto, custom painting. Zona Clujana.

Posibilitatea de a invata tehnici de vopsitorie, aerograf, pinstripe.

 

telefon 0755012789

Gasit baiet fain!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Angajez sofer cat. B+E. Preferabil B+C+E.

Daca e si motociclist e si mai bine. Asa ...pt integrare in echipa.

Obligator cunostinte de PC. Nu grave, dar trebuie sa stie naviga pe net.

La bani ... eu zic ca merita.

Asa ca ... doritorii pot da buzna la SF Moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Oferta de job:

Am un foodtruck care urmeaza sa participe la mai multe evenimente prin tara, anul asta, incepand din 26 aprilie.

Chestia e ca se conduce cu categoria C si nu am sofer la el.

Nu intrebati de ce. A aparut o oportunitate si am fructificat-o fara sa iau in calcul micile inconveniente.

 

Asadar, caut sofer detinator de categoria C(sau firma care poate presta serviciul asta), care sa fie dispus sa se plimbe cu un foodtruck prin tara si sa se ingrase cateva kile bune :))

Daca e cineva interesat pe aici, il rog sa ma sune sau sa-mi dea un mail si sa discutam.

0746.348.468 sau catalinlungu85@gmail.com

 

URGENT: independent(sau nu) de acest job, am nevoie urgenta de cineva care sa aduca masina respectiva din Bucuresti la Cluj, saptamana asta.

post-10687-0-32194500-1491389794_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta de job:

Am un foodtruck care urmeaza sa participe la mai multe evenimente prin tara, anul asta, incepand din 26 aprilie.

Chestia e ca se conduce cu categoria C si nu am sofer la el.

Nu intrebati de ce. A aparut o oportunitate si am fructificat-o fara sa iau in calcul micile inconveniente.

 

Asadar, caut sofer detinator de categoria C(sau firma care poate presta serviciul asta), care sa fie dispus sa se plimbe cu un foodtruck prin tara si sa se ingrase cateva kile bune :))

Daca e cineva interesat pe aici, il rog sa ma sune sau sa-mi dea un mail si sa discutam.

0746.348.468 sau catalinlungu85@gmail.com

 

URGENT: independent(sau nu) de acest job, am nevoie urgenta de cineva care sa aduca masina respectiva din Bucuresti la Cluj, saptamana asta.

Daca e fara tahograf il aduc eu in weekendul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oferta de job:

Am un foodtruck care urmeaza sa participe la mai multe evenimente prin tara, anul asta, incepand din 26 aprilie.

Chestia e ca se conduce cu categoria C si nu am sofer la el.

Nu intrebati de ce. A aparut o oportunitate si am fructificat-o fara sa iau in calcul micile inconveniente.

 

Asadar, caut sofer detinator de categoria C(sau firma care poate presta serviciul asta), care sa fie dispus sa se plimbe cu un foodtruck prin tara si sa se ingrase cateva kile bune :))

Daca e cineva interesat pe aici, il rog sa ma sune sau sa-mi dea un mail si sa discutam.

0746.348.468 sau catalinlungu85@gmail.com

 

URGENT: independent(sau nu) de acest job, am nevoie urgenta de cineva care sa aduca masina respectiva din Bucuresti la Cluj, saptamana asta.

:peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

daca vreun coleg motociclist e interesat, ar fi disponibil un post de sofer pe duba (permis cat B )

printre sarcini ar fi:

--lunar 4-5-6 drumuri de HU, (curse de o zi)

--distributie marfa la clienti in CJ si zonele limitrofe

--ajutat in depozit la pregatit marfa

restul detaliilor PM

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

Ne-ar face placere o colaborare full sau part-time cu cineva cu aptitudini tehnice pentru montaj, mentenanta si service instalatii de ventilatie si climatizare . Experienta nu este neaparat necesara dar ar fi bine sa fie cineva caruia ii place genul acesta de activitati. Mai multe detalii PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

daca vreun coleg motociclist e interesat, ar fi disponibil un post de sofer, permis cat B

printre sarcini ar fi:

--lunar 4 drumuri de HU, (curse de o zi, CJ-Debrecen)

--distributie marfa la clienti in CJ si zonele limitrofe

--ajutat in depozit la pregatit marfa

restul detaliilor PM sau la telefon O747-zero8-48-4opt

valabil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Daca este printre noi vreun coleg care se ocupa de obtinere autorizatie de constructie (cu tot ce presupune asta, daca va fi cazul de avize, etc), rog sa lase un mesaj sau PM. Este vorba de ceva super simplu, un gard nenorocit din stalpi si panouri bordurate ce il fac si trebuie sa fie 100% legal, asa vecini nice am langa mine. Mersi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

las asta aici, poate poate sare iepurele de undeva..

 

*** Caut programator php 🤓 (ideal cu experienta in Laravel) pt un job part time (4h), zic eu e ideal pt un student in anii 2-3 pasionat de web development. Mai multe detalii prin PM, telefon, email, interviu, s.a.m.d. ***

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...