Sari la conținut

Motociclisti Din Jud. Hd


sorcer
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 352
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana la urma cum ramane cu locu de intalnire??

Ar fi ceva sa ne intalnim in fiecare weekend pe undeva !

Astept propuneri !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Petrosani iz my city va salut 20 ani calaresc un suzy gsxf600 din 93

 

si o poza poate asa ne recunoastem si noi ca suntem putini in vale

 

 

....salut bai bruno!!!!...ha,ca te-am gasit!!! B)....ia vezi ..te recunosti in poza?

post-7057-1147706280_thumb.jpg

post-7057-1147706322_thumb.jpg

post-7057-1147706367_thumb.jpg

post-7057-1147706481_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

hai deti la HUNEDOARA , vineri la un suk , o bere , o poveste , stabilim trasee , plecam in excursii ,

 

haideti BIKERI-lor , sa va auzim cum turati motoarele la hunedoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Sa traiti bine!

Stimate domn Raul, cred ca faci o confuzie...Eu stau la adresa P-ta Victoriei,bla,bla..ci cum nu sunt linga bar Rock rezulta ca asta nu se afla acolo unde zici tu! Nu duce oamenii in eroare, ca poate cineva o sa vrea sa treaca pe acolo si daca merge unde zici tu...il gaseste doar pe Decebal calare (nu ca am ceva impotriva) :peace: .Sa auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 month later...

bah da greu va mai mobilizati. am auzit de vreo intrunire la petrosani?

sau nu am auzit bine. aradenii mi-au comunicat. am fost un pic surprins. vad ca ne urnim tare greu. nu stiu cata unitate e in vale, ca la noi lasa de dorit. id mess chiriac_v@yahoo.com. haidetzi fratilor sa ne intalnim odata sa o taiem undeva.

 

:( mai spunetzi shi la alti bikeri din jud hd ca exista internet, forumuri de discutii. pana acu o luna eram doar vreo 4 care scriam aici, achimutza, sorcer, mowgli shi eu din cand in cand. hai pe ei. asfalt uscat shi va salut cu faru. semnat za shadow!! asteptam mai multi. luatzi exmplu de la altii cum exista comunicare.haidi bai!! :P sane vedem la o beroasa1

 

Salut motociclisti, cu brujbisti nu discut, (cei cu drujbee cu 2 roti)

 

Sunt din Petrila, vine pe linga Petrosani

Am un Simson (care se vede in avatar)

ID tamas_daniell

 

Respect

 

adica. cum nu vb cu drujbisti. sa nu uitam de unde am plecat toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drujbisti=Tineri de pina in 20ani care nu mai pot de atitea impresi si luandusi, pardon, patinti lor luandule, un scuter se cred tare bazati, sjmecheri, si sunt inginfati.

Fratilor nu v-am facut nimic, nu v-am cerut parerea,pe drum va respect va rog sa ma respectati si voi k de nu umblu cu lantu de acasa la mine si cum va prind cum va ard!

 

Respect motociclistilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne scuzati. sa stii ca multi caracterizeaza drujbistii ca cei care umbla cu comuniste. deci trebuie sa gasim alta porecla. shi la noi in hd fenomenul asta a luat f multa amploare. shi nu isi vad lungul nasului. din cauza lor, politia tot de noi se ia. nu zic ca nu avem shi noi uscaturi. :) :scratch: salutari cu faru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drujbisti pe linga cele mentionate anterior trebe sa mai indeplineasca o conditie![pe care toti o indeplinesc}

Sa posede o "drujba" de 50cmc [serios c atit are si Huzvarna lui ticu'], frine pe disc{k sa le explice la fete ce sistem de frinare au pe drujbita], o cutie hidramata cu 1 viteza!

Sub nici un fel nu vor sa poarte casca de protectie {li se strica freza}

 

SI mai sumbru e k uni nu fac diferenta intre NOI si ei!

 

NE STRICA IMAGINEA DE MOTOCICLISTI care avem permis de conducere, avem o responsabilitate, avem echipament de protectie si AVEM EXPERIENTA PE 2 ROTI!

 

A.. si era sa uit, rotile drujbelor trebuie sa fie late si fff mici [cam ce am eu la roaba acasa]

 

Petrosaniu si Petrila e plina de Drujbe!

 

Respect motociclistilor :scratch:

post-18855-1181373761_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut! Sunt din Simeria si detin A din 2007 :wink: ...deci incepatoare. Dar incerc sa ma adaptez :moto:

Asfalt uscat, baieti! :rock:

 

P.S. Please, nu ma spulberati din prima!

Editat de ladyhawk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, eu sunt din Petrosani, ia legatura cu cei din Deva k sunt destui motocilcisti pe acolo, aici doar 3 stiu, eu un Kawasaky Ninja, si o Yamaha R1

Ai multe de invatat de la ei (sunt motociclisti cu experienta)

 

Asfalt uscat pt voi k eu m-am obisnuit si cu ploaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,

Am auzit ca e un bar rock prin Hunedoara (sau poate ma insel si nu am fost prea atent la topic). In principiu, prin 12 iulie dupamasa sau 13 dimineata (destul de devreme) o sa trec pe acolo ca vreau sa merg la Resita. Sau poate o sa aleg traseul Alba-Sugag-Petrosani-Hunedoara samd si o sa dau si prin Petrosani. Acolo unde este bar?, ca am auzit de unul.

Asfalt uscat tuturor.

Lonerider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutam. bar rock in hunedoara avem unul. poti sa treci linistit, da un telefon(0723404235) eu cu inca unul venim shi noi la reshitza. treci pe aici dache ai chef :bounce: :baldy: :lol:

 

stie cineva vreun site unde sa gasesc ceva despre intrunire?

Editat de maru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...