Sari la conținut

Fetelor, Prezentati-va


Smokey
 Share

Postări Recomandate

Hello, eu sunt elza, aproape 18 ani (in sept) si sunt din Tg mures. Deocamdata am numai A1 de anu' trecut si conduc (mult) un EtZ de 125 :baubau: . In toamna imi iau si eu A-u si la primavara as vrea o japoneza, mai precis un Suzuki Gs 500 e, de fapt de vrut vreau si acum dar pana ajung eu la banii aia mai dureaza... :D

Va salut si sa ne vedem pe 2 roti! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bine ai venit Elza ma bucur pt. tine si pt. noi ca o sa implinesti 18 ani in toamna cine stie sar putea sa ne intalnim in vara viitoare pe ( 2 rotiiiii) glumesc

ne bucuram ca esti de a noastra si iti uram succes in ati lua japoneza (GS-ul)

e bun si 125 pt. inceput

uite cadou pt. tine:

post-9-1089751618_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi doresc sa va vad si eu. Macar o data. N-am motor, n-am permis.. (inca :D ) Le felicit pe cele care au reusit sa le aiba pe amandoua. Pe 27 iulie am intalnire cu... stiti voi cine pe poligonul de la Ilioara. Poate il pacalesc! Doamne-ajuta! :P :D I-am pacalit eu la B, poate o tine si la A... Intre timp, iau steroizi si merg la sala de fortza, ca sa pot pune IJ-ul pe cric :baubau: :baldy: :D Wish me luck :D

In rest, nimic important... 2 job-uri, ulimul an de facultate, putinul timp liber mi-l ocup cu mesteritul la masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
:burnout: Eu sunt Mihaela,am 21 ani si pot sa spun ca imi plac motoarele dar am totodata putina teama pt k am auzit d foarte multe accidenta.Sunt in dubii cu scoala ,dar deocamdata ma plimb cu prietenul meu Radu (RaduKu) care are un Suzuki GSX 600F.Multi pupici si take care!!!

post-9-1091916109_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yea, that's my girl....

dar priviti ce mult ii place moto meu .....

mai, mai si se-mpung...LOL:)

 

"Iar pleci cu nenorocita aia, petreci mai mult timp cu ea in garaj si pe sosele decat cu mine :banana: "

post-9-1092244762_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut .. :banana:

 

Eu sint Marcela, am permis categ A de 4 ani si motoare tot de pe atunci. Primul motor a fost un nipru pt vreun an, a urmat un kawa gpx 250 pt doua veri, iar de anul asta o am pe Suzy (un Suzuki GS500E).

In rest, eu as zice ca merg destul de bine, in limitele normale fara sa excelez (nu ma dau pe o roata si nici nu iau curbele cu genunchiul pe jos :baldy: ). In general tin la lucruri si nu as vrea sa imi stric motorul si bineinteles, nici sa imi pun pielea in pericol. (asta nu inseamna ca nu am cazut niciodata, dar a fost "subtzirel", fara ghips sau alte neplaceri majore).

Altceva... A, da! lucrez ca asistenta medicala si sint si studenta anul 3 la finante-banci (yukkkk :blbl: )

 

Cam atit!

post-9-1094303886_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut .. :banana:

 

Eu sint Marcela, am permis categ A de 4 ani si  motoare tot de pe atunci. Primul motor a fost un nipru pt vreun an, a urmat un kawa gpx 250 pt doua veri, iar de anul asta o am pe Suzy (un Suzuki GS500E).

In rest, eu as zice ca merg destul de bine, in limitele normale fara sa excelez (nu ma dau pe o roata si nici nu iau curbele cu genunchiul pe jos  :baldy: ). In general tin la lucruri si nu as vrea sa imi stric motorul si bineinteles, nici sa imi pun pielea in pericol. (asta nu inseamna ca nu am cazut niciodata, dar  a fost "subtzirel",  fara ghips sau alte neplaceri majore).

Altceva... A, da! lucrez ca asistenta medicala si sint si studenta anul 3 la finante-banci (yukkkk :blbl: )

 

Cam atit!

Ha! Marce, tot cu echipamentu' ala tare eshti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut!

Un coleg, prieten si motociclist m-a sfatuit sa ma bag si pe aici pe la fete motocicliste ca, de, sunt si eu prinsa in "hora". Pai, sunt acum la scoala de soferi si sper sa-mi iau permisul pana da primul fulg... Motor nu am inca. Va anunt eu, imediat ce-l iau.

In rest, incantata de cunostinta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut! Eu sunt Cris, sotia lui Ozzy. La mine s-a prins mai tarziu microbul, mai ales ca prima noastra motocicleta, care ne-a fost furata, era uriasa si mi-era teama sa n-o daram. A doua a fost mai mica (un K-175), asamblat din bucati, cu ajutorul prietenilor, dupa furt, cu care am mers pe ici, pe colo din 2003. Aveam senzatia ca n-o sa fiu in stare sa-mi iau permis, dar 'm-am trezit' cu el in 4 saptamani, din prima. Asa ca de 2 luni va sunt colega de sosea.

Acum motocicleta mea e in reparatii, un MZ RT 125 Sport, original, dar pana in primavara sper sa fie gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit in primul rand pe aceasta lume :cheers: si pe acest forum , sper sa te simti bine cu noi de p-aci , desi iti spun sincer ca baietii astia nu prea au simtul umorului ( is cam rai ) si la cat mai multe post-uri.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!Numele meu este Alina,am 20 de ani si sunt din Bacau,dar acum locuiesc in Bucuresti,sunt la facultate aici(anul 2 la drept) :haha: Ma bucur f.mult ca ma aflu pe acest forum si sper sa ma primiti printre voi :cheers:

Pasiune pt motoare o am de la tatal meu,de mica plecam cu el si cu motorul peste tot :banana: In curand o sa imi iau carnetul(pt B il am de 2 ani) si sper ca la primavara sa fiu posesoarea unei Suzuki :cheers: Deocamdata ma multumesc cu motorul tatalui meu(Honda Shadow 125) si sper sa-mi fac multi prieteni pe aici pt ca nu prea cunosc pe nimeni in Buc care sa ma ajute :cheers:

Abia astept sa vin cu voi pe la intalniri,plimbari.. :blink:

Toate cele bune si asfalt uscat tuturor! :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

IN SFARSIT A APARUT O FATA CARE SA AIBA O OBSESIE PT HAYABUSA! E DIN CE IN CE MAI BINE :cheers: ! CU TOATE CA AR FI BUNA O POZA CU ALINA PE MOTOR!(ORICE :cheers: MOTOR)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
pe mine ma cunoasteti ca fiind mai tipatoare  :cheers: ,dar trecand peste toate aflati ca ma numesc Gabriela, am 22 de ani, sunt studenta in anul 3, si intr-o saptamana o sa fiu scolarita moto.Vreau sa-mi iau un motor frumos, super sport, sa fie norocos ca sa evit....neplaceri, si mai vreau o costumatie potrivita si...sexy. Cam atat!

SI SA FIE ROZ SI CU BLANITZA, NU?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...