Sari la conținut

GAZDUIRE PENTRU CHOPPERISTI


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

salut,ma gandeam ca acu acu vine primavara si voi vrea sa ies cu motorul la asfalt,si din nou nu voi avea suficient de multi bani sa imi permit hotel si restaurant si alte cele...gandesc si sper la fel sa gandeasca si multi altii ca,in tara asta suntem destui impatimiti,care sa ne putem ajuta unii pe altii...iata ce propun:cei care cred ca pot adaposti(casa,vila cu piscina si jacuzi,hambar,loc de cort,etc),eventualii calatori ,sa-si lase aici adresele si nr de tel.vacantele pot deveni mai interesante si putem descoperi prieteni noi,bla bla bla!!!incep deci cu mine...

Marian Tel. 0744565274

BALS jud OLT

apartament bloc,casa la tara,garaj pt motor(motoare)locuri cazare :2 persoane in pat,restul...bun ce-o fi,dar in casa,iar daca iubesc rusticul,la 8 km de bals,parintii mei au o vila cu un etaj gol,in care e un pat si muuuuult parchet,+gratar,+wc.in fundul curtii,+loc de odihna pt motoare...cazarea e gratis,berea e din partea casei...pana la 10 persoane...

ce ziceti,incercam???eu iubesc chopperele dar nu-mi displac nici viteziztele...deh!daca as fi avut vreo 20 ani....pana la vara poate stim cum ne facem vacanta!!!sau macar traseele de week-end!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut

 

basty

str 15 noiembrie 11a sacele jud brasov

 

mai exact la iesire din brasov inspre bucureshti imediat ce treceti podul de pe care

faceti dreapta inspre directia ploieshti ( tir) cheia sacele , o luati pe sub pod shi intrati pe un drum neasfaltat

ma gasiti in atelier cam toata ziua

 

acu citeva zile au intrat paici nebunii de madmax shi vali din ploieshti care se plimbau pe motoare in toiul iernii :crack:)

 

apropo daca nu greshesc asta se cheama RANCH'IN SHI IMI PLACE IDEEA !!!

 

preselectia pt innoptat se face pe loc :P

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiind un topic de interes pt multi dintre voi,pt a face noi prietenii sii pt a va simtii bine pe traseele ce le veti face prin tara,am pus topicul aici

 

IDEE SUPERBA JETROTUL

 

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luci Tel 0741.35.46.88

SUCEAVA

Casa cu etaj la periferie, curte, bere din partea casei, un gratar. Se poate dormi inauntru, eventual si afara in cort daca sunt prea multi oameni.Singurul inconvenient e faptul ca la mine in zona inca nu au ajuns utilitatile, asa ca buda e in fundul curtii. In rest orice nevoie de ajutor se poate solutiona in principiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jethro, esti tare ca si trupa care ti-a imprumutat nickul.

Zoli Tel. 0722.71.42.97

PETROSANI

Nu am mare lucru ca posibilitati de cazare,am numai teren si planuri de casa , nu si constructie, da' n-am lasat vreodata pe cineva la ananghie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COTIZO Tel. 0742.45.63.48

SIBIU

2-3 locuri, cred ca ar merge si cort in spate, cineva ar putea dormi si in bucatarie ca e un divan, poate exagerez, nu?

Motoarele intra in spate in curte daca n-au ghidoane prea largi - al meu de pilda nu intra. In fata intra 2.

A, ask for Cotizo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paul, cernavoda, stau la un camin pazit. motoarele sunt binevenite in curte si bine pazite, de dormit nu shtiu ce sa va zic, io am o camera in care dorm cu femeia :haha:, daca e va ajut si io cu ce pot.

Paul Tel. 0722.61.73.61

CERNAVODA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

sal

brasov, zona Racadau, o garsoniera, dar la nevoie este ceva parchet pt cateva persoane, si un pat in care intra 3 pers,se poate dormi si in hol care are ceva spatiu iar in bucatarie intra cam un cuplu ca-i cam stramt

stau cu logodnica, asa ca va asteptam,

CoLtZz Tel. 0727.986.024

BRASOV

post-8325-1136807756.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

Sergiu Tel. 0743.155.491

GALATI

str. Cosminului Nr. 13 apartament cu 3 camere, in una loc pe jos (deh, atelier) cam pt. 5-6 persoane, in cealalta tre' sa doarma cineva cu mine in pat, incap si 2 persoane in plus dar cam inghesuit... scule, motoare in principiu se poate repara mai orice :peace:, a 3-a camera e ocupata de ai mei care sunt moto-friendly :ok:

