Sari la conținut

Motociclisti Aradeni prezentati-va


Marius-Vinga
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

AM O RUGAMINTE PENTRU ADMINISTRATORUL TOPICULUI :STERGETI VA ROG POSTURILE OFF TOPIC.VA MULTUMESC.

nu v-a face asta numai daca e contactat personal.Ai o rubrica pe aici unde il contactezi.Cei care stiu te v-a indruma.E bine asa!Cred ca la ,,Report,, e chestia asta...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu v-a face asta numai daca e contactat personal.Ai o rubrica pe aici unde il contactezi.Cei care stiu te v-a indruma.E bine asa!Cred ca la ,,Report,, e chestia asta...

 

 

L-am contactat deja ,astept sa stearga postarile off topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat mare ca pe acest forum nu se pot lua decizii pt ca imediat esti atacat ..de parca nu ar fii forum pt totii aradenii....fiecare scrie si deschide ce vrea(parerea mea) liberul arbitru.... in loc sa ne prezentam din nou!intradevar celalt topic e deja vechi...altii au mai ramas fara permis altii au plecat din tara etc etc

 

Acuma facem prezentarea (catalogul recensamantul 2009) Motociclisti de actualitate .....mie sincer unu mi-a placut si topicul de pus poze....si acolo am vazut ca sa aruncat cu noroi in unii altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat mare ca pe acest forum nu se pot lua decizii pt ca imediat esti atacat ..de parca nu ar fii forum pt totii aradenii....fiecare scrie si deschide ce vrea(parerea mea) liberul arbitru.... in loc sa ne prezentam din nou!intradevar celalt topic e deja vechi...altii au mai ramas fara permis altii au plecat din tara etc etc

 

Acuma facem prezentarea (catalogul recensamantul 2009) Motociclisti de actualitate .....mie sincer unu mi-a placut si topicul de pus poze....si acolo am vazut ca sa aruncat cu noroi in unii altii

 

Sunt sigur ca dupa ce se va face ordine pe topic vor posta foarte multi motociclisti aici.Acest topic nu l-am conceput doar pentru incepatori ci pentru toata lumea deci nu ezitati sa v-a prezentati. :laugh:

Editat de biggigi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezentati-va,puneti o poza(2,3 cite vreti) si lasati si un idd de yahoo mesenger sa putem discuta imparti pareri si ce e CEL MAI IMPORTANT SI MAI DE PRET LEGA O PRIETENIE findca noi in loc sa fim uniti ne atacam unii pe altii si mai rau in arad se fac numai bisericute ....din cauza unara care nu isi vad nasu ....

 

eu zic sa fim prieteni indiferent de starea sociala si etnia fiecariua!!! Haideti macar sa incercam!!!lasati deoparte rautatea ...fiecare mai gresim mai facem un off topic sau deschidem un topic deja deschis ..haideti sa le ignoram finca nu e proprietate privata ....este al nostru al aradenilor!!!

 

 

Pace voua!!! :D :( :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sabau alexandru , teatru:D aprilia rs 125 id: takeit_tothegrave@blabla.com

 

scuze pentru double post dar nu mai pot modifica celalalt mesaj.

ete asta's eu

post-43142-1230306946_thumb.jpg

post-43142-1230307974_thumb.jpg

post-43142-1230308051_thumb.jpg

Editat de Alex2992
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dobre C-tin Cristian, din Ramnicu Valcea, de vreo 2 ani prin Arad, un cbr de care am sa ma scap, si un hornet p care am sa il calaresc mult timp de acum inainte, Doamne ajuta. Ah era sa uit, stau la Fortuna.

 

Dobre C-tin Cristian, din Ramnicu Valcea, de vreo 2 ani prin Arad, un cbr de care am sa ma scap, si un hornet p care am sa il calaresc mult timp de acum inainte, Doamne ajuta. Ah era sa uit, stau la Fortuna. ID: crisit21@yahoo.com

post-40138-1231539485_thumb.jpg

post-40138-1231539560_thumb.jpg

post-40138-1231539628_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dobre C-tin Cristian, din Ramnicu Valcea, de vreo 2 ani prin Arad, un cbr de care am sa ma scap, si un hornet p care am sa il calaresc mult timp de acum inainte, Doamne ajuta. Ah era sa uit, stau la Fortuna.

uite si golfu' lu stanu...ce penal ii... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...