Sari la conținut

Drumuri de mers la sfarsit de saptamana


crazydriver
 Share

Postări Recomandate

Ai fost pe aproape, doar ca nu in Topraisar am facut dreapta si in Amzacea, mai mergi spre Negru Voda pe harta si vezi ca se face un drum spre General Scarisoreanu din Amzacea, ala e drumul pe care ai mers azi.

post-15854-1238703282_thumb.jpg

post-15854-1238703300_thumb.jpg

post-15854-1238703327_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 315
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum ramane pentru maine? Prognoza zice 18 grade la Constanta.

 

Cum sa ramana, daca toata lumea vrea. ne intalnim la 10.00 la rompetrolul de la iesirea dinspre ovidiu, si ne hotaram daca mergem pe harsova - tulcea sau ct-topolog- harsova-ct

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam liniste, nu prea vrea lumea afara din oras asta e. Am fost patru pana la urma si am facut urmatorul traseu:

CT-Harsova-Tulcea-Macin-Braila-Slobozia-Drajna-CT

In total cam 460Kmdin care 40Km cam varza dar a fost cald si frumos, poate data viitoare se vor strange mai multi.

post-15854-1238860736_thumb.jpg

post-15854-1238860745_thumb.jpg

post-15854-1238860770_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai gresit drumul, de la harsova am mers spre tulcea si dupa spre macin, tu ai pus direct haresova macin pe la garliciu, dar drumul este inpracticabil, doar cu enduro sa o iei pe acolo. Din cauza asta iti da gps-ul doar 415km.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate, am rectificat, dar nu merge sa editez postul de mai inainte. Sper sa fi nimerit de data asta.

 

3411583793_964b2197ab_o.jpg

Editat de AdiRMG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aproape perfect, tot ai facut mai devreme stanga, acum ai facut din Nicolae Balcescu, trebuie sa mai mergi spre Tulcea cam 10Km este o localitate cu N, Nacari sau ceva de genu asta, acolo am facut stanga spre Horia si peurma mai departe spre Macin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pentru maine cum ramane. Propune cineva ceva sau ne dam pe Tomis :unsure: . Vad ca cei de la hobby placa spre bulgaria.

/index.php?...p;#entry1802239

 

Se mai baga cineva, sau aveti alte popuneri, din catre stiu eu sunt cateva persoane care nu pot sa ieasa din tara.

Editat de crazydriver
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca uni dintre noi ne-am rupt oasele azi, propun o iesire mai relaxata maine.

Intalnirea la ora 12.00 la Aqua si plecam pana la Mangfalia bem un suc, poate facem o sedinta foto pe la vama si usurel prin statiuni spre casa. cine este de acord sa ridice doua degete :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont ca uni dintre noi ne-am rupt oasele azi, propun o iesire mai relaxata maine.

Intalnirea la ora 12.00 la Aqua si plecam pana la Mangfalia bem un suc, poate facem o sedinta foto pe la vama si usurel prin statiuni spre casa. cine este de acord sa ridice doua degete :unsure:

imi pare rau, la mine n`a mers panarama asta de forum nici aseara si nici acum dimineata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da din acelasi motiv (nefunctionarea forumului) nu am mai ramas in oras si ma-m hotarat sa merg cu baieti de la hobby spre bulgaria si a fost superb, vremea frumoasa compania la fel. Nu vroiam sa risc sa ma plimb intre sala si mamaia sau sa fac sant pe tomis :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da din acelasi motiv (nefunctionarea forumului) nu am mai ramas in oras si ma-m hotarat sa merg cu baieti de la hobby spre bulgaria si a fost superb, vremea frumoasa compania la fel. Nu vroiam sa risc sa ma plimb intre sala si mamaia sau sa fac sant pe tomis :unsure:

bine ai facut...noi ne`am dat pana in mangalia si inapoi, acelashi traseu...merrs un pic mai lejer, k oricum eram frantzi de ieri....dar una peste alta ne`am aerisit si am facut si plimbarea de duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da din acelasi motiv (nefunctionarea forumului) nu am mai ramas in oras si ma-m hotarat sa merg cu baieti de la hobby spre bulgaria si a fost superb, vremea frumoasa compania la fel. Nu vroiam sa risc sa ma plimb intre sala si mamaia sau sa fac sant pe tomis :blink:

 

Sti prea bine ca nu suntem reisari de Tomis :unsure:

Noi am tras o tura de Mangalia. Si la noi a fost cald :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...