Sari la conținut

La Multi Ani dragi olteni


dijmarescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 118
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

"LA MULTI ANI!" azi 07.12.2011 pentru @marauder! :cheers:

/index.php?/user/2998-marauder/

 

mersi mult nenea...dau o bere virtuala

in alta ordine de idei,te-ai descurca la un schimb de ambreiaj la marauterul meu de 800(ma mai tine vreo citeva sute de km,intreb informativ doar)?ca kitul de lant probabil pot sa il schimb si eu,ca doar nu sint blonda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neica, ne descurcam... asa cum ziceai si tu, doar nu sintem blonde! Vii cu el (Marauderu') si cu kitul de rezerva al ambreiajului si il facem incit sa moara ofticati dusmanii! :crack: Sau, daca devine nedeplasabil (Marauderu'), dai de stire si echipa de interventie rapida se deplaseaza la domiciliul dvs. si va rezolva problema! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Poate de sfintu' al' din balta si nu dai de stire cind ajungi aici, sa ne vedem si sa bem o apa plata impreuna, ca te-ai fript! :cheers:

he he he,ajung pe 2 martie acasa sper,nu mai raman prin Bucuresti nici 5 minute,cum e granitza cu sarbii?Vreau sa-mi duc americanca sa vada ce-a facut Clinton p-acolo...nu`s daca ti-am zis dar mi-am facut un cadou pe cinste de Craciun...am definitivat divortzul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Granita cu sirbii este lejera, nu cred ca vei avea probleme sa treci. Aflasem din alte surse ca ti-ai tras muiere noua made in USA, si-am mai aflat ca vei ramine ceva mai multicel prin zona natala... sau e doar un zvon?! Oricum, abia te-astept sa facem planuri de viitor :alcy: si sa spargem judetu-n doua calare! :bike-037:

 

Dupa citeva intrebari mai la obiect am aflat ca daca treci de la noi la sirbi este mai lejer, dar invers, se schimba datele problemei. Esti verificat la piele de tigari, prafuri si alte chestii care fac obiectul contrabandei. Uneori daca ceva li se pare suspect vamesilor sirbi, acestia ajung pina la demontarea mijlocului de transport in bucati mici, iar daca suspiciunile li se adeveresc, mijlocul de transport se confisca pe loc. Asa ca atentie mare la ce transporti in masina/moto... in afara efectelor personale! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Granita cu sirbii este lejera, nu cred ca vei avea probleme sa treci. Aflasem din alte surse ca ti-ai tras muiere noua made in USA, si-am mai aflat ca vei ramine ceva mai multicel prin zona natala... sau e doar un zvon?! Oricum, abia te-astept sa facem planuri de viitor :alcy: si sa spargem judetu-n doua calare! :bike-037:

 

Dupa citeva intrebari mai la obiect am aflat ca daca treci de la noi la sirbi este mai lejer, dar invers, se schimba datele problemei. Esti verificat la piele de tigari, prafuri si alte chestii care fac obiectul contrabandei. Uneori daca ceva li se pare suspect vamesilor sirbi, acestia ajung pina la demontarea mijlocului de transport in bucati mici, iar daca suspiciunile li se adeveresc, mijlocul de transport se confisca pe loc. Asa ca atentie mare la ce transporti in masina/moto... in afara efectelor personale! :unsure:

Hmm daca sant bulangii atunci as fie sanatosi nu am chef as pierd timp prin vame

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

"LA MULTI ANI! azi 26.01.2012 pentru EMmyl_Gsx (28), cu mult noroc, sanatate, bani si fomei fromoase! :cheers:

 

Azi, 01.02.2012, am placerea sa-i urez lui @varugica (36) un "LA MULTI ANI!" calduros, in ciuda multelor grade cu minus de-afara! :cheers:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

"LA MULTI ANI!" Bogdanosule (@ bogdan boeru 34), sanatate si noroc, multi bani si sa-ti mearga 'Ondaaa!!! :cheers:

 

Oricum, abia te-astept sa facem planuri de viitor si sa spargem judetu-n doua calare!

A crapat clipa si a ajuns Dijmaru' si pe la mine...asa ca nimic nu-i imposibil! Sper sa ne mai revedem si sa iesim calare pe doua roti prin locurile alea frumoase vazute pe la noi! :cheers:

post-2215-0-00715400-1331476032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!" Bogdanosule (@ bogdan boeru 34), sanatate si noroc, multi bani si sa-ti mearga 'Ondaaa!!! :cheers:

 

 

A crapat clipa si a ajuns Dijmaru' si pe la mine...asa ca nimic nu-i imposibil! Sper sa ne mai revedem si sa iesim calare pe doua roti prin locurile alea frumoase vazute pe la noi! :cheers:

[/quote

Multumesc pentru ospitalitatea cu care ne-ai primit is ai dreptate as fii vrut sa fii fost pe doua roti.A trebuit sa-i cumpar o alta pereche de ghete de la Parangu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu te-au costat si ghetele astea 150$, ca alea americane! Acum, deh, asta e...plimbarile prin locuri nepermise costa! :cheers:

Macar a ramas cu o amintire placuta, fiindca a calcat pe urmele lui Nicolas Cage! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu te-au costat si ghetele astea 150$, ca alea americane! Acum, deh, asta e...plimbarile prin locuri nepermise costa! :cheers:

Macar a ramas cu o amintire placuta, fiindca a calcat pe urmele lui Nicolas Cage! :burnout:

Daca n- ar fii fost cu motociclete filmu nici ca o duceam peacolo ,ghetele nu au costat numa o suta de lei.Am cateva fotografii cand me da de Totzi dracii si pe noi si pe Nicolas Cage...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis 150 $ (adica USD, sau dolarei)...asa ca imi imaginez ce tocata ai luat! Poate ne bucuri si ochiu' nostru cu pozele in care luai na-na de la motociclista iadului! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

"LA MULTI ANI!" azi 31.03.2012 pentru Florin Encescu si pentru BMW-u' pe care tocmai si l-a cumparat, multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi lui... si multi kilometri fara evenimente neplacute calare pe frumosul lui bidiviu (vezi poza)! :cheers:

post-2215-0-07033000-1333185964_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cred ca asta ni se trage de la noroaiele prin care am invitat-o sa mearga, cu noii ei botosei de 150$...asa ca am scapat ieftin de data asta, amindoi! :crack:

Sper ca v-a placut zona si veti reveni...fiindca nu ati vazut nici macar 1% din frumusetile judetului! :bigstar:

 

"LA MULTI ANI!" azi 27.05.2012 pentru @BIBANU CZ si @sarpe...asfalt uscat, sanatate, noroc si sa ude amindoi momentul asa cum se cuvine! :friends:

 

"LA MULTI ANI!" azi 10.06.2012 pentru @VEX-u' si frumoasa virsta implinita! :cheers:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...