 

tel. 0743.155.491 - eu! daca nu raspund repede sunati in continuare ca nu am casuta vocala si inseamna ca sunt pe motor sau s-a descarcat)

 

sau

 

0740.014.885 - maica-mea, ii spuneti ca ma cautati (asta in cazul in care nu raspund eu la tel.! si nu raspund pt. singurul motiv ca s-a descarcat si atat sau sunt pe motor si nu pot sa raspund imediat!) si ea va va spune in cat timp voi fi acasa daca sunt in oras! nu de alta dar le spun un interval de ore daca plec cu motorul ca nu am tot timpul credit si daa ma lasa vreau sa ma sune! :D si daca nu sunt cu motorul va va spune in ce carciuma sunt si cat de animal sunt si beau! daca sunt in vreo carciuma intrebati un taximetrist! galatiul e mic iar taximetristii de aici, mai ales cei de la samatax, unde lucreaza si frate-miu, sunt super de treaba, nu ca in alte orase si o sa va spuna unde e carciuma daca nu cumva chiar o sa va duca pana acolo moaca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bai, voi l-ati inebunit pe dracu...in oceanu de stupizenii ce inunda situl uite ca vine si unu cu o ideie geniala.felicitari lui si generosilor ce ofera din multul sau putinul lor pt. a oferii "mereu peregrinilor",colegi de pacat si bucurie.cand imi termin casa la munte am sa achesez la ideie... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca am putea spune ca sub forumulgrupul chopperistilor incerca sa se respecte si sa ne respectam intre noi...

 

Asa ca sa mentinem grupul nostru pe o line de plutire cit mai informativa,pt cei ce intra pe aici sa fie cit se poate de folos toata informatia ce o postam........

 

cu respecte roby :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pe zona cluj m-as baga si eu si as putea ajuta cu informare despre ceva mecanici in caz de nevoie si gasim si un loc de cazare.eventual si posibilitate de tractare pe platforma

Catalin Tel. 0740.31.34.23

CLUJ NAPOCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Costinesti : casa, wc-uri in curte (deocamdata), curte mare, termopane, dusuri, parcare pt motoare in curte, cam 10-13 locuri, avand in vedere ca este pt inchiriat si in statiune se vor cere ceva bani, dar motociclistii dispun de super oferta!

 

0724560237 - Cristi (infernall)

 

 

pozele sunt facute iarna, vara arata superb curtea !

post-3902-1141576762_thumb.jpg

post-3902-1141576787_thumb.jpg

post-3902-1141576799_thumb.jpg

post-3902-1141576808_thumb.jpg

Editat de infernall
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulcan (langa Petrosani): Garaj - 2-3 motoare, eventual inghesuim 4...

Camera... Din pacate, doar camera goala, doar scaune :cheers: Dar se poate improviza ceva! Pentru o persoana ar mai fi un loc pe coltarul din cealalta camera.

 

Atentie!!! Oferta e valabla ... nu stiu.. vara asta. Dupa aceea urmeaza revenirea la Bucuresti unde exista suficient loc de parcare (in curte - pazita de catel) si (cred eu) suficient loc in paturi!

 

Radu: 0721.987.833

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

IASI, casa cu gradina, garaj, locuri de cort si sticle de bere, momentan oferta nedisponibila;

acum oferta promotionala, Strasbourg, apartament cu izoprene si locuri pentru sticle de bere :crack:

programari la alpineis@yahoo.com, 0033388-410763

Editat de roa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu sunt Catalin. Am o casuta de vacanta la Magura ( langa Buzau ) unde merg cu sotia si prietenii chopper-isti ori de cate ori am timp. Camere putine, dar loc mult pentru corturi. 0722748403

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Willy, Buftea, apartament+casa, curte, garaj.

6-7 persoane

Atmosfera beton asigurata de Buftea Barbeque Bikers(putini, dar inimosi).

Disponibil incepand cu vara viitoare mai-iunie(vineri, 1Septembrie plec in voiaj, pe mare :P :D :crack: )

 

Telefon 0745174838

 

P.S.Daca sunteti in zona si aveti orice fel de problema nu ezitati sa apelati SI la fratele meu, motociclist intoxicat ca si mine- 0740174355(Cornel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...