Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Bibi.

Posesoare de A1.

Astept cu nerabdare..un CBR 125 R din Germania.

In rest.. bagajel.Nu incomodez cu nimic. :disappointed:

Id: denivelezcuochii_npleoape

 

Asfalt uscat baietii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexandru ma numesc posesor de CBR 600 din '90 si sunt multumit de el pentru inceput :moto:

P.S : as dori si eu sa se organizeze mai multe iesiri prin judet si nu numai .

ID mess : dascar_alexandru@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut...sunt Lucian din Brad si de trei luni am o noua iubita(KAWA zx 6r).este prima vitezista din celelalte 8 motociclete ce le-am avut pana acum.

 

RESPECT BIKERS!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
tybi-ppetrosani bmw f650

APROPO ,STIE CINEVA UN SERVICE UNDE SE REPARA SI MOTOCICLETE?

 

Da, numa e cam departe de tine...la Hunedoara la Achimoto...apeleaza cu toata increderea :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare pt care nu ma stiu eu sunt calutz din deva si momentan am un dr350 enduro,chopperist convins dar orice as conduce in vene curge mania de a merge pe 2 roti,salutare la toti motociclistii din tara si nu in ultimul rand motociclistelor.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hunedoara 19 Suzuki GSXR1000-R salut la toti si la multi ani ..sper sa ne vedem odata la un chat apropo veniti in Hunedoara la barul lui achim....e de moto A.K.A Free Bikers club :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare pt care nu ma stiu eu sunt calutz din deva si momentan am un dr350 enduro,chopperist convins dar orice as conduce in vene curge mania de a merge pe 2 roti,salutare la toti motociclistii din tara si nu in ultimul rand motociclistelor.........

[/quote

 

Salut domnu CALUTZ !!! Pune si ceva poze cu tine si Calutzul tau !!! Bafta si Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare la toti am sa pun poze caline dar momentan nu am programul ala care le micsoreaza sau tre sa fac poze noi cu rez mai mica mai vedem...............

 

din cluj am primit o veste rea o fetite bolnava de leucemie are nevoie de sange AB-pozitiv din fundeni daca cineva e dispus sa doneze........are 9 ani si pana la operatie face transfere zilnice,astfel moare id:nico-popac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Horatiu din calan (sat chitid)!!! deocamdata stau pe tusa ca nu am motor ci doar o motoreta cu pedale!!! Daca scoate-ti ceva ochi spuneti-mi si mie!!!

vrei motor ?

am eu ceva inscris gata la voi acolo si mai e si ieftin pe deasupra ... http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...987-160197.html

 

Horatiu din calan (sat chitid)!!! deocamdata stau pe tusa ca nu am motor ci doar o motoreta cu pedale!!! Daca scoate-ti ceva ochi spuneti-mi si mie!!!
daca vrei ceva motor ieftin si inscris deja la voi in judet am eu ceva la pret de comunista ... mai trebuie kit lant la el si ceva reglaje ... click aici http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...987-160197.html
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei motor ?

am eu ceva inscris gata la voi acolo si mai e si ieftin pe deasupra ... http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...987-160197.html

 

daca vrei ceva motor ieftin si inscris deja la voi in judet am eu ceva la pret de comunista ... mai trebuie kit lant la el si ceva reglaje ... click aici http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...987-160197.html

Baaa...Cb? Pai ala+i motor fain...Mai ca l-as lua eu daca nu aveam cbr-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...