Sari la conținut

Local specific Moto


Geobhd
 Share

Postări Recomandate

ce k.k.t de negociator esti tu mei. de la 220 la 185? hai cati dau eu 100 de EUR ca te cunosc si 2 beri cand e gata baru.

te pup :cheers:

eee...si asta nu e nimic...anul trecut era in zona , dar nu l-am vandut ca .. :bounce: :D :) ...cu 75 E mp , deci fa tu o socoteala

 

...si am uitat sa mentionez ca l-a pretul asta promit ca de la deschidere pana la implinirea unui an voi cheltui 5000 E in bar pe....beutura si muheri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

salut,sunt un ex motociclist ....din pacate in urma unui accident.de putin timp am reusit sa deschid un bar nu neaparat exclusiv motociclistilor dar si amatorilor de acest gen.miar placea sa devina un bar moto unde toti sa se simta ca "acasa".sunt posibilitati de a vedea curse ,de sacrificat peretii :) ptr poze anunturi etc...ce parere aveti?


» Post actualizat in 27 Jun 2015 19:48

Salutare tuturor pasionatilor de motociclism. In timp ce citeam intr-una din zilele trecute la capitolul ''Unde ne intalnim vara, iarna?'' despre locul unde se fac intalnirile in perioada asta de iarna si binenteles vara deja cunoscuta zi de Miercuri nu am vazut in toate scrierile si o locatie anume una care ar completa si in aceleasi timp din punctul meu de vedere ''uni'' laolalta aceasta comunitate de altfel mica dar in continua crestere. Ideea este ca cel putin in topicul cu ''Iarna'' cam fiecare isi da cu parerea ''unde sa ne intalnim '', ''unde bem o bere'' samd. Din ce am observat sunt aceleasi persoane care initiaza astfel de intalniri si cred ca aceleasi persoane se si intalnesc(5-6 cred). Daca citim topicul domnului Florin (FLR-BV) ,''Telefoanele Brasovenilor'' sunt inregistrati cred ca aproape 80 de pasionati cei care au scris in topic, sunt clar mai multi, dar se intalnesc iarna 5-6 care cred ca sunt si mai apropiati ca si relatie de prietenie sau ma rog.
Probabil o sa va intrebati cine este tipul care a initiat acest topic si ce vrea, ei bine sunt nou in aceasta comunitate mica din Brasov de motociclisti si am vazut ca aceasta pasiune exista, dar nu exista un loc care sa-i aduna laolalta.Imi spunea cineva dealtfel implicat in fenomen ca idei au mai fost si ca problema ar fi cum sa-i adunam pe pasionati intr-un loc. Sigur uni ar spune ia uite si la asta vrea sa faca bani cu treaba asta in vremuri de criza :rolleyes: . Ei bine nu cred ca despre asta este vorba credeti-ma. Asadar asa cum se si intituleaza topicul am curiozitatea sa stiu si nu cred ca numai eu daca ar exista un loc in care sa te poti intalni indiferent ca ai o pasiune pentru motoarele de strada, enduro sau choper sa fie un loc unde ''bursa de vanzari'' sa fie pe un panou, problemele de la motor sa stii ca cineva te poate ajuta si foarte multe pareri impartite intr-un alt fel decat pe forum.
Asfalt uscat si sa ne vedem sanatosi pe sosele,coclauri smile.gif , si de ce nu intr-un bar la un suc.

salut,sunt un ex motociclist ....din pacate in urma unui accident.de putin timp am reusit sa deschid un bar nu neaparat exclusiv motociclistilor dar si amatorilor de acest gen.miar placea sa devina un bar moto unde toti sa se simta ca "acasa".sunt posibilitati de a vedea curse ,de sacrificat peretii :) ptr poze anunturi etc...ce parere aveti?

Editat de Standout Caffe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Un local fain pe marginea DN gasiti pe dreapta dupa ce ati trecut de podul Barsei spre Feldioara pe dreapta, eu am fost de cateva ori, au papa bun, de bautura de orice fel nu se pune problema, camere de cazare idem iar loc de parcare pentru moto, nici o problema.

Locatia si localul ca si terasa sunt destul de dragute si la indemana oricui, cred ca patronul este si flexibil pentru sugestii care ar aduce mai multi clienti din categoria moto.

Cu stima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Poate sa-mi recomande careva o carciuma prin centru unde sa pot vedea cursa de azi? Eventual cu televizor pe terasa, suntem fumatori.

Merci.

» Post actualizat in 17 Jul 2016 13:20

Poate sa-mi recomande careva o carciuma prin centru unde sa pot vedea cursa de azi? Eventual cu televizor pe terasa, suntem fumatori.

Merci.

Slab, Brasov, foarte slab!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...