Sari la conținut

supermoto


cosmin_kill
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ba.... da mai lasa oamenii sa respire!!! nu toti au opinii cum ai tu, fiecare avem dreptul la o parere.

Nu are nici o relevanta ce zici tu ,si eu pot avea o parere ca nu sunt chopere decat 2V dar uite ca sunt indiferent de parerea mea. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca place ochiului tau :ok:

e foarte tare capritza ta so stapanesti sanatos si fara incidente ne placute . poate ne intalnim o data la o tura sami scot si eu capritza de la naftalina .

asfalt uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista un circuit de cart la noi in sibiu si acolo ar trebui sa mergen sa ne facem mana....

 

din cate am inteles e cam naspa asta din sb, adica ok de cart dar naspa de sm. din spusele altora care au dat o tura acolo, risti sa te lovesti rau daca iei o freza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pun si eu niste poze :D

Din toate pozele alea doar cea cu jenti rosii e supermoto.Restul..-funduro,sreetfighter,si ktm-urile sunt alea mari care doar dau a supermoto -in clasa cu Hypermotardu. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
OFERTA discuri WAVE

/index.php?showtopic=331265

iarasi incepi cu tot felul de panarame de Linkuri si coduri htm,.........

cine naiba crezi ca comanda o "pesa" de pe o pagina fara referinte, sau vreo adresa de contact???????

 

............si parca am mai discutat noi odata despre discuri, pe vremea acea erai cu totul impotriva discurilor Wave, acum le fai reclama, ai..........?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Haideti pe la Saliste-Sibiu,avem macadam cit cuprinde,pe la noi a fost si v-a fi Redbull romaniacs,va asteptam.Dati un semn de viata pe rodi_tex@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

neata , nu prea se arata oamenii cu supermoto pe aici , stau ascunsi , apropo cosmin kill mai ai mobra ? , parca am mai vb noi mai demult , poate iesim la o tura o plimbare , numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, cu slick-uri in sus pe Raul Caselor - not for gay, fireste....

Dincolo de eterna controversa 2T vs 4T, ce dracu' e cu apocalipsa aia? Vine sau nu vine? Si daca vine, cu ce vine? Cu supermoto in 2 sau in 4 timpi?

Sincer, cosmin_kill, waddafuck? Explica-ne si noua care-i intelesul ascuns sau ezoteric a ceea ce scrii acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, cu slick-uri in sus pe Raul Caselor - not for gay, fireste....

Dincolo de eterna controversa 2T vs 4T, ce dracu' e cu apocalipsa aia? Vine sau nu vine? Si daca vine, cu ce vine? Cu supermoto in 2 sau in 4 timpi?

Sincer, cosmin_kill, waddafuck? Explica-ne si noua care-i intelesul ascuns sau ezoteric a ceea ce scrii acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata , nu prea se arata oamenii cu supermoto pe aici , stau ascunsi , apropo cosmin kill mai ai mobra ? , parca am mai vb noi mai demult , poate iesim la o tura o plimbare , numa bine

 

pai sunt vreo cativa cu supermoto, dar nu intra pe forum si se dau cu ele numa pe circuit! 3 din ei participa in campionatul national de sm!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, cu slick-uri in sus pe Raul Caselor - not for gay, fireste....

Dincolo de eterna controversa 2T vs 4T, ce dracu' e cu apocalipsa aia? Vine sau nu vine? Si daca vine, cu ce vine? Cu supermoto in 2 sau in 4 timpi?

Sincer, cosmin_kill, waddafuck? Explica-ne si noua care-i intelesul ascuns sau ezoteric a ceea ce scrii acolo...

Iluminatii inteleg ei-restul nu conteaza -am avut dreptate Cosmin-apocalipsa-se foloseste la propozitie sau la postare ca sm uitat dozarea exacta.Hocus Pocus SM si iata-ma in Drift cu 125 -nu ptr oricine doar ptr magicieni care isi amplifica prin forza magica puterea motorului ptr a rupe aderenta -unii au reusit nu numai pe zapada-chiar si pe gheata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
;) imi pare rau pentru acest topic vad ca alti sunt mai bine dotatzi ...... poate ei stiu mai multe despre sm decat mine daca vretzi sa ne dam o tura ori cand pe dealul gusteritza no luatzi in nume de rau bafta in continuare in tot ce facetzi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) imi pare rau pentru acest topic vad ca alti sunt mai bine dotatzi ...... poate ei stiu mai multe despre sm decat mine daca vretzi sa ne dam o tura ori cand pe dealul gusteritza no luatzi in nume de rau bafta in continuare in tot ce facetzi

cred ca ti-am vazut motoreta la hill climb pe langa aro lui dan-arata mult mai bine decat in poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" u" ai luat bacul la romana? sau ai dat toate probele "in preuna"...

sa zicem ca N este langa M pe tastatura si e gresala de dactilografiere ... pe de alta parte nu stiam ca diploma de bac a ajuns atat de penala ... gramatica e proba de bac, nu se mai nvata la gimnaziu... wtf? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...