Jump to content

Iubim 2 Roti 2
Photo

Vand casti Arai Tour-Cross 2 sau XD3

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 samolapraga

samolapraga

samo

• Membru
  • Pip
  • 322 posts

Posted 19 January 2009 - 11:21 PM

Dupa cum spune si titlul, cu ajutorul unei legaturi din Japonia, vand prin sistemul comanda - plateste - primeste, urmatoarea casca:

- Arai Tour-Cross 2 , este versiunea japoneza a Tour X-2/XD3, care acum se comercializeaza si in Europa. La preturi insa demne de un arai "ultimul model" respectiv 500euro la fc-moto.de. Culori disponibile: alb, alb "glass", negru si argintiu. In functie de stoc, variaza disponibilitatea unor anumite culori pentru anumite marimi.

Pretul meu: 1549ron ceea ce inseamna 360euro deci cu aproape 30% mai ieftine.

Casca o aduc in urma unei comenzi ferme si a platii a 30% avans. Termenul de livrare este de 5 zile lucratoare de la data primirii banilor, ragaz in care se da un tracking number si poate fi urmarit pe web unde se afla casca in orice moment.

Y! samolapraga
Mail: samolapraga at yahoo punct com

TX3.jpg

#2 Anjin

Anjin

Avansat

• Super Membru
  • PipPip
  • 507 posts

Posted 20 January 2009 - 09:20 AM

Un mare thumbs up pentru Samo (asta daca mai e cineva pe forum care se indoieste :yikes: ) .

Mi-a adus si mie o casca saptamanile trecute si totul a decurs repede, usor si fara nici o emotie. Singurul lucru de care trebuie sa aveti grija ar fi sa dati masura corecta. Eu am fost mai inainte intr-un magazin la noi si am incercat exact modelul pe care vroiam sa il iau, apoi am dat comanda cu marimea probata in magazin.

Multa bafta la vanzari Samo. Si sa stii ca nu am uitat ca iti sunt dator cu o bere/suc. Dar sa se faca mai cald putin...sa intre mai bine. :yikes:

#3 samolapraga

samolapraga

samo

• Membru
  • Pip
  • 322 posts

Posted 20 January 2009 - 08:39 PM

Multumesc Alex!

Daca un moderator poate sa-si arate bunavointa si sa mute topicul asta la vanzari, ar fi perfect!

DMCA.com Protection Status