Sari la conținut

Cine Foloseste Sa din Blana


Xomin
 Share

Postări Recomandate

Sa stii ca am sa iau in considerare!

 

O sa citesc si pe advrider si hub poate au si recomandari. Singurul lucru care ma sperie este ploaia + miros. Ma gandesc ca poate una artificiala nu ar avea impedimentul mirosului.

 

:disappointed:

 

eu am luat-o din hornbach si scrie made in new zealand, nu ma pricep insa cred ca e artificiala, idea e ca nu miroase

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat-o din hornbach si scrie made in new zealand, nu ma pricep insa cred ca e artificiala, idea e ca nu miroase

Asta inseamna ca-i naturala. Aia au oi cacalau pe toate drumurile. Probabil a fost spalata cu solvent din-ala special, care elimina enzimele 'n' shiet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

am avut ocazia sa vad un motor customizat cu blana cam peste tot . nu am reusit sa comunic prea bine cu posesorul din motive lingvistice .oricum eu cred ca a facut asta din motive personale -hoby-pasiune in detrimentul practicii si utilului etc. pun aici un link cu filmuletul . voi ce ziceti? a exagerat tipul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Resuscitez topicul asta pentru ca am si eu o blana de oaie si as pune-o pe motor...

 

 

In concluzie... am inteles ca e o treaba buna, iarna cald, vara rece, la drum lung moale sub coor, mai putin ca miroase dupa ploaie...,dar se simte ca s-a inaltat saua, sau nu e nici o diferenta?

 

Cum e sistemul de prindere?...nu aluneca pe sa?

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 years later...

Mai pun eu pe sea din cand in cand o blana de oaie, dar mai mult asa pentru aspect si ca subiect de gluma si discutii. Arata ca in poza de mai jos pe TranSLapul meu. Nu am inca un sistem de prindere, se mentine pe pozitie cu bagajul si chingile de la rucsacul de pe rezervor. Parca amortesc mai greu, dar nu e o diferenta din cale afara de mare. Cu siguranta insa aluneci mai usor in sea, ceea ce nu e neaparat bine.Si ridica inaltimea seii, ceea ce poate fi si bun si rau.

post-3876-0-36565400-1526115495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...