Sari la conținut

SE FACE INVENTARUL


Vizitator Painkill3r
 Share

Postări Recomandate

salut tuturor, nu sunt din Alba, dar o sa imi petrec tot sezonul viitor p-aici probabil, si la primavara o sa aduc si mobra, si as vrea sa stiu si eu pe unde va adunati, cand si unde iesiti etc



scuze... am uitat sa ma prezint: Alin si am un gixxer 600

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spun si eu PREZENT!Asa mai rar ca nush ce naiba se intampla de e asa scurt timpul. Am si io un FZ da nu va luati dupa asta ca ....sigur pana la iesirea urmatoare mai schimb cateva motoare.:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutari feciori :peace:

Nu am motor de viteza,dar poate este loc si pt mine pe aici.Momentan sunt plecat din tara,dar sper sa ne vedem la vara.

 

aaa si am o intrebare:unde pot sa schimb si eu cauciucurile la mobra,in Alba sau Sebes.Un servis ceva???Vin intr-o sapt acasa si as vrea sa imi incalt monstru.

 

Multumesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

Salutari feciori :peace:

Nu am motor de viteza,dar poate este loc si pt mine pe aici.Momentan sunt plecat din tara,dar sper sa ne vedem la vara.

 

aaa si am o intrebare:unde pot sa schimb si eu cauciucurile la mobra,in Alba sau Sebes.Un servis ceva???Vin intr-o sapt acasa si as vrea sa imi incalt monstru.

 

Multumesc :cheers:

Salut

loc este pentru toata lumea.. cat despre incaltat moto.. poti merge la Haplea , e singurul din alba.. din cate stiu care poate sa si echilibreze roti moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor, nu sunt din Alba, dar o sa imi petrec tot sezonul viitor p-aici probabil, si la primavara o sa aduc si mobra, si as vrea sa stiu si eu pe unde va adunati, cand si unde iesiti etc

 

scuze... am uitat sa ma prezint: Alin si am un gixxer 600

bun venit.

deobicei la 3 baruri. depinde de toanele de vineri. la blue, taverna sau poarta cetatii de jos.

daca intri pe fb la apulumbikers cam acolo ne scriem intalnirile. unii dinre noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

bun venit.

deobicei la 3 baruri. depinde de toanele de vineri. la blue, taverna sau poarta cetatii de jos.

daca intri pe fb la apulumbikers cam acolo ne scriem intalnirile. unii dinre noi.

 

 

Am incercat sa intru intru pe Apulum Bikers... dar grupul e inchis, probabil imi trebuie invitatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salut!

Am reusit si eu sa imi cumpar un Pegaso GA 1995. As vrea sa stiu daca in alba este cineva care sa stie sa regleze cele 2 carburatoare de me motor?

Nu am deschis un topic nou din cauza ca sunt nou. Adica fac si eu raportul aici :D.

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Am reusit si eu sa imi cumpar un Pegaso GA 1995. As vrea sa stiu daca in alba este cineva care sa stie sa regleze cele 2 carburatoare de me motor?

Nu am deschis un topic nou din cauza ca sunt nou. Adica fac si eu raportul aici :D.

Mersi!

incearca la vartei la intrare in micesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragilor,

 

Plec vara asta cu familia in turul tarii ( Buc - Transalpina - Alba - Sigetul M - Bistrita - Buc ) ... cu masina ca suntem 3 ...

 

Avand in vedere ca voi sta ( a 2-a oara in viata ) 2 nopti in orasul vostru puteti sa ma ajutati cu recomandari de innoptare ..

 

pensiune curatica ( fara fite, spa si jacuzi ) .. in Alba sau imprejurimi ..

 

merci mult ..

sa ne vedem sanatosi

N.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

Buna dimineata dragilor,

 

Plec vara asta cu familia in turul tarii ( Buc - Transalpina - Alba - Sigetul M - Bistrita - Buc ) ... cu masina ca suntem 3 ...

 

Avand in vedere ca voi sta ( a 2-a oara in viata ) 2 nopti in orasul vostru puteti sa ma ajutati cu recomandari de innoptare ..

 

pensiune curatica ( fara fite, spa si jacuzi ) .. in Alba sau imprejurimi ..

 

merci mult ..

sa ne vedem sanatosi

N.

 

Salut

 

Iti recomand pensiunea Ara, situata la aprox 3 km de centrul istoric.

Daca te pot ajuta cu ceva poti apela oricand.

 

0729355885 Petre

 

 

http://www.booking.com/hotel/ro/pensiunea-ara.ro.html?aid=319855;label=pensiunea-ara-*a6LP0CE_lwA4aaAUKfDkwS15434914037:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=COq52vXBg7gCFdHMtAodr2sA_Q

Editat de Painkill3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult,

 

gasit locuri libere ... facut deja rezervare. astept sa va revad orasul.

Salut

 

Iti recomand pensiunea Ara, situata la aprox 3 km de centrul istoric.

Daca te pot ajuta cu ceva poti apela oricand.

 

0729355885 Petre

 

 

http://www.booking.com/hotel/ro/pensiunea-ara.ro.html?aid=319855;label=pensiunea-ara-*a6LP0CE_lwA4aaAUKfDkwS15434914037:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg;ws=&gclid=COq52vXBg7gCFdHMtAodr2sA_Q

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

NOUL LINK AL EVENIMENTULUI de Duminica 25.10.2015 la Cluj-N , : https://www.facebook.com/events/550407321775460/ - MARȘ COMEMORATIV în onoarea colegului motociclist Bogdan Gigină

 

(datele au ramas aceleasi) : Platoul Salii sporturilor Horia Demian ora 15:30 - Multumesc


» Post actualizat in 26 Oct 2015 09:28

Desi stransi din nou cu o ocazie trista, ne-am simtit mandri ieri ca suntem motociclisti, ca facem parte dintr-o comunitate unita si organizata unde mai exista respect si spirit civic.

Am apreciat din nou, comunitatea moto.

S-a spus ca nu se face politica. Nu s-a facut.
S-a spus ca nu se tureaza motoarele, ca nu se pusca tobe si ca nu se claxoneaza A fost solemn, liniste, s-au auzit doar motoarele, toate subturate. Ieri motociclistii participanti au aratat din nou ca sunt mai educați, mai eleganti, mai atenti decat multi altii.

Fiind organizat totul in cateva ore inainte de eveniment, ne asteptam la 20-30 de motoare, dar am fost foarte placut surprinsi vazand 80 de prieteni motociclisti + pasageri. S-au facut eforturi sa se ajunga din diferite orase din jurul Clujului.
A iesit totul aproape perfect. Pentru ca, nu e mult un mars, dar e mai mult decat nimic. Sigur mai simplu e sa nu te implicit nici prin prezenta, plangandu-te de alti motociclisti, conditiile de trafic, automobilisti, politie, conducere, dar fara sa faci nimic. "Be the change that you wish to see …"

Multumim de sustinerea voastra !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...