Sari la conținut

BURSA LOCALA


subzeror
 Share

Postări Recomandate

honda hornet, 1999, consumabile noi (cauciucuri, distributie, baterie, ulei, filtre), toba sport, perfecta stare de functionare, 2500 euro. relatii pe mail bc99fly@yahoo.com. maine adaug si foto.

 

 

cum e marius in anglia? :rock: sau nu ai plecat inca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 647
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cum e marius in anglia? :blbl: sau nu ai plecat inca?

 

e bine, dar, ca peste tot, daca ai tu grija sa iti fie bine. nu ma alearga regina cu fursecuri dimineata, asa ca tre sa ma trezesc in fiecare zi devreme si s-o tai la munca. dar o fac cu placere si cu spor :rock: .

p.s. motorul l-am luat dianei, insa 94 de C.P. in traficul de pe stradutele din cartierele astea sunt mai cam multi pentru ea. oricum, probabil o sa il dau aici, pana la urma, ca sa fie mai simplu.

bafta!

 

honda hornet, 1999, consumabile noi (cauciucuri, distributie, baterie, ulei, filtre), toba sport, perfecta stare de functionare, 2500 euro. relatii pe mail bc99fly@yahoo.com. maine adaug si foto.

 

 

:rock:

post-8867-1223206382_thumb.jpg

post-8867-1223206533_thumb.jpg

post-8867-1223206567_thumb.jpg

post-8867-1223206711_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e marius in anglia? :blbl: sau nu ai plecat inca?

 

 

e bine, dar, ca peste tot, daca ai tu grija sa iti fie bine. nu ma alearga regina cu fursecuri dimineata, asa ca tre sa ma trezesc in fiecare zi devreme si s-o tai la munca. dar o fac cu placere si cu spor :rock: .

p.s. motorul l-am luat dianei, insa 94 de C.P. in traficul de pe stradutele din cartierele astea sunt mai cam multi pentru ea. oricum, probabil o sa il dau aici, pana la urma, ca sa fie mai simplu.

bafta!

 

 

 

 

:rock:

 

 

frumos motorul.... sper sa il dai. eu nici pana acum nu am reusit sa o dau, si vreau putini bani pe ea. e moarta piata.

 

 

 

cat ceai ai baut pana acum? stiu ca aia au o boala cu ceaiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos motorul.... sper sa il dai. eu nici pana acum nu am reusit sa o dau, si vreau putini bani pe ea. e moarta piata.

 

stiu ca se dau greu, insa, daca nu traiesti din vandut motoare, nu-i bai. mai nasol e cand vrei sa treci la altul si ai banii blocati. oricum, bafta la vanzare :rock:

 

cat ceai ai baut pana acum? stiu ca aia au o boala cu ceaiul

 

astia au multe ''bolii'', cand vine vorba de baut, insa e pacat sa alegi ceaiul, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum e marius in anglia? :D sau nu ai plecat inca?

 

 

e bine, dar, ca peste tot, daca ai tu grija sa iti fie bine. nu ma alearga regina cu fursecuri dimineata, asa ca tre sa ma trezesc in fiecare zi devreme si s-o tai la munca. dar o fac cu placere si cu spor :unsure: .

p.s. motorul l-am luat dianei, insa 94 de C.P. in traficul de pe stradutele din cartierele astea sunt mai cam multi pentru ea. oricum, probabil o sa il dau aici, pana la urma, ca sa fie mai simplu.

bafta!

 

 

 

 

:rock:

 

Bre da fain motor ti ai tras. Cat consuma prin oras? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand si eu cagiva mea...125 cmc, 29 000, toba lazer( suna a 600 fara misto) gume michelin, ambreiaj nou , set reconditionat , merge f bine astept clientzi..pret f bun :unsure:

 

 

cagiva freccia... unde sunt oglinzile ei? care trebuia sa fie pe carena?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cagiva freccia... unde sunt oglinzile ei? care trebuia sa fie pe carena?

oglinzile ei care trebuiau sa fie p carena nu mai sunt...in ele iti vezi doar genunchii...plus k arata super nashpa...eu zik k oglinzile puse d mn q semnalizatoare in ele arata mult mai bine.....no offence man....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oglinzile ei care trebuiau sa fie p carena nu mai sunt...in ele iti vezi doar genunchii...plus k arata super nashpa...eu zik k oglinzile puse d mn q semnalizatoare in ele arata mult mai bine.....no offence man....

 

 

ce sa zici si tu acuma.... as zice eu altceva de oglinzi... dar nu zic nimic ca poate nu mai vinzi motoreta :unsure:

 

bafta la vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda Shadow vt600 import Germania aprilie 2008

-Fab. 1997 , 5 vit , gume 90% noi Pirelli Route

-Culoare galben/negru originala

-38 000 km din care 3000 facuti in Romania

-accesorii custom : sa, scarite ,ghidon(drag bar ) , bride , semnalizari capac filtru aer

-Kitt transmisie aproape nou, ulei si filter noi

-nu prezinta nici o zgarietura

 

Schimb cu speed dupa 98 R6 , gsx 600 , cbr 600 .zx6 pot fi si cu carene de fibra race sau zgariate , eventual putin lovita . o iau pt circuit .

post-20260-1224261533_thumb.jpg

post-20260-1224261566_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand motocicleta Enduro touring Suzuki DL650 V-Strom argintiu,stare excelenta, an fabricatie 2005 , 16000 Km ,filtru de aer si ulei noi, topcase, cric central, suporti coburi, priza 12 V, husa, cauciucuri noi Metzler Tourance, EURO 3, 67 Cp, 4500 Eur , negociabil, optional: coburi laterali

post-18723-1227472111_thumb.jpg

post-18723-1227472153_thumb.jpg

post-18723-1227472207_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